Cinler hakkın da bilgi edinmek istiyordum,yardım edin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

makul

Kayıtlı Üye
İş
Izgaracı
Cin çağırma,iletişime geçme gibi konulara bakınıp duruyorum.Olay 10 dakika önce başladı! Bilgisayar'm dan çıngırak sesleri geliyor kasadan değil hoparlörden.Ne olabilir ?

Saprohil

Kayıtlı Üye
Çıngırak sesleri geldi diye mi cinlere merak saldın ? Hoparlörü kapat yada müzik aç.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bakın her olayı hemen parapsikolojiye bağlamayın.Geçenlerde de buna benzer bir konu açılmıştı.O kişide de aynı olay geliyordu onda da konuşma,çığlık gibi sesler geliyordu.

Nasıl anladınız varlıkla alakalı olduğunu ?

Bilgisayarınız da bir sorun olabilir ya da virüs olabilir .Virüsten olayı alakasız sesler olabiliyor bazen.
Eğer olaylar devam ederse yardım isteyebilirsiniz.Ama sizin şuan ki yaptığınız olay kendi psikolojinizi batırmak çünkü varlık olduğunu daha net bilmiyorsunuz.

Dediklerimi dikkate alın.Yaşadığınız olay paranormal bir olaya benzemiyor. :)

Ve varlıklar hakkındaki bilgiler forumda mevcuttur.Araştırırsanız bulursunuz. :)

makul

Kayıtlı Üye
İş
Izgaracı
Bakın her olayı hemen parapsikolojiye bağlamayın.Geçenlerde de buna benzer bir konu açılmıştı.O kişide de aynı olay geliyordu onda da konuşma,çığlık gibi sesler geliyordu.

Nasıl anladınız varlıkla alakalı olduğunu ?

Bilgisayarınız da bir sorun olabilir ya da virüs olabilir .Virüsten olayı alakasız sesler olabiliyor bazen.
Eğer olaylar devam ederse yardım isteyebilirsiniz.Ama sizin şuan ki yaptığınız olay kendi psikolojinizi batırmak çünkü varlık olduğunu daha net bilmiyorsunuz.

Dediklerimi dikkate alın.Yaşadığınız olay paranormal bir olaya benzemiyor. :)

Ve varlıklar hakkındaki bilgiler forumda mevcuttur.Araştırırsanız bulursunuz. :)

Bilgisayar'dan anlıyorum tamamen taradım,reset attım.Lakin sürekli rahatsız edici şekilde sürekli çınlıyor.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bilgisayar'dan anlıyorum tamamen taradım,reset attım.Lakin sürekli rahatsız edici şekilde sürekli çınlıyor.

O zaman hoparlörde bir sorun olabilir.Ya da ses kartında. :)

Hoparlör patlamış olabilir. :)

Eğer çok rahatsız ediciyse servise yollayın. :)

Foras

Kayıtlı Üye
Telefon kulakligi ile dinle bir de. Belki sorun hoparlördedir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...