Yeniyim ve yardim istiyorum

Mdarende

Kayıtlı Üye
Oncelikle herkese merhaba. Benim size sormak istedigim sey bir yetenek saptamasi. Benim dedem tabiri caizse cinciydi, rahmetli hep alti tane cocugum var derdi. Annemdede bu durum gecerli var oldugunu biliyor ve bana korkmamam gerektigini soyluyor ama ben korkulcak seyler yasiyorum. Ilk ve son yasadigim seyler cok net hatirladiklarim. Ilk yasadigim olayda salonda uyuyordum ayagimin cekilmesiyle uyandim ama ciddi bir uyanis yasadim bu yuzden net hatirliyorum. Uyandiktan sonra belli bir sure devam etti ve bitti. Ikinci ise daha bir kac ay oldu dustaydim ve gusul abdesti aliyodum banyomuzda kabin vardir. Ayaklarimi liflemek icin egildigimde cam'a 3kere vurdular arkadaslar. Cok net ve bir duzen halinde tik,tik,til irkilip kendimi duvara yapistirdim bu arada bu sefer kulagimin oldugu cam tarafa cok sert vurdular. Bu olaylarin aileden geldigine inanitorum benim bilmek istedigim bazi yeteneklerim var ve acaba bu yetenekler bu varliklara mi bagli. Nedensiz bir sekilde harika kahve fali bakiyorum ne dersem cikiyor ve bu kotu olaylarda fal baktigim gunlere denk grliyor bu yuzden artik fal bakmiyorum. Diger yeteneklerim ise ani tahminler radyoda istedigim sarkiyi hemen bulmak gibi seyler en garibide gozlerimi kapatip vucudumu dinlendirmeye calistigim an ayaklarimdan tum vucudumu saran ozellikle migde ustumu saran bir enerji hissediyorum oyle yogun ki kucuk titremeler gozlerim yesil kesinlikle yesil sekiller goruyorum bu oldugunda vucudumdan bir sey cikacak gibi hissediyorum. Istedigim yardim bu nedir ve bu ailemin bana mirasi midir yoksa fazla mi enerjim ve bir yetenegim mi var. degerli vaktinizi caldigim icin ozur dilerim. Yardimlariniz icin ise simdiden tesekkurler. Iyi forumlar.

black_sheep

Banlı Kullanıcı
maalesef rahmetli dedeniz sayesinde ailecek sifayi kapmisiniz. Bir cogumuz cinleri insanlar gibi zannediyoruz ama maalesef durum cok farkli cinlerde utanma duygusu yok saka anlayislari bizlerden cok farkli isi civitma noktasina getirip hatta civitma cizgisini haddi kolaylikla asarlar. Sizdeki belirttiginiz yetenekler cinlerden cinlerin size ilham vermesinden fisildamasiyla alakali tabiiki insan olarakta önseziler vs. var ama insandaki olan seziler insana rahatsizlik vermez.

güntülü

Kayıtlı Üye
İş
Laboratuvaar
İki ihtimal var biri yukarıda ki arkadaşında yazdığı gibi Deden dolayı ailecek musallat olmuşlar size.Ya da Genetik olarak geçen beyinsel bir sorundan dolayı hayalimsi şeyler görüyorsunuz.
İhtimallar var tabi daha bir çok.. Bu tarz şeyleri belirli bir varlıığa yormak doğru değildir.Olayı her yönü ile düşünmek gerek.
Umarım çözersiniz.

Türkmenoğlu

Kayıtlı Üye
Yapılması gereken iki şey var, bunun böyle devam etmesini istemediğinize göre ya onları tamamen evinizden kovacaksınız, ya da onlarla yüzleşeceksiniz. Sizin yetenekleriniz de sayın black_sheep'in de dediği gibi cinler tarafından size söylenen şeyler. Karar sizin...

gümüş

Kayıtlı Üye
Forum ve site kurallarını lütfen okuyunuz. Özelden yardım tekliflerine sıcak bakmıyoruz, üzücü sonuçları olabiliyor. O nedenle çoklukla ban ile sonuçlanıyor. Yardımcı olmak istediğiniz konularda ortak alanı yani forumu kullanınız, lütfen!.

Mdarende

Kayıtlı Üye
Cevaplariniz icin cok tesekkur ederim. Konuyu yanlis yere actiysam kusura bakmayin.

dede

Kayıtlı Üye
Öncelikle işin ehli olmadığımı belirtmek isterim.

Dedenin cinleri olduğundan bahsetmişsin ,bildiğim Kadarıyla;Anlaşmalı cinler anlaşıkları kişinin soyu ile devam eden bir hayatları vardır.Yani dedenin cinleri senin cinlerin,ancak bu konunun bukadar basit olduğunu düşünmüyorum ve söylemiyorum.muhtemelen bununda epeyce teferruatı var.

Örn eski zamanlarda(epey eski) şaman vb. Şimdilerde 'cinlerle konuşuyolardı'. Diye inanılan eski din ve din adamlarına bakıldığında bu meslek hep babadan oğula gibi bir yol almıştır.

Ama bu senin buna mecbur olduğun anlamına gelmez.yalnız bildiğim kadarıyla sen bazı şeyleri onlara karşılık vermeden yaptıra biliceğin,ama tabi uğraşma bence yani bu iş de ilerleme tabi senin kararların.

kurtulmak istiyorsanda bazı önlemleri var heryerden öğrene bileceğin veya başka bir hocaya gidebilirsin.

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
dede'nin dediği gibi istersen onları kontrol etmeye çalışırsın(çok zordur.).Yada onlardan kurtulmak için çeşitli şeyler var onları yapabilirsin..

Tavsiye olarak Ayet'el Kürsi Çemberini dene...

Mdarende

Kayıtlı Üye
Cevaplariniz icin cok tesekkur ederim. Allah razi olsun.