Majisyen olmak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Schz

Kayıtlı Üye
İş
Voodoo
Merhaba arkadaslar baslikta belirttigim gibi majisyen olmak istiyorum nerden baslayacagimi bilmiyorum lutfen konulari okuyun demeyin yeterince okudum bilgiler tam ve acik degil beni egitebilecek birini ariyorum daha once bit falci enerjin cok guclu bunu kullan demisti simidrn tesekkurler birinin beni egitmesi lazim

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Merhaba arkadaslar baslikta belirttigim gibi majisyen olmak istiyorum nerden baslayacagimi bilmiyorum lutfen konulari okuyun demeyin yeterince okudum bilgiler tam ve acik degil beni egitebilecek birini ariyorum daha once bit falci enerjin cok guclu bunu kullan demisti simidrn tesekkurler birinin beni egitmesi lazim

Forum kurallarına göre üyelerden direk olarak ders istemek(yani özel olarak ilgilenmesini istemek) vb. gibi şeyler yasaktır.Forumda ki bilgiler net ve açıktır.Siz şunu deseydiniz keşke ''ben o yazıları okumadan direk bilgiyi almak istiyorum''.Forumda yöneticiler ve uzman kişiler tarafından paylaşılmış açık ve net bilgiler bulunuyor.Vaktinizi ayırıp dikkatli bir şekilde yazıları okusaydınız yazıların açık ve net olduğunu görürdünüz.

Not : İmla kurallarına göre yazı yazmaya çalışın.

sevgiyle kalın...

codzombi

Kayıtlı Üye

Forum üyeleri olarak , site üzerinden yardımcı olabiliriz. Moderatorlerden de yardım istemeni tavsiye ediyorum.
Herkesin ilk söyleyeceği şey, meditasyon ile enerjiyi kontrol etme,hissetme ve enerji yükseltme çalışmalarıdır. Ve ayrıca belli bir farkındalığa ulaşmaktır. Daha sonra okültizm kitapları edinmen. Majikal ekolleri araştırman gerek , hangisine yakın hissediyorsan kendini onunla ilgili bilgiler edinmen lazım. Durugörü,duruişiti gibi ön sezilerini geliştirmen gerek . Kehanet , tarot gibi yan dal olarak çalışmalar yapabilirsin. Varlıklar üzerinde çalışmalar yapabilirsin hepsi senin ilgi alanına bağlı.

Schz

Kayıtlı Üye
İş
Voodoo
Öncelikle ilgilendiginiz icin tesekkur ederim fakat mesela varlik cagirma konularinin hepsine girdim fakat bir tane tam konulu bilgi yok bu arsda codzombi meditsyonlar konusunda yardim edebilirmisin? Sevgi ve isikla

codzombi

Kayıtlı Üye
Öncelikle ilgilendiginiz icin tesekkur ederim fakat mesela varlik cagirma konularinin hepsine girdim fakat bir tane tam konulu bilgi yok bu arsda codzombi meditsyonlar konusunda yardim edebilirmisin? Sevgi ve isikla

Varlıklar konusunda doğru dürüst bilgi bulamazsın forumlarda , yalnız havas ile ilgili bolca bilgi mevcut. Ama varlık konusu için havas kaynaklarına bakmanı tavsiye ediyorum . meditasyon çalışmalarında ise öncelikle bildiğimiz nefes çalışmaları var. Forumda mevcut . Önce hangi ekollerle çalışıcağınıza karar verin , daha sonra başlayın.

ptaah

Kayıtlı Üye
Ben konuya yabancıyım ama "Hermesçi Bilimlere Giriş" diye bir kitap var bende .Uygulama ağırlıklı.1.Ders Konsantre olmayı geliştirme.Belki işine yarar.Kitapçıdan ve internetten araştır.

biard

Kayıtlı Üye
önce bu işe neden başlamak istiyorsunuz bunu düşünün. Sonra maji büyü nedir bunları araştırın. Meditasyon bölümünden meditasyonları araştırıp uygulayın. Yüksek maji bölümünde 10 adet yüksek maji dersleri var onları okuyun. Ve kitaplar da yardımcı olacaktır. Sevgiler.

WotkaShot

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [ Kısmen ]
Bende " ıslanmadan yüzmek istiyorum " mesela ? ,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...