Kuvvetli bir celbiye ask ve muhabbet için

anık

Kayıtlı Üye
niyet derken nasıl niyet edeceğiz "niyet ettim bu duayı 1 hafta boyunca okumaya" böylemi olacak

AğLan

Kayıtlı Üye
uygulamayı yapmayınız böyle uygulamalar ciddi sıkıntılar getirir %90 ihtimal musallat alırsınız.

almila03

Kayıtlı Üye
bu uygulamayı yapmayın arkadaşlar sonuçları hiç iyi degil....

Mistik Bella

Kayıtlı Üye
Başarılı bir uygulama. Tavsiye ediyorum. Mükemmel bir şey. ?

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Şahmeran duasını yapmıştım. Sonuçlar her zaman olumluydu. O arada hayatımın kaymasını gözüm görmüyordu. Şimdi o kayan hayatla uğraşırken bu uygulamayı yapmadan da bunca yıl devam edebiliyormuş ilişki onu gördüm. Pişmanım. Kendi hisselerimi de kaybetmem cabası..Belki acı çeken o anlayamaz arkadaşlar ama sevginin doğalı makbulmüş. Çok götürüleri oluyor haliyle. Güzel kalbimizle dua edin. Seven her koşulda sever.

Nego

Kayıtlı Üye
Sevginin doğalı makbul, evet. Hiç tanımadığı, kendisinden nefret eden ya da başkası ile birlikte olan bir insan için bu tür duaları okumasını ben de tasvip etmiyorum ve iradeye müdahale olarak düşünüyorum. Ama sevdiği insanla tartışıp küsen, ya da karşılıklı yanlış anlamalar vb. şeyler yüzünden ayrılan insanların okumalarını iradeye müdahale olduğunu düşünmüyorum.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Dünyadaki tüm celbler iradeye etkidir ve hepsi büyü kategorisine girer. Yapacağınız şeyi ne yaptığınızı bilerek yapın. Şahsi yorumlarınızı ise vicdanınızla baş başa kaldığınızda değerlendirebilirsiniz.
Bu uygulama bir büyüdür.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Sevginin doğalı makbul, evet. Hiç tanımadığı, kendisinden nefret eden ya da başkası ile birlikte olan bir insan için bu tür duaları okumasını ben de tasvip etmiyorum ve iradeye müdahale olarak düşünüyorum. Ama sevdiği insanla tartışıp küsen, ya da karşılıklı yanlış anlamalar vb. şeyler yüzünden ayrılan insanların okumalarını iradeye müdahale olduğunu düşünmüyorum.
Yanlış anlama veya tartışma vs..için yapılan uygulamada iradeye etkidir.Bizler bazen kendimizi rahatlatmak adına aksine inanmayı tercih ediyoruz.Nihayetinde tartışan ya da küsen insan ,isterse kendi eliyle ayağıyla gelir barışır tatlıya bağlar, celp olmadan..Eğer celp ile geliyorsa iradesi ve isteği dışında gelmiştir.Nedeni,niçini önemli değil.

Dolunayınkızı88

Kayıtlı Üye
İş
Model bankacı golfçü
Bu uygulama celptir, celplerde insanın iradesini etki altına alan uygulamalar olduğundan büyünün bir çeşididir diyebiliriz. Güzel uygulama yıllardır çevremde faydasını gören çok.

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Şahsi kanaatimi değil, gerçeği yazıyorum. İnanıp inanmamak bundan kelli keyfinizle ilgilidir.
Bu tür uygulamaları Allah tarafından izinli ve ilmin ehli haricindekilerin yapması iyi niyetle eşine olsa bile eziyettir. Yapılana sıkıntı yükler. Eziyet, kul hakkıdır. Ahirette hepsinin hesabı tek tek sorulur.

Bu uygulama celptir, celplerde insanın iradesini etki altına alan uygulamalar olduğundan büyünün bir çeşididir diyebiliriz. Güzel uygulama yıllardır çevremde faydasını gören çok.
Yıllardır çevremde faydasını gören çok dediğiniz için yukarıdaki bilgilendirmeyi genele yapma geregi duydum.

İstifade eden olması ümidiyle...

Tanrınıneli

Kayıtlı Üye
üstteki yorumlara bakarsanız anlarsınız günah olup olmadığını anlamak için birinin günah demesine gerek yok insanlık suçu varsa günahtır tabiki
Abimm hepsini okudum zaten, ama bir şeyin günah olup olmadığını sadece Allahu teala cenabı hak söyler. Keza yıllardan beri sigaraya mekruh denildi neden çünkü o dönemde sigara diye bir şey yoktu ve günah belirleme Allahın olduğu için günah denilmedi. Neyse kısa keseyim büyü zaten günah, ben onu merak ettim bu büyü mü oluyor yoksa salt dua mı?

İbisu

Kayıtlı Üye
Abimm hepsini okudum zaten, ama bir şeyin günah olup olmadığını sadece Allahu teala cenabı hak söyler. Keza yıllardan beri sigaraya mekruh denildi neden çünkü o dönemde sigara diye bir şey yoktu ve günah belirleme Allahın olduğu için günah denilmedi. Neyse kısa keseyim büyü zaten günah, ben onu merak ettim bu büyü mü oluyor yoksa salt dua mı?
Tamam bazı belki de birçok konuda kesin günahtır denmez orası doğru ama bazı şeylerin de Allah'ın hoşuna gitmeyeceği bellidir yanlış olduğu bellidir

Dolunayınkızı88

Kayıtlı Üye
İş
Model bankacı golfçü
Şahsi kanaatimi değil, gerçeği yazıyorum. İnanıp inanmamak bundan kelli keyfinizle ilgilidir.
Bu tür uygulamaları Allah tarafından izinli ve ilmin ehli haricindekilerin yapması iyi niyetle eşine olsa bile eziyettir. Yapılana sıkıntı yükler. Eziyet, kul hakkıdır. Ahirette hepsinin hesabı tek tek sorulur.

Yıllardır çevremde faydasını gören çok dediğiniz için yukarıdaki bilgilendirmeyi genele yapma geregi duydum.

İstifade eden olması ümidiyle...
Ahiret dersi Verdiğiniz için teşekkür ederiz, celp te bir büyüdür dedim böylece bunu okuyan kişi zaten bunu göze almıştır ve işe yarayıp yaramadığını öğrenmek ister. Mümkünse uyarılarınızı uygulamanın kendisini alıntı alıpta yapmanız daha uygun olur. Benim bilgilendirmelerimi değil.

Berliner

Kayıtlı Üye
havas ilmine girer, büyü ile havas ilmi tertibi farklı şeylerdir ama "Tevekkelü Ya huddame hazihis ayetiş şerifeti " ve "Ecîbû eyyühes sâkinûne fi hâzel mekâni bârakellâhü fîküm ve aleyküm" kısımları geçiyor azamette, Ayetin hakkı için hüddamdan yani ayetin görevli ruhanisinden isteme ve haliyle de onu görevlendirme var
yani korumasız v.s uygulamaya çalışmayın , rahatsız olursunuz, abdestsiz de okumayın okuyacaksanız, hatta hiç okumayın, Ayetleri okuyun Ayetin hakkı için ruhanisinden değil Ayetin Sahibi yüce Allah (c.c)'undan isteyin. Ve her zaman istediğinizi değil, hayırlı olanı isteyin.