vizyon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nira

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar.. Bilgisi deneyimi olan arkadaşlara bir sorum olacak..
Duru görü yeteneğim yoktur. 6.hislerim zayıftır. Ben böyle düşünüyorum. kendimi hiç deneyimlemedim.

Soruma gelince: Güpegündüz durup dururken bir vizyon gördüm. Saniyelik birşeydi ve görüntüler çok hızlı hareket etti. Sanki bir filmi hızlıca ileri sarmış gibi. Gördüğüm şey Bir köpekle boğuşuyorum ısırıyor bende onu parçalıyorum öldürüyorum..

Ertesi gün de hiç planlarımda olmayan bir yere gittim ve bir köpek ısırdı beni..

Bu bir tesadüf müdür? Yoksa durugörü müdür?

bendekiben

Elit Üye
Eğer bu gibi olaylara sık rastlıyorsanız evet bu yeteneğiniz mevcut.Aslında bunu yetenek olarak değilde bir duyu organımızın çalışır durumda olması gibi bakmamız daha doğru olur.Çünkü her insanda mevcut olan bir yeti ama kullanmayı keşfetmek gibi bir durum söz konusu.Evren sürekli mesajlar gönderir bir halde, iş bizim bu mesajları algılayıp algılamamamızda bitiyor. :)

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Merhaba arkadaşlar.. Bilgisi deneyimi olan arkadaşlara bir sorum olacak..
Duru görü yeteneğim yoktur. 6.hislerim zayıftır. Ben böyle düşünüyorum. kendimi hiç deneyimlemedim.

Soruma gelince: Güpegündüz durup dururken bir vizyon gördüm. Saniyelik birşeydi ve görüntüler çok hızlı hareket etti. Sanki bir filmi hızlıca ileri sarmış gibi. Gördüğüm şey Bir köpekle boğuşuyorum ısırıyor bende onu parçalıyorum öldürüyorum..

Ertesi gün de hiç planlarımda olmayan bir yere gittim ve bir köpek ısırdı beni..

Bu bir tesadüf müdür? Yoksa durugörü müdür?

Durugörü görmüşsünüz.

nira

Kayıtlı Üye
Dediğim gibi kendimi hiç deneyimlemedim. Dikkat edeceğim bundan sonra..

Çok ilginçtir ki dün yada önceki gün (hatırlayamadım) bir sahne gördüm. Düşünen adam heykelinin dibine ilişip oturduğumu gördüm. Saniyelik bir olaydı. Kontrolüm dışında oldu. Bazı işlerle meşguldüm o ara. Ani bir görüntü oldu ve meşguliyetim yüzünden aklımdan çıktı.

Dün gece saat 2-3 arası sinir krizi geçirdim. Beni Bakırköy ruh ve sinir hastalıklarının aciline götürdüler. Sersem sersem arabada giderken düşünen heykeli gördüm. O zaman gördüğüm görüntüler aklıma geldi..

Paylaşmak istedim.. İyi forumlar..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Çok ilginçtir ki dün yada önceki gün (hatırlayamadım) bir sahne gördüm. Düşünen adam heykelinin dibine ilişip oturduğumu gördüm. Saniyelik bir olaydı. Kontrolüm dışında oldu. Bazı işlerle meşguldüm o ara. Ani bir görüntü oldu ve meşguliyetim yüzünden aklımdan çıktı.

Dün gece saat 2-3 arası sinir krizi geçirdim. Beni Bakırköy ruh ve sinir hastalıklarının aciline götürdüler. Sersem sersem arabada giderken düşünen heykeli gördüm. O zaman gördüğüm görüntüler aklıma geldi..

Paylaşmak istedim.. İyi forumlar..

Yeteneğiniz size göz kırpıyor ,çalışmalarla daha çok ''görü'' görebilirsiniz. İlerletebilirsiniz. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...