Cehennemi Görenlerin Şahitliği

suddenwind

Kayıtlı Üye
Kesinlikle inanılması imkansız iddialar... Cehennem sadece bazı peygamberlere gösterilmiştir Bunlardan biride Hz Muhammed SAV efendimizdir. ORayı gördüğünde hıçkırıklara boğularak ağladığı Hadislerde belirtilmektedir. Cehennem ise Dile gelerek ne olur gelme Allahın Resulu,Nurun Ateşi serinletiyor demiştir. cehennemde Kertenkele tarzı yaratıklar falan olduğuna ihtimal vermiyorum Çünkü cehenneminde yaratıcısı cenabı HAK'tır ve Cehennemin Zebani denilen Sert mizaçlı tamamen Rabbimize bağlı Gardiyan Melekleri vardır. Yani cehennemin yöneticisini filmlerdeki gibi Şeytan yada fantastik canavarlar olduğunu sanmayın

Maytere

Banlı Kullanıcı
Bu videolar ateistleri dine döndürmek amacıyla kurgulanan videolar..
Cehennem varsa bile görülüp geri dönülen bir yer olması düşük olasılık.
Anlatılan yaratıklarda tamamen dünyevi düşünce tarzına uygun , cehennemde bize acı verecek yaratıklar olsa bile onlar illa çirkin olmak zorunda değil.
Ayrıca İrin ve Kana boğulmakta bana çok dünyevi geldi - bunlardan herkes iğrenir zaten.

Ajan

Banlı Kullanıcı
Müslümanlığın alyehine konuşmuyorum ama bence kesinlikle saçma. Cehennem öyle şipşak görülmez. Bazı peygamberlere gösterilmiş zaten. Hissedilir mi bilmem ama görmek kelimesi çok yanlıştır cehennem için...

ardel

Kayıtlı Üye
ne kadar güzel anlatmışsınız başka deneyimleriniz var ise yazarmısınız teşekürler

oneself

Banlı Kullanıcı
Ölüm ile yaşam arasında gidip gelenler bize biraz bahsedebilirler mi saygılar.

gogolisk

Kayıtlı Üye
İş
Web Desing
Cennet ve Cehennemi, peygamberlerden başka kimse görememiştir. Buradaki konularda inançlarımız sarsılsın diye tasarlanan ileri çaplı bir planlamanın eseridir.
Herkesin görüşüne saygım sonsuzdur lakin bizim akıl - sır eremeyeceğimiz konumlara iftira atarak ulaşamayız. Yanlıştır.