Deste Seçimi

Selinela

Kayıtlı Üye
Öncelikle verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim.
Kartların Ay ışığında bekletilmesi enerji yüklenmesi gerekiyormuş.Ay ışığında değilde Güneş ışığında bekletmek istiyorum . Yani Güneş ışığından enerji almak istiyorum. Böyle bir şey mümkün mü ? Yoksa bütün kartlar enerjisini Ay'dan mı alır ?

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Öncelikle verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim.
Kartların Ay ışığında bekletilmesi enerji yüklenmesi gerekiyormuş.Ay ışığında değilde Güneş ışığında bekletmek istiyorum . Yani Güneş ışığından enerji almak istiyorum. Böyle bir şey mümkün mü ? Yoksa bütün kartlar enerjisini Ay'dan mı alır ?
Sezgi ve kehanetleri ay yönettiği için olabilir.Ancak şu da var Apollon kehanet merkezlerini hatırlarsak bir güneş tanrı merkeziydiler,demek ki güneş enerjisi de olabilir.Ancak özellikle kadınlarda hakim Ay'dır ve sezgi gücüde ondan gelir.

Keira

Moderator
Lavander'e katılmakla birlikte şunu eklemek istiyorum. İçinizden nasıl geliyorsa destenizi o şekilde yükleyin. Çünkü o sizinle desteniz arasında bir bağdır ve tamamen size özeldir. Seçim sizin..

dexter

Elit Üye
Sevgili Keira size küçük bir sorum olacaktı. Desteme kese yaptığımdan bahsetmiştim hatırlarsanız, o kesemin içine kristal quartz taşınıda koydum, kartlarımı güzel etkilesin diye. Fakat taşı, antika pazarından buldum muhtemelen önceden başka bir sahibi vardı, sizce olumsuz etkiler mi Destemi? Taşı tütsüledim acaba yeterli olmamış mıdır?

• Beğendim
Tepkiler: AJA

Keira

Moderator
Tütsü ile doğru şekilde arındırdıysanız sorun olmaz. Artık Kuvarsınız arınmıştır. Ancak içiniz hala rahat etmediyse bir kase saf suya (hazır su ya da yağmur suyu) 1 tatlı kaşığı deniz tuzu dökünüz ve kuvarsınızı 12 saat bu suda bekletiniz. Daha sonra taşınızı 1-2 dk akan suya tutun. Sevgiler..

AJA

Elit Üye
Harikasınız arkadaşlar.:D İnanın dün akşam Desteye ilgi gösterilmiyor diye üzülmüştüm. Ama şimdi paylaşımlar daha da artmaya başlamış ve bu bana umut verdi. Umarım daha pek çok deste bakıcısına buradan ulaşabiliriz. Keira eklemelerine ve Tanrıça benzetmelerine hayran kaldım. Açıkçası ekleyebilecek bir şey de bulamadım bu nedenle susuyorum:beta1:.
Sevgili Erbehılm ; bir katinacı daha geliyor aranıza sanırım :) Kartların siparişini verdim.Malesef şahsen almaya gitmek nasip olmadı ve son zamanlarda bende bu desteyi almak tutku haline geldi diyebilirim ve internetten sipariş verdim bugün.
Yardımlarınızla daha fazla bilgiye burdan sayenizde ulaşabileceğiz inşallah :)
Yukarıda ay ışığında beklemesi gerektiğini okudum,kartlar elime geçtiğinde bunu yapmam şart mi ?
Ayrıca sevgili Keira sıkılmadan vermiş olduğunuz açıklamalar da çok güzel.İnşallah uyum sağlar kartlar benimle :) Çok istiyorum onları nedenini bende bilmiyorum çünki daha önce hiç deste yada tarota ilgi duymamıştım.Tarot kartlarına hala ilgisizim gerçi de :)

lavindos

Kayıtlı Üye
8 yıllık Raider Waite geçmişim var ve merak ile başlamıştım. Şu Laro Tarota yöneldim. Ancak şu var ki diğer kat açılımlarını hiç merak etmemiştim. Yaklaşık 5 gün önce Katina destesini duydum. Ve inanılmaz derecede sahip olmak istedi,m. Araştırdım okudum bulabildiğim herşeyi. Yaşadığım şehirde bu desteye sahip olabileceğim biryer yok. Ben de İstanbul'da bir mağazadan siparişini verdim. O kadar sabırsızlandım ki kargonun adresime gelmesini bekleyemedim. Bu sabah henüz nakil aracı gelmeden önce kargo şirketinde buldum kendimi. Bekledim ve destemi aldım. işe gidecek ve uykusuz olmama rağmen kitabını baştan sona kadar okudum. ve Kitapta anlatılan iki açılımı da denedim. Sonuç inanılmazdı. Onca yıllık tarot geçmişimde hala kartları birbirine bağlarken biraz soluklanıyorum. Ama Katina da yaptığım yorum su gibiydi. Bu deste nin benim için özel olduğunu hissediyorum.

Keira

Moderator
Desteniz hayırlı olsun. Destenin kendi bölümünde 3'lü kombinasyonları da denemenizi ve bu deneyimlerinizi paylaşmanızı isteriz.

güzelvemutlu

Kayıtlı Üye
Ben de katina destesi siparişi verecektim ama hem maddi sebepler hem de bu desteye sahip olanlar desteye bakmaya başladiktan sonra kotu olaylar yaşadiklarini yazmişlar bu yüzden erteledim.Gercekten desteye bakmaya basladiktan sonra kotu olaylar yasayan varmi yoksa yasadiklari olaylari desteyemi bagliyorlar deneyimlerinizi yazarmisiniz?

Gwendoline

Kayıtlı Üye
internetten bakılan katina destesi ile fal bir sonuç verir mi sizde peki? ben sanmıyorum ama gene de sormak istedim.. dokunarak enerji veremiyoruz evet ama biz seçiyoruz ya kartları bakarken. o yüzden..
teşekkürler.

Keira

Moderator
7-8 yıldır Desteyle birlikteyim, başıma felaket gelmedi. Ancak bu felaketi nasıl yorumladığınıza bağlıdır. Başınıza gelen kötü şeyleri başka şeylere yormak yerine onların bir sınav olduğunu düşünmeniz gerekir. Bu dünyaya geliş amacımız bu sınavları vermek değil mi zaten.

Siteden Katina Destesine bakmaya gelince, Desteyle henüz tam anlamıyla uyum sağlamayan biri bırakın siteden kart çekmeyi, desteden kart çekse bile tam anlamıyla yorum yapamaz.

güzelvemutlu

Kayıtlı Üye
7-8 yıldır Desteyle birlikteyim, başıma felaket gelmedi. Ancak bu felaketi nasıl yorumladığınıza bağlıdır. Başınıza gelen kötü şeyleri başka şeylere yormak yerine onların bir sınav olduğunu düşünmeniz gerekir. Bu dünyaya geliş amacımız bu sınavları vermek değil mi zaten.

Siteden Katina Destesine bakmaya gelince, Desteyle henüz tam anlamıyla uyum sağlamayan biri bırakın siteden kart çekmeyi, desteden kart çekse bile tam anlamıyla yorum yapamaz.

Cevap için tesekkur ederım sonucta her insanin başina kötu olaylar gelebilir bunu illa birseye baglamamak gerekis.Ben henuz desteyi yorumlama konusunda basarili degılim bir yandam kartlarin anlamlarini ögrenirken bir yandanda kartlarin nasil yorumlandigıni,yorumkarhnkombinasynonlasla nasil birleştirildiginde nasil yorumlar örtaya cikiyor onu ögrenmeye çalisiyorum umarim ögrencem de kartlar elimd gecince çektıgim kartları yorumlamaya calışaçagim siz de bana eksiklerimi şöylerseniz şevinirim

HeLga

Kayıtlı Üye
Bir sorum vardı yardım ederseniz sevinirim ben yaklaşık 3 yıl önce Peri tarotu aldım ve çok sevdimm onlar benim dostumm :)
Fakat Katina destesi hep ilgilimi çekmişdir desteyi ne zaman görsem bi farklı oluyorum almak istiyorum ama korkuyorum Tarotum bana küser diye öyle bir şey varmı küsermi alsam çünkü birine vermek istemiyorum veya yakmak ikisiylede yapamazmıyım :( Katinayı gerçekden istiyorum farklı hissediyorum ama Peri tarotumu kimseye vermek istemiyorum ? Ne yapabilirim

muratsavci

Kayıtlı Üye
deste seçimi aslında zor degıldır ben deste alırken elınızde aldıgınızda enerjısı sıze sıcak gelen kartı seçmelı ve bu kartlara medıtasyonla enerjı yuklemelısnız

İsiS2

Kayıtlı Üye
İş
kuantum drama uzmanı
Hiç bir uygulama yapmaya gerek yok.Sadece kesenizi kendiniz dikerseniz yani onunla ilgilenirseniz çok daha başarılı olacağını düşünüyorum...

Keira

Moderator
Bir sorum vardı yardım ederseniz sevinirim ben yaklaşık 3 yıl önce Peri tarotu aldım ve çok sevdimm onlar benim dostumm :)
Fakat Katina destesi hep ilgilimi çekmişdir desteyi ne zaman görsem bi farklı oluyorum almak istiyorum ama korkuyorum Tarotum bana küser diye öyle bir şey varmı küsermi alsam çünkü birine vermek istemiyorum veya yakmak ikisiylede yapamazmıyım :( Katinayı gerçekden istiyorum farklı hissediyorum ama Peri tarotumu kimseye vermek istemiyorum ? Ne yapabilirim

İkisiyle de yapamazsınız. Ya Peri tarotunuzla devam edeceksiniz ya da onu bırakıp Katinayı alacaksınız.

deste seçimi aslında zor degıldır ben deste alırken elınızde aldıgınızda enerjısı sıze sıcak gelen kartı seçmelı ve bu kartlara medıtasyonla enerjı yuklemelısnız

Destenize enerji yükleyebilir, hatta reikiniz varsa reiki de gönderebillirsiniz. Sizin isteğinize kalmış bir durum.

HeLga

Kayıtlı Üye
Üzüldüm şuan :( Yakmak zorundamıyım yada başkasına vermek.
Benle olsa ama bakım yapmasam olmaz mı ? Hiç mi çözüm yolu yok :( :(

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Üzüldüm şuan :( Yakmak zorundamıyım yada başkasına vermek.
Benle olsa ama bakım yapmasam olmaz mı ? Hiç mi çözüm yolu yok :( :(

Nasıl bir çözüm yolu bekliyorsunuz ? Katina diğer desteler gibi değildir. Özel bir destedir.Aslında katina Tarot desteleri içine girmiyor. Ona bakmaya başladığınız zaman başka hiç bir desteniz olmayacak. Sadece o olucak.Yoksa hiç bir zaman Katinanın sırlarına erişemezsiniz sadece öylesine bakımlar yapmış olursunuz ve bakımlarda doğru olmaz.

Çözüm yolu istiyorsanız şunları diyeyeyim :

-Katina destesini almamak ve Peri tarotuyla devam etmek

-Katina destesini almak ve Peri tarotu destesini birisine hediye etmek veya yakmak

Bu iki yoldan birini uygulayabilirsiniz. :)

HeLga

Kayıtlı Üye
Nasıl bir çözüm yolu bekliyorsunuz ? Katina diğer desteler gibi değildir. Özel bir destedir.Aslında katina Tarot desteleri içine girmiyor. Ona bakmaya başladığınız zaman başka hiç bir desteniz olmayacak. Sadece o olucak.Yoksa hiç bir zaman Katinanın sırlarına erişemezsiniz sadece öylesine bakımlar yapmış olursunuz ve bakımlarda doğru olmaz.

Çözüm yolu istiyorsanız şunları diyeyeyim :

-Katina destesini almamak ve Peri tarotuyla devam etmek

-Katina destesini almak ve Peri tarotu destesini birisine hediye etmek veya yakmak

Bu iki yoldan birini uygulayabilirsiniz. :)

Peki çok zor olucak ama Peri tarotumu başkasına hediye ediyim :(
Çözüm yolu derken hani anladım demek istediğinizi ama medyumlar falcılar vs. hem tarot hem katina bakabiliyorlar ondan dolayı demişdim :( aklım da kalmış tabi ben öyle biri değilim orası öyle :( Kusura bakmayın