Sayfa 1/4 123 ... SonSon
38 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: şifreli bölümler

Paylaş

Rep Puanı : 27268
    Ettiği Teşekkür
    303
    1.238 mesaja 5.263 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    192

Standart şifreli bölümler

şifreli bölümlerle ilgili olarak istek geliyor özel mesajlarla ilgili. sitede ki durumlarına bakarak şifreyi gönderiyorum. sizin talep etmeniz bişey değiştirmiyor her bölümün şifresi farklı bir yeri görebilen diğeri görecek anlamına gelmiyor

ben uygun gördüklerime yolluyor istekle bulunmayın lütfen

Ya kendin dikebilirsin ya da hiç kimse eline bir iğne bir iplik verebilirim dedi.. Tanrı

Lütfen bana özel mesaj atmadan önce buraya tıklayınız.

Kişisel Web Sitem

Kadim Bilgelik Ezoterik Kitabım İçin Tıklayın

Ruhun 7 Kapısı kitabım için tıklayın.

2. URUMHAMATAHAYİL Üyemize teşekkür edenler:
    crawling (30.06.2016)

Yer
    Cok uzaklardan...
    Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    34

aa kusura bakmayiniz sayin admin hemen bu sekilde kizacaginizi bilsem sormazdim bile.Soru sorma geregini hisetiyimiz icin özür dileriz ?!bI da merakli olmamaya calisip susma hakkimizi kulaniriz.

Rep Puanı : 27268
    Ettiği Teşekkür
    303
    1.238 mesaja 5.263 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    192

kızmadımki niye kızayım. sadece siz istekte bulunmuyorsunuz sitede daha bir mesajı olmayan bile bulunuyor. izin istekte bulunduğunuzun bie farkında değilim . size özel yazmadım size özel olsaydı özel mesaj atardım. sitedeki tüm üyeleri ilgilendiği için konuyu açtım.

açtığım konuyu tekrar okudum acaba yanlış bişey yazmışım diye ama kızdığımı düşüneceğiniz yada bana soru sormayın merak etmeyin diye anlayacağınız bişey ama bulamadım .

yanlış anlaşıldıysa özür dilerim

ben sadece üyeleri bu konuda bilgilendirmek istemiştim

Ya kendin dikebilirsin ya da hiç kimse eline bir iğne bir iplik verebilirim dedi.. Tanrı

Lütfen bana özel mesaj atmadan önce buraya tıklayınız.

Kişisel Web Sitem

Kadim Bilgelik Ezoterik Kitabım İçin Tıklayın

Ruhun 7 Kapısı kitabım için tıklayın.

Yer
    Cok uzaklardan...
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    34

vala ne bileyim urumcum birden "sunu bunu yapmayin yoksa söyle olur" dediginizde biraz üstüme alindim kusura bakma.Acaba banami kizdi banami sesleniyor diye kendi kendime bir dondum kaldim yani o anlamda yoksa sizin genel bir yorum yaptiginizi bilmiyordum ve sizi rahatsiz etmek istemedim aslinda,.biz özür dileriz

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    34

şimdi bende istesem o şifreli bölümlere girebilecekmiyim??? o bölümlere girebilmek için ne yapmam gerekior bazen girmeye çalışıyorum şifre istiyor. bende istekte bulunuyorum şifre istiyorum...

Zamanlarını en kötü şekilde kullananlar, en çok, zamanın kısalığından şikayet ederler

Yer
    somewhere outthere
    Rep Puanı : 49
    Ettiği Teşekkür
    0
    8 mesaja 10 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı deli_i Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdi bende istesem o şifreli bölümlere girebilecekmiyim??? o bölümlere girebilmek için ne yapmam gerekior bazen girmeye çalışıyorum şifre istiyor. bende istekte bulunuyorum şifre istiyorum...
    anlaşıldı..bi isteyeceksin verilmedi bekleyeceksin. bir kere isteyenin bir yüzü vermeyenin iki yüzü kırmızı olmadı yüzgöz.. sabret du bi tanışalım önce urum çok yoğun bazen öööle yazıyor tanıyacaksın yoksa karıncayi bilem incitmez oo..biraz anlayışlı olun, daha yeni tanıştığınız kişiye hemen yemek tarifi vermezsiniz değil mi canlar?

Yer
    Cok uzaklardan...
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    34

Yanlis anlasildim galiba ben birsey söylemedim aksine herkese her bilgiyi vermekten yana olmadigimi hep dile getirdim.Ama söyle birsey vardir ve bunu dobra dobra kimseden cekinmeden söylemem gerekiyorsa söylerim,bazi bilgileri burda paylasmaktan acikcasi korkuyorum ablacim bunu tüm samiyetimle söylüyorum bu sorumlugu üstlenmek istemem acikcasi.Keske yemek tarifine benzese .Sifreli bölümler bana göre özel bölümlerdir ve yüksek maji ile ilgilenen zaten herkesin anlayamacagi konulardan olusmaktadir,hani makarna yapmasini bilmeyen birisine lahmacun yaptiramazsiniz del-i.önce meditasyonla baslayin Asanayi calisin ve elementlere yönelin ben bunu sizden birsey gizlemek icin yazmiyorum basiniza bir is acacaksiniz diye korkuyorum umarim ne demek istedigimi anlamsinizdir.

Yer
    somewhere outthere
    Rep Puanı : 49
    Ettiği Teşekkür
    0
    8 mesaja 10 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ARADIA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlis anlasildim galiba ben birsey söylemedim aksine herkese her bilgiyi vermekten yana olmadigimi hep dile getirdim.Ama söyle birsey vardir ve bunu dobra dobra kimseden cekinmeden söylemem gerekiyorsa söylerim,bazi bilgileri burda paylasmaktan acikcasi korkuyorum ablacim bunu tüm samiyetimle söylüyorum bu sorumlugu üstlenmek istemem acikcasi.Keske yemek tarifine benzese .Sifreli bölümler bana göre özel bölümlerdir ve yüksek maji ile ilgilenen zaten herkesin anlayamacagi konulardan olusmaktadir,hani makarna yapmasini bilmeyen birisine lahmacun yaptiramazsiniz del-i.önce meditasyonla baslayin Asanayi calisin ve elementlere yönelin ben bunu sizden birsey gizlemek icin yazmiyorum basiniza bir is acacaksiniz diye korkuyorum umarim ne demek istedigimi anlamsinizdir.
    ,

anladım kuzucum, du bi urum bi yöntem düşünür bu yazıdan sonra elbet .

Rep Puanı : 111
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    36

Bende de doğu büyüleri ve batı büyüleri bölümünün şifresi yok mesela ama vakti geldiğinde verileceğini biliyorum sabredelim...

sanguine...your love comes to me in oceans of blood...

ERBEHILM
    Guest

Kendi adıma konusayım.Ben o bolumlere girmek istemem.Cunku o bolumlerde oldukca ağır bilgiler var ve bu kadarlık bilgimle o bolumlerde verilen bilgilerin altında kalkamam diye dusunuyorum.Sitede zaten guzel tarifler var.Ustelik isteyebileceğiniz her konuda baslık acılmıs.Varsın olsun bir iki kısmada giremeyelim ne olur ki?

Sayfa 1/4 123 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)