şifreli bölümler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
şifreli bölümlerle ilgili olarak istek geliyor özel mesajlarla ilgili. sitede ki durumlarına bakarak şifreyi gönderiyorum. sizin talep etmeniz bişey değiştirmiyor her bölümün şifresi farklı bir yeri görebilen diğeri görecek anlamına gelmiyor

ben uygun gördüklerime yolluyor istekle bulunmayın lütfen

ARADIA

Kayıtlı Üye
İş
Medyum-´Bioenerji ve Sifa calismalari
aa kusura bakmayiniz sayin admin hemen bu sekilde kizacaginizi bilsem sormazdim bile.Soru sorma geregini hisetiyimiz icin özür dileriz ?!bI da merakli olmamaya calisip susma hakkimizi kulaniriz.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
kızmadımki niye kızayım. sadece siz istekte bulunmuyorsunuz sitede daha bir mesajı olmayan bile bulunuyor. izin istekte bulunduğunuzun bie farkında değilim . size özel yazmadım size özel olsaydı özel mesaj atardım. sitedeki tüm üyeleri ilgilendiği için konuyu açtım.

açtığım konuyu tekrar okudum acaba yanlış bişey yazmışım diye ama kızdığımı düşüneceğiniz yada bana soru sormayın merak etmeyin diye anlayacağınız bişey ama bulamadım .

yanlış anlaşıldıysa özür dilerim

ben sadece üyeleri bu konuda bilgilendirmek istemiştim

ARADIA

Kayıtlı Üye
İş
vala ne bileyim urumcum birden "sunu bunu yapmayin yoksa söyle olur" dediginizde biraz üstüme alindim kusura bakma.Acaba banami kizdi banami sesleniyor diye kendi kendime bir dondum kaldim yani o anlamda yoksa sizin genel bir yorum yaptiginizi bilmiyordum ve sizi rahatsiz etmek istemedim aslinda,.biz özür dileriz

deli_i

Kayıtlı Üye
şimdi bende istesem o şifreli bölümlere girebilecekmiyim??? o bölümlere girebilmek için ne yapmam gerekior bazen girmeye çalışıyorum şifre istiyor. bende istekte bulunuyorum şifre istiyorum...

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
şimdi bende istesem o şifreli bölümlere girebilecekmiyim??? o bölümlere girebilmek için ne yapmam gerekior bazen girmeye çalışıyorum şifre istiyor. bende istekte bulunuyorum şifre istiyorum...

anlaşıldı..bi isteyeceksin verilmedi bekleyeceksin. bir kere isteyenin bir yüzü vermeyenin iki yüzü kırmızı olmadı yüzgöz.. sabret du bi tanışalım önce urum çok yoğun bazen öööle yazıyor tanıyacaksın yoksa karıncayi bilem incitmez oo..biraz anlayışlı olun, daha yeni tanıştığınız kişiye hemen yemek tarifi vermezsiniz değil mi canlar?

ARADIA

Kayıtlı Üye
İş
Yanlis anlasildim galiba ben birsey söylemedim aksine herkese her bilgiyi vermekten yana olmadigimi hep dile getirdim.Ama söyle birsey vardir ve bunu dobra dobra kimseden cekinmeden söylemem gerekiyorsa söylerim,bazi bilgileri burda paylasmaktan acikcasi korkuyorum ablacim bunu tüm samiyetimle söylüyorum bu sorumlugu üstlenmek istemem acikcasi.Keske yemek tarifine benzese .Sifreli bölümler bana göre özel bölümlerdir ve yüksek maji ile ilgilenen zaten herkesin anlayamacagi konulardan olusmaktadir,hani makarna yapmasini bilmeyen birisine lahmacun yaptiramazsiniz del-i.önce meditasyonla baslayin Asanayi calisin ve elementlere yönelin ben bunu sizden birsey gizlemek icin yazmiyorum basiniza bir is acacaksiniz diye korkuyorum umarim ne demek istedigimi anlamsinizdir.;)

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Yanlis anlasildim galiba ben birsey söylemedim aksine herkese her bilgiyi vermekten yana olmadigimi hep dile getirdim.Ama söyle birsey vardir ve bunu dobra dobra kimseden cekinmeden söylemem gerekiyorsa söylerim,bazi bilgileri burda paylasmaktan acikcasi korkuyorum ablacim bunu tüm samiyetimle söylüyorum bu sorumlugu üstlenmek istemem acikcasi.Keske yemek tarifine benzese .Sifreli bölümler bana göre özel bölümlerdir ve yüksek maji ile ilgilenen zaten herkesin anlayamacagi konulardan olusmaktadir,hani makarna yapmasini bilmeyen birisine lahmacun yaptiramazsiniz del-i.önce meditasyonla baslayin Asanayi calisin ve elementlere yönelin ben bunu sizden birsey gizlemek icin yazmiyorum basiniza bir is acacaksiniz diye korkuyorum umarim ne demek istedigimi anlamsinizdir.;)
,

anladım kuzucum, du bi urum bi yöntem düşünür bu yazıdan sonra elbet .

lunatic

Kayıtlı Üye
Bende de doğu büyüleri ve batı büyüleri bölümünün şifresi yok mesela ama vakti geldiğinde verileceğini biliyorum sabredelim...

E

ERBEHILM

Kendi adıma konusayım.Ben o bolumlere girmek istemem.Cunku o bolumlerde oldukca ağır bilgiler var ve bu kadarlık bilgimle o bolumlerde verilen bilgilerin altında kalkamam diye dusunuyorum.Sitede zaten guzel tarifler var.Ustelik isteyebileceğiniz her konuda baslık acılmıs.Varsın olsun bir iki kısmada giremeyelim ne olur ki?

lunatic

Kayıtlı Üye
Aynı fikirdeyim ERBEHILM eğer kaldırabilecek olsaydık bizden esirgemezlerdi.Çünkü bu sitenin amacı zaten insanları yetiştirmek niye sakınsınlar ki iyiliğimize bir hareket.Merak etmiyor değilim ilerlemek yeni şeyler denemek istiyorum kesinlikle,ama başa ne gelirse kontrolsüz meraktan gelir bunuda biliyorum.

Diagramma

Kayıtlı Üye
Bilinmeyen her zaman gizlidir,
Gizli olan ise korkutur,
Korku ise merak üretir,
Merak ise bilgi avını....

cactus

Kayıtlı Üye
İş
Psst!
Doğu & Batı büyüleri bölümüne girmek istiyorum,yapabileceğiniz herhangi bir şey yok mu?kendi büyülerimden paylaşım yapabileceğim alanlar da oralar hani "kendiniz bakıp değerlendirip şifreyi veriyorsunuz" ya... /:

hira

Kayıtlı Üye
Urum şifre istemeyin diyorsun haklı olarak.Ama ben bilgileri kimseye söylemem söz:hurray:
Ben istiyorumm şifre

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
sanırım kimse yazılanları okumuyor. özel mesajlar devem ediyor bu konu hakkında yeniden konular açılkıyor. madem sitemizdeki konuları okumayacaksınız sitemizdede bulunmanıza gerek yok.

PUNKY

Kayıtlı Üye
Doğu & Batı büyüleri bölümüne girmek istiyorum,yapabileceğiniz herhangi bir şey yok mu?kendi büyülerimden paylaşım yapabileceğim alanlar da oralar hani "kendiniz bakıp değerlendirip şifreyi veriyorsunuz" ya... /:

Istersen kendi paylaşımlarını açık bölümde diğer kullanıcılarla paylaş bizde ona göre bakıp kararımızı verelim değil mi?Bu forumun kuruluş amacı paylaşım olduğuna göre yeterince paylaşım yapmayan üyeleri şifreli bölümlere almayacağız arkadaşlar...Yıllardır bu işlerle uğraşan arkadaşlarımızı daha yeni üye olmuş 20 mesaj sahibi üyelerle aynı bölüme sokmak pek hoş olmaz...Lütfen anlayış gösterin

cactus

Kayıtlı Üye
İş
Psst!
Yıllardır bu işle uğraşanları mesaj sayısıyla mı belirliyorsunuz?Garip bir peşin hüküm...

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
şşşşt... bi biz toplanalım konuşalım, hemen darılmayın cicim ya..Uruma mesaj atmayn özelden yetişemiyor arkadaşlar . Bi de site adamın sitesi ister verir ister vermez şifreyi. yani büyü güncelinizi verin desem beni tanımadan pat diye verecek misiniz? cactus ya varya sen de ne var ne yok? yazsana sende ne terkipler var yazar mısın?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...