Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
38 sonuçtan 31 ile 38 arası

Konu: şifreli bölümler

Paylaş

Rep Puanı : 320
    Ettiği Teşekkür
    7
    44 mesaja 68 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    39

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    32

Daha önce bu bölümlere giriliyordu zaten. Neden şifre konulduğunu anlayamadım ayrıca az paylaşım yapan inasanlar genelde bu konuda pek bilgisi olmayan ve öğrenmeye çalışan insanlardır. Büyü yada buna benzer yapılacak çalışmaların eksik olarak verildğini hepimiz biliyoruz ve üstadlarımız zaten bilerek verilmedğini kabul ediyor.Benim anladığım şifrelenen bu bölümlerde çalışmalar tam olarak verilecek ve biz yeni başalayan yada az mesaj atmış kimseler bunları göremeyecek.Site kararlarına saygı duymak gerekir yalnız bu bir forum sitesi ve tabiki şifreler olacak ama bunlar admin ve moderatörlerin hesap giriş ve site ayarlarının şifreleri olmalı .asıl bu sitenin anlamı olan konuların kısıtlanması biz yeni başlayan ve konu açacak kadar bilgisi olmayan üyeleri sadece güncel yada basit konularla geçiştirme daha doğrusu yüzeyselleştirmeye sevk edeceğini düşünüyorum.Bence bilgi tadınca güzeldir ama tatmak için başta önüne konulması gerekir sonra tadan zaten peşine düşer.
    Ben neredeyse hergün sitemize girip açılan konuları düzenli olarak takip etmeye ve bilgilenmeye çalışıyorum ve bugune kadarda çok memnun kaldım özellikle moderatör arkadaşlarınn çalışmaları açılan konuların hassasiyeti çok tatmin edici.
    Site yöneticilerinin kararına saygı duyar iyi çalışmalar dilerim.

Yer
    İstanbul
    Rep Puanı : 386
    Ettiği Teşekkür
    0
    3 mesaja 6 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    37

Arkadaşlar şunu artık anlamanız lazım. Şifreli bölümler, yeni başlayanların bilgi edinmesi için olan bölümler değil. Daha ziyade kendini alanında geliştirmiş, o bölümde verilecek bilgilere layık ve o çalışmaları yaptığında sonuçları en iyi şekilde alabilecek kişiler. O yüzden artık şifreli bölüme olan şu hevesinizden biraz vazgeçmeniz yararınıza olacaktır.

Burada üyeler istediği kadar isyan çıkarsın, istediği kadar düşünce belirtsin o bölümler herkese açık bir alan haline gelmeyecek. İleri derecedeki çalışmaların taşıdığı tehlikeleri göz önüne alarak, adminlerin o bölümleri açmaması herkesin yararına. Hatta ileri derece olmayan çalışmaları da bizlerle paylaşmaları ayrı bir lutuf bunu da göz önüne alarak forumdaki yüzlerce konu içinde gezinip bilgi edinmeye devam edin. Ayrıca gelişmek istiyorsanız pratik yapın çünkü 1 kere okuyup, okuduğunuz konuda uzman olmuyorsunuz. Zaten siz geliştikçe bir şekilde bir yerden bilgi gelecektir, o yüzden kilitli bölümlere bu kadar obsesif şekilde bakmayın.

Bence adminlerimizin bu konuya bir kilit vurmaları ve kilitli bir başlık açarak genel bildiri yayınlamaları çok daha güzel olacaktır. Hem forum içi mesaj kirliliği engellenmiş olur. Nacizane bir öneri..

Saygılar..

Rep Puanı : 9
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 4 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Yeni üye ve az paylaşımda bulunmak o kişinin bilgisiz olduğu anlamına mı geliyor ?
    forumda şifreli bölüm var. uyulması gereken kurallarda buna da kabul. eğer burda eğitimli
    bilgili kişiler o bölümleri şifreliyorsa bir bildikleri var diyip ve kurallara göre saygı duyuyoruz.

Yanlız forumda paylaşılan şeylerin tam olmadığı eksik verildiğini bilmek kendi adım yanlış..
    o zaman şöyle bir durum çıkıyor ki her konu tamam değil.. insanda böyle bir izlemim kalıyor.

Rep Puanı : 27326
    Ettiği Teşekkür
    303
    1.243 mesaja 5.292 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    193

yanlış bir izlenim almışsınız. forumdan benim paylaştığım hiç bir uygulama eksik değildir. diğer üyelerinde eksik bir bilgileri olduysa düzeltiyoruz. yanlışları düzeltiyoruz.

sitemde eksik bir uygulama vardır diye bir açıklama yapmadığıma göre böyle algılayamazsınız.

şifreli bölümler benim ve bazı arkadaşlarımın özel uygulamalarını içeriyor. yani bize özel kendi yönntemlerimizi. ben bu bilgileri herkezle paylaşamam. benim özel olan bir şeyi yanlızça özel kişilerle paylaşabilirim

bu konuda kapansın artık.

Rep Puanı : 134
    Ettiği Teşekkür
    0
    9 mesaja 12 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    32

bu şifreli bölümler neresi oluyor ben baktımda bulamadım...

Rep Puanı : 9
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 4 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı URUMHAMATAHAYİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yanlış bir izlenim almışsınız. forumdan benim paylaştığım hiç bir uygulama eksik değildir. diğer üyelerinde eksik bir bilgileri olduysa düzeltiyoruz. yanlışları düzeltiyoruz.

sitemde eksik bir uygulama vardır diye bir açıklama yapmadığıma göre böyle algılayamazsınız.

şifreli bölümler benim ve bazı arkadaşlarımın özel uygulamalarını içeriyor. yani bize özel kendi yönntemlerimizi. ben bu bilgileri herkezle paylaşamam. benim özel olan bir şeyi yanlızça özel kişilerle paylaşabilirim

bu konuda kapansın artık.

Şifreli bölüm için birşey söylemedim.. saygı duyduğumu söyledim.. üyelerin göremeyeceği bir bölüm şifreli yapsaydınız bu kadar sorun çıkmazdı belki..
    eksik derken ben söyleneni söyledim..

Rep Puanı : 320
    Ettiği Teşekkür
    7
    44 mesaja 68 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    39

Yeterli açıklamaları yaptığımızı düşünüyoruz. Konu kilitlenmiştir.

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)