şifreli bölümler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

peril

Kayıtlı Üye
Istersen kendi paylaşımlarını açık bölümde diğer kullanıcılarla paylaş bizde ona göre bakıp kararımızı verelim değil mi?Bu forumun kuruluş amacı paylaşım olduğuna göre yeterince paylaşım yapmayan üyeleri şifreli bölümlere almayacağız arkadaşlar...Yıllardır bu işlerle uğraşan arkadaşlarımızı daha yeni üye olmuş 20 mesaj sahibi üyelerle aynı bölüme sokmak pek hoş olmaz...Lütfen anlayış gösterin

arkadaslar bende şifreli bölümlere girmek istiyordum fakat punky haklı lütfen yane eger cok istiyorsanız kendimizi geliştirelim.... ve kendi deneyimlerimizide yapalım olur yada olmaz basarımızı paylasalım bunlarda site kuruluna kalmıs bie sey onlar o zaman belki uygun görür...

iklim_su

Kayıtlı Üye
arkadaşlar sitedeki bütün bilgileri okuyup öğrendiniz ve de uyguladınızda şifreli bölümler mi kaldı..lütfen biraz sabırr..bilmeniz gerektiğine inanılsa zaten şifre verilir yada bölüm şifreli olmazdı..bütün her şeyi birden öğrenip sindirmemiz imkansız..lütfen sabredin..

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Arkadaşlar sunu bi idrak etmelisiniz. Şifreli bölümde sizler iilgilendirecek bişey yok. Çünkü tam olarak cadı olan arkadaşlar kendi fikirlerini kendi tariflerini işler iile ilgili çalışmaları paylaşıyorlşar. Buraya siz girmeniz size bi katkı sağlamayacaktır. Su an için. Sadece orayı okumak istiyorum dmek bizim için bişey ifade etmez. Orada bilg ipaylaşacak durumda olmayan arkadaşların oraya giremeyeceğini bilmeniz ve anlamanız gerekiyor artık. Ne mesaj sayısı ne başka bişey o bölüme girmenize yardımcıdır. Sİtedeki durumunuz bilgileriniz konulara yaklaşımınız ve yeteneklerinizi zamanla gördüğümüz zaman oraya girebilecek birisi olursunuz. Aksi taktirde o bölüme hiç biriniz giremeyeceksiniz. Bundan sonra boş yere ne özel mesaj yazın. Ne şifre isteyin bitmiştir bu muhabbbet bundan sonra. Nasıl bir yönetm yapacağımızı bize öğretmeye uğraşmayın sadece paylaşımlarınızla kendinizi gösterin bize yeter.

peril

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar sunu bi idrak etmelisiniz. Şifreli bölümde sizler iilgilendirecek bişey yok. Çünkü tam olarak cadı olan arkadaşlar kendi fikirlerini kendi tariflerini işler iile ilgili çalışmaları paylaşıyorlşar. Buraya siz girmeniz size bi katkı sağlamayacaktır. Su an için. Sadece orayı okumak istiyorum dmek bizim için bişey ifade etmez. Orada bilg ipaylaşacak durumda olmayan arkadaşların oraya giremeyeceğini bilmeniz ve anlamanız gerekiyor artık. Ne mesaj sayısı ne başka bişey o bölüme girmenize yardımcıdır. Sİtedeki durumunuz bilgileriniz konulara yaklaşımınız ve yeteneklerinizi zamanla gördüğümüz zaman oraya girebilecek birisi olursunuz. Aksi taktirde o bölüme hiç biriniz giremeyeceksiniz. Bundan sonra boş yere ne özel mesaj yazın. Ne şifre isteyin bitmiştir bu muhabbbet bundan sonra. Nasıl bir yönetm yapacağımızı bize öğretmeye uğraşmayın sadece paylaşımlarınızla kendinizi gösterin bize yeter.

cok haklısın aslında yule burdaki tariflerle kendimizi basta geliştirelim ve kendi tariflerimizi yapalım daha sonra bize verilecek bu şifreler bunu anladım ben ki sanırsam diger arkadaslarda anlamıstır

gokcee

Kayıtlı Üye
msj yazmak çok zor bişey değil .oturup yazılır ama zaten burda yazılanlar ne kadar güvenilir onuda sorgulamak lazım.insanlar okadar emek verecek boşun aolmasın yani.

PUNKY

Kayıtlı Üye
Yıllardır bu işle uğraşanları mesaj sayısıyla mı belirliyorsunuz?Garip bir peşin hüküm...

Yıllardır bu işle uğraşan insanların sahip oldukları bilgilerle bu foruma üye olarak tarif peşinde koşması muhtemel değil:) Sanırım bu kadarı yeterli olur...Forumda paylaşım yapıp bu konuda bilgili olduğunu göstermeyi başaramayan hiç bir üyeye şifreli bölümlere giriş izni verilmeyecektir...

msj yazmak çok zor bişey değil .oturup yazılır ama zaten burda yazılanlar ne kadar güvenilir onuda sorgulamak lazım.insanlar okadar emek verecek boşun aolmasın yani.

Hiç merak etmeki gidip sahtekar hacılara hocalara para kaptırmaktan daha güvenli ayrıca daha önce defalarca anlatmaya çalıştığımız gibi eğer cadılık veya büyücülük yetiniz yoksa formül tam olsa bile çalıştırmayı başaramazsınız fakat bu konuda bir yeteneğiniz varsa zaten formülün eksik olması sizin için farketmez eksikliğini kendi içgörünüz ile tamamlarsınız...Anlamadığınız şey şu, eğer bu yetenek herkeste varolmuş olsaydı zaten herkes bunu yapardı.Bizim amacımız eğer bir yetenek varsa bunu ortaya çıkartmak ve geliştirmek kimse kusura bakmasın bunuda paylaşımlarınızı görmeden anlayamayız.Bu foruma 13 yaşındaki çocuklarda üye oluyor ve kişisel yapıları tam oturmuş olmadığı içinde o formülleri onlara teslim edemeyiz yalnızca kendinizi düşünmekten vazgeçin, eğer bu evrensel enerji siteminin bir parçası olmadan insanları sevmeden sadece yargılayarak hareket ederseniz sadece büyüler konusunda değil hayatın hiç bir alanında başarılı olamazsınız sorunlar hayat boyu peşinizi bırakmaz...Herşeyden şikayet edip size verilenlerle yetinmeyi bilmemek yerine bırakın içinizdeki sevgi ve enerji ortaya çıksın...

yulecim çok kızmış gibisin..tamam haklı olabilirsin çok ısrar ediyo olabilirler ama yinede bukadar sert bi uslup kullanma bence
kendini bide bizlerin yerine koy empati yap..gizem herzaman çekicidir neyse söyliycek çok şey var ama bana kalsın..kolay gelsin

İnanın yeterince empati yapıyoruz fakat henüz epimeris takviminin ne işe yaradığını bile bilmiyorken yüksek büyü ile ilgili özelliklede şifreli bölümlerle ilgili konuya yorum yapmanız düşündürücü...Siz kendi üzerinize düşeni yapın yönetim ve kime şifre verip vermeyeceğimizde bize kalsın lütfen...Bu arada yeni üyesiniz bu yüzden belki haberiniz olmayabilir fakat bu forumda imla kurallarına ve mesajların düzgün Türkçe ile yazılmış olmasına özen gösteriyoruz.Bilginize...

goşa

Kayıtlı Üye
Bilinmeyen her zaman gizlidir,
Gizli olan ise korkutur,
Korku ise merak üretir,
Merak ise bilgi avını....

Vay...Çok güzel bir dörtlük.
Şimdi o bütün şifreli bölümler yanlızca medyumları ve cadıları mı ilgilendiriyor? Eğer öyle ise beni ilgilendirmiyor ve kapalı olması da çok mantıklı,her medyum ve cadıya açık olmaması da çok doğru bir karar.Fakat bazı bölümlerin ismi o kadar çekici ki merakım hakikaten bilgi avını tetiklemiyor değil doğrusu. :)
Eğer herkesi ilgilendirebilecek bilgiler varsa paylaşmak esastır ki bence paylaşılıyordur.Bazen bilgi yanlış bile olsa bazı insan zihinlerinde şekil alıp doğru olanına bizi ulaştırabiliyor.
Yani eminim yönetim işini biliyor.Merak etmeyelim,kaygılanmayalım arkadaşlar. :)

NighT_marE

Kayıtlı Üye
Bende merak ediyordum nasıl girilir bu bölümlere diye :/ Teşekkürler bilgilendirme için..

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, bölümlere sadece yönetim olarak bizler girebiliyoruz. Eğer gerekli olsaydı, emin olun sizler de girerdiniz ve şifre konmazdı. Şifre koyduysak bir mantığı vardır.

Meyra

Banlı Kullanıcı
Yasaklar her zaman insanı çeker.. şifreli olduğu için belkide bu kadar ilgi var.
yönetimin bir bildiği varsa bizlere saygı duymak gerekir sanırım..

muzzi

Kayıtlı Üye
Daha önce bu bölümlere giriliyordu zaten. Neden şifre konulduğunu anlayamadım ayrıca az paylaşım yapan inasanlar genelde bu konuda pek bilgisi olmayan ve öğrenmeye çalışan insanlardır. Büyü yada buna benzer yapılacak çalışmaların eksik olarak verildğini hepimiz biliyoruz ve üstadlarımız zaten bilerek verilmedğini kabul ediyor.Benim anladığım şifrelenen bu bölümlerde çalışmalar tam olarak verilecek ve biz yeni başalayan yada az mesaj atmış kimseler bunları göremeyecek.Site kararlarına saygı duymak gerekir yalnız bu bir forum sitesi ve tabiki şifreler olacak ama bunlar admin ve moderatörlerin hesap giriş ve site ayarlarının şifreleri olmalı .asıl bu sitenin anlamı olan konuların kısıtlanması biz yeni başlayan ve konu açacak kadar bilgisi olmayan üyeleri sadece güncel yada basit konularla geçiştirme daha doğrusu yüzeyselleştirmeye sevk edeceğini düşünüyorum.Bence bilgi tadınca güzeldir ama tatmak için başta önüne konulması gerekir sonra tadan zaten peşine düşer.
Ben neredeyse hergün sitemize girip açılan konuları düzenli olarak takip etmeye ve bilgilenmeye çalışıyorum ve bugune kadarda çok memnun kaldım özellikle moderatör arkadaşlarınn çalışmaları açılan konuların hassasiyeti çok tatmin edici.
Site yöneticilerinin kararına saygı duyar iyi çalışmalar dilerim.:boat:

GrizzlyBear

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar şunu artık anlamanız lazım. Şifreli bölümler, yeni başlayanların bilgi edinmesi için olan bölümler değil. Daha ziyade kendini alanında geliştirmiş, o bölümde verilecek bilgilere layık ve o çalışmaları yaptığında sonuçları en iyi şekilde alabilecek kişiler. O yüzden artık şifreli bölüme olan şu hevesinizden biraz vazgeçmeniz yararınıza olacaktır.

Burada üyeler istediği kadar isyan çıkarsın, istediği kadar düşünce belirtsin o bölümler herkese açık bir alan haline gelmeyecek. İleri derecedeki çalışmaların taşıdığı tehlikeleri göz önüne alarak, adminlerin o bölümleri açmaması herkesin yararına. Hatta ileri derece olmayan çalışmaları da bizlerle paylaşmaları ayrı bir lutuf bunu da göz önüne alarak forumdaki yüzlerce konu içinde gezinip bilgi edinmeye devam edin. Ayrıca gelişmek istiyorsanız pratik yapın çünkü 1 kere okuyup, okuduğunuz konuda uzman olmuyorsunuz. Zaten siz geliştikçe bir şekilde bir yerden bilgi gelecektir, o yüzden kilitli bölümlere bu kadar obsesif şekilde bakmayın.

Bence adminlerimizin bu konuya bir kilit vurmaları ve kilitli bir başlık açarak genel bildiri yayınlamaları çok daha güzel olacaktır. Hem forum içi mesaj kirliliği engellenmiş olur. Nacizane bir öneri..

Saygılar..

Meyra

Banlı Kullanıcı
Yeni üye ve az paylaşımda bulunmak o kişinin bilgisiz olduğu anlamına mı geliyor ?
forumda şifreli bölüm var. uyulması gereken kurallarda buna da kabul. eğer burda eğitimli
bilgili kişiler o bölümleri şifreliyorsa bir bildikleri var diyip ve kurallara göre saygı duyuyoruz.

Yanlız forumda paylaşılan şeylerin tam olmadığı eksik verildiğini bilmek kendi adım yanlış..
o zaman şöyle bir durum çıkıyor ki her konu tamam değil.. insanda böyle bir izlemim kalıyor.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
yanlış bir izlenim almışsınız. forumdan benim paylaştığım hiç bir uygulama eksik değildir. diğer üyelerinde eksik bir bilgileri olduysa düzeltiyoruz. yanlışları düzeltiyoruz.

sitemde eksik bir uygulama vardır diye bir açıklama yapmadığıma göre böyle algılayamazsınız.

şifreli bölümler benim ve bazı arkadaşlarımın özel uygulamalarını içeriyor. yani bize özel kendi yönntemlerimizi. ben bu bilgileri herkezle paylaşamam. benim özel olan bir şeyi yanlızça özel kişilerle paylaşabilirim

bu konuda kapansın artık.

reidikonto

Kayıtlı Üye
bu şifreli bölümler neresi oluyor ben baktımda bulamadım...

Meyra

Banlı Kullanıcı
yanlış bir izlenim almışsınız. forumdan benim paylaştığım hiç bir uygulama eksik değildir. diğer üyelerinde eksik bir bilgileri olduysa düzeltiyoruz. yanlışları düzeltiyoruz.

sitemde eksik bir uygulama vardır diye bir açıklama yapmadığıma göre böyle algılayamazsınız.

şifreli bölümler benim ve bazı arkadaşlarımın özel uygulamalarını içeriyor. yani bize özel kendi yönntemlerimizi. ben bu bilgileri herkezle paylaşamam. benim özel olan bir şeyi yanlızça özel kişilerle paylaşabilirim

bu konuda kapansın artık.

Şifreli bölüm için birşey söylemedim.. saygı duyduğumu söyledim.. üyelerin göremeyeceği bir bölüm şifreli yapsaydınız bu kadar sorun çıkmazdı belki..
eksik derken ben söyleneni söyledim..

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Yeterli açıklamaları yaptığımızı düşünüyoruz. Konu kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...