Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
38 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: şifreli bölümler

Paylaş

Rep Puanı : 97
    Ettiği Teşekkür
    0
    8 mesaja 19 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    36

Alıntı PUNKY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Istersen kendi paylaşımlarını açık bölümde diğer kullanıcılarla paylaş bizde ona göre bakıp kararımızı verelim değil mi?Bu forumun kuruluş amacı paylaşım olduğuna göre yeterince paylaşım yapmayan üyeleri şifreli bölümlere almayacağız arkadaşlar...Yıllardır bu işlerle uğraşan arkadaşlarımızı daha yeni üye olmuş 20 mesaj sahibi üyelerle aynı bölüme sokmak pek hoş olmaz...Lütfen anlayış gösterin

arkadaslar bende şifreli bölümlere girmek istiyordum fakat punky haklı lütfen yane eger cok istiyorsanız kendimizi geliştirelim.... ve kendi deneyimlerimizide yapalım olur yada olmaz basarımızı paylasalım bunlarda site kuruluna kalmıs bie sey onlar o zaman belki uygun görür...

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    35

arkadaşlar sitedeki bütün bilgileri okuyup öğrendiniz ve de uyguladınızda şifreli bölümler mi kaldı..lütfen biraz sabırr..bilmeniz gerektiğine inanılsa zaten şifre verilir yada bölüm şifreli olmazdı..bütün her şeyi birden öğrenip sindirmemiz imkansız..lütfen sabredin..

Rep Puanı : 12244
    Ettiği Teşekkür
    162
    460 mesaja 1.715 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    102

Arkadaşlar sunu bi idrak etmelisiniz. Şifreli bölümde sizler iilgilendirecek bişey yok. Çünkü tam olarak cadı olan arkadaşlar kendi fikirlerini kendi tariflerini işler iile ilgili çalışmaları paylaşıyorlşar. Buraya siz girmeniz size bi katkı sağlamayacaktır. Su an için. Sadece orayı okumak istiyorum dmek bizim için bişey ifade etmez. Orada bilg ipaylaşacak durumda olmayan arkadaşların oraya giremeyeceğini bilmeniz ve anlamanız gerekiyor artık. Ne mesaj sayısı ne başka bişey o bölüme girmenize yardımcıdır. Sİtedeki durumunuz bilgileriniz konulara yaklaşımınız ve yeteneklerinizi zamanla gördüğümüz zaman oraya girebilecek birisi olursunuz. Aksi taktirde o bölüme hiç biriniz giremeyeceksiniz. Bundan sonra boş yere ne özel mesaj yazın. Ne şifre isteyin bitmiştir bu muhabbbet bundan sonra. Nasıl bir yönetm yapacağımızı bize öğretmeye uğraşmayın sadece paylaşımlarınızla kendinizi gösterin bize yeter.

Dünde kaldı düne ait ne varsa, bugün yeni şeyler söylemek lazım...

Fal Bakımı İsteyenler Buradan Bilgi Alabilirler....

Kadim Bilgelik Ezoterik Kitabımız İçin Tıklayın

Ruhun 7 Kapısı kitabımız için tıklayın.

Bunlara ihtiyacın var mı?

Rep Puanı : 97
    Ettiği Teşekkür
    0
    8 mesaja 19 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    36

Alıntı yule Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sunu bi idrak etmelisiniz. Şifreli bölümde sizler iilgilendirecek bişey yok. Çünkü tam olarak cadı olan arkadaşlar kendi fikirlerini kendi tariflerini işler iile ilgili çalışmaları paylaşıyorlşar. Buraya siz girmeniz size bi katkı sağlamayacaktır. Su an için. Sadece orayı okumak istiyorum dmek bizim için bişey ifade etmez. Orada bilg ipaylaşacak durumda olmayan arkadaşların oraya giremeyeceğini bilmeniz ve anlamanız gerekiyor artık. Ne mesaj sayısı ne başka bişey o bölüme girmenize yardımcıdır. Sİtedeki durumunuz bilgileriniz konulara yaklaşımınız ve yeteneklerinizi zamanla gördüğümüz zaman oraya girebilecek birisi olursunuz. Aksi taktirde o bölüme hiç biriniz giremeyeceksiniz. Bundan sonra boş yere ne özel mesaj yazın. Ne şifre isteyin bitmiştir bu muhabbbet bundan sonra. Nasıl bir yönetm yapacağımızı bize öğretmeye uğraşmayın sadece paylaşımlarınızla kendinizi gösterin bize yeter.

cok haklısın aslında yule burdaki tariflerle kendimizi basta geliştirelim ve kendi tariflerimizi yapalım daha sonra bize verilecek bu şifreler bunu anladım ben ki sanırsam diger arkadaslarda anlamıstır

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    34

msj yazmak çok zor bişey değil .oturup yazılır ama zaten burda yazılanlar ne kadar güvenilir onuda sorgulamak lazım.insanlar okadar emek verecek boşun aolmasın yani.

Rep Puanı : 92
    Ettiği Teşekkür
    0
    22 mesaja 24 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    38

Alıntı cactus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yıllardır bu işle uğraşanları mesaj sayısıyla mı belirliyorsunuz?Garip bir peşin hüküm...
    Yıllardır bu işle uğraşan insanların sahip oldukları bilgilerle bu foruma üye olarak tarif peşinde koşması muhtemel değil Sanırım bu kadarı yeterli olur...Forumda paylaşım yapıp bu konuda bilgili olduğunu göstermeyi başaramayan hiç bir üyeye şifreli bölümlere giriş izni verilmeyecektir...

Alıntı gokcee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    msj yazmak çok zor bişey değil .oturup yazılır ama zaten burda yazılanlar ne kadar güvenilir onuda sorgulamak lazım.insanlar okadar emek verecek boşun aolmasın yani.
    Hiç merak etmeki gidip sahtekar hacılara hocalara para kaptırmaktan daha güvenli ayrıca daha önce defalarca anlatmaya çalıştığımız gibi eğer cadılık veya büyücülük yetiniz yoksa formül tam olsa bile çalıştırmayı başaramazsınız fakat bu konuda bir yeteneğiniz varsa zaten formülün eksik olması sizin için farketmez eksikliğini kendi içgörünüz ile tamamlarsınız...Anlamadığınız şey şu, eğer bu yetenek herkeste varolmuş olsaydı zaten herkes bunu yapardı.Bizim amacımız eğer bir yetenek varsa bunu ortaya çıkartmak ve geliştirmek kimse kusura bakmasın bunuda paylaşımlarınızı görmeden anlayamayız.Bu foruma 13 yaşındaki çocuklarda üye oluyor ve kişisel yapıları tam oturmuş olmadığı içinde o formülleri onlara teslim edemeyiz yalnızca kendinizi düşünmekten vazgeçin, eğer bu evrensel enerji siteminin bir parçası olmadan insanları sevmeden sadece yargılayarak hareket ederseniz sadece büyüler konusunda değil hayatın hiç bir alanında başarılı olamazsınız sorunlar hayat boyu peşinizi bırakmaz...Herşeyden şikayet edip size verilenlerle yetinmeyi bilmemek yerine bırakın içinizdeki sevgi ve enerji ortaya çıksın...

Alıntı duam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yulecim çok kızmış gibisin..tamam haklı olabilirsin çok ısrar ediyo olabilirler ama yinede bukadar sert bi uslup kullanma bence
    kendini bide bizlerin yerine koy empati yap..gizem herzaman çekicidir neyse söyliycek çok şey var ama bana kalsın..kolay gelsin
    İnanın yeterince empati yapıyoruz fakat henüz epimeris takviminin ne işe yaradığını bile bilmiyorken yüksek büyü ile ilgili özelliklede şifreli bölümlerle ilgili konuya yorum yapmanız düşündürücü...Siz kendi üzerinize düşeni yapın yönetim ve kime şifre verip vermeyeceğimizde bize kalsın lütfen...Bu arada yeni üyesiniz bu yüzden belki haberiniz olmayabilir fakat bu forumda imla kurallarına ve mesajların düzgün Türkçe ile yazılmış olmasına özen gösteriyoruz.Bilginize...

Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım etmez... Pestalozzi

Rep Puanı : 26
    Ettiği Teşekkür
    0
    7 mesaja 12 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    34

Alıntı Diagramma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilinmeyen her zaman gizlidir,
    Gizli olan ise korkutur,
    Korku ise merak üretir,
    Merak ise bilgi avını....
    Vay...Çok güzel bir dörtlük.
    Şimdi o bütün şifreli bölümler yanlızca medyumları ve cadıları mı ilgilendiriyor? Eğer öyle ise beni ilgilendirmiyor ve kapalı olması da çok mantıklı,her medyum ve cadıya açık olmaması da çok doğru bir karar.Fakat bazı bölümlerin ismi o kadar çekici ki merakım hakikaten bilgi avını tetiklemiyor değil doğrusu.
    Eğer herkesi ilgilendirebilecek bilgiler varsa paylaşmak esastır ki bence paylaşılıyordur.Bazen bilgi yanlış bile olsa bazı insan zihinlerinde şekil alıp doğru olanına bizi ulaştırabiliyor.
    Yani eminim yönetim işini biliyor.Merak etmeyelim,kaygılanmayalım arkadaşlar.

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    36

Bende merak ediyordum nasıl girilir bu bölümlere diye :/ Teşekkürler bilgilendirme için..

************8216;...Ay, gökyüzünde ************8216;Sarfe************8217; adý verilen yere ulaþtýðý zaman, Allahu Teálá************8217;nýn emriyle Urumhamatahayil adýndaki melek gelir ve ayýn vekilliðini üstlenir.

Rep Puanı : 312
    Ettiği Teşekkür
    7
    40 mesaja 64 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    39

Arkadaşlar, bölümlere sadece yönetim olarak bizler girebiliyoruz. Eğer gerekli olsaydı, emin olun sizler de girerdiniz ve şifre konmazdı. Şifre koyduysak bir mantığı vardır.

Rep Puanı : 9
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 4 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Yasaklar her zaman insanı çeker.. şifreli olduğu için belkide bu kadar ilgi var.
    yönetimin bir bildiği varsa bizlere saygı duymak gerekir sanırım..

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)