BEYLER PSİ-PET yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sidarserhatkara1

Kayıtlı Üye
beyler bi yardım ya psipet yapmamk için nekadar ustalaşmam gerek yani biliyorum çok saçma ama merak ediyorum sıfırdan başlayan biri hergün çalışşsa falan nezamana o seviyeye gelir :willy_nilly:

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bu ilimleri bir hocadan öğrenmek için bu şekilde bir cümle kullanarak yardım isterseniz sizi kapıdan kovarlar. Tamam teknoloji çağındayız, bilgi çok kolay bulunuyor ama, içsel gelişim sağlanmadan, yapısal dönüşüm gerçekleşmeden, herhangi bir elementi dönüştüre bileceğinizi nasıl düşünebilirsiniz.

Yazım hataları ya da Dil kuralların bahsetmiyorum.

Ya beyler nasıl bir hitap şekli, ilim erkeğe ait bir gerçeklik değildir ki. İlim alabileceğiniz kişinin cinsiyetimi olur.
Bilmiyorum, saçma ama merak ediyorum diyerek zaten, bu ilme olan uzaklığını ve inançsızlığınızı da ortaya kormuş oluyorsunuz.
o seviye ile hangi seviyeyi kast ediyor olabilirsiniz.

Sıfırdan üretmek mi, şekil mi vermek, enerjini mi üretmek, hareket mi ettirmek, kıpırdatmak mı ?

Bu şekilde bir yetiniz olduğunu nereden biliyorsunuz. Her insanın her element ile uyumlu olması ya da metafiziksel bir yeteneğinin olması mümkün mü. Tabi ki mümkün değil.

Lütfen önce kendinizi dönüştürün sonra başka bir objeyi / süjeyi değiştirmeye çalışın.

paradiselost

Kayıtlı Üye
İyi sabahlar.

Urumhamatahayil, psi-pet yada yukarıda bahsi geçen ilim nedir?

Teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...