Azathoth Grup calismasi -video izle

ARADIA

Kayıtlı Üye
İş
Medyum-´Bioenerji ve Sifa calismalari
The Invocation of Azathoth (Azathot invokasyon grup seremonisi) Fazla söze gerek yok,linkten videolari izleyebilrisiniz.Türkiyeden katilanlar youtube a giremediklerini ögrendim hernedense.Youtube a girebilmek icin alternatif yönlendirme secin & tiklayin ve Videolari seyredebilirsiniz bu kadar basit.

Azatoth demonlarin sultanidir ve galaxinin merkezidir.O hep vardi onu durmak bilmeyen nonstop devam eden Kaos gibi düsünün.Sadece Nyarlatothep onu sakinlestirebilir.

Mass invocation of Azathoth

Enochian tipi cin daveti.Benden günah giti!
Enochian invocation of pure Evil

Creepaya tesekür ederim

dido06

Banlı Kullanıcı
linkler acılmoyor kılıt sıteler vra nınjaclok ktunnel gıbı vıdeonun tamısmını yazarsan bu sıtelerden youtube gecebılıyoruz ancak öyle görebılırz

dido06

Banlı Kullanıcı
hım sımdı anladım ıng cumle vıdeo ısmı aynı zamanda lınk ben dırek ustune tıklamıstımok aktarmalı gidiyorm tesekkurler

DreaMLife

Kayıtlı Üye
şu cin daveti videosu ne işe yarıyor anlamadım izlerken çağırmış olmuyoruz umarım :)

ERBEHILM

Kayıtlı Üye
DreamLife cin videosu şu işe yarıyor:Size bir cinnin enochian dili kullanılarak nasıl çağırılır bunu gösteriyor,öğretiyor.Hayır siz videoyu izlerken aynı zamanda uygulamayı yapmazsanız cinni davet etmezsiniz.