Bel bölgesindeki yağlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sun shine

Kayıtlı Üye
Beyaz çayın da yağ yaktığını okudum yakın zamanda. Ve yeşil çaya oranla daha kuvvetli bir antioksidanmış. Sebebi de daha az işlem görmesiymiş. Ve çok da lezzetli bir çaydır beyaz çay. Yeşil çayın tadı bir zamandan sonra biraz sıkıcı oluyor ama beyaz çayda öyle bir sorun yok. Çok hoş bir içimi var.

vasilias

Kayıtlı Üye
Her şey çok güzel başladı. Ama son harekette artık boynum yerden kalkmadı. Kafam ağır gelerek yatağa gittim. Sabah kalktığımda "Gregor Samsa bir sabah bunaltıcı düşlerden uyandığında, kendini yatağında dev bir böceğe dönüşmüş olarak buldu. Zırh gibi sertleşmiş sırtı üstünde yatmaktaydı." diye geçirdim aklımdan :D Gerçekten kafamı kaldıramadım yataktan yüzüstü dönüp doğruldum. Yorumlarda da bir sürü kişi boyun ağrısından şikayetçiydi, bir kaç kişi de boynunuz ağrıyorsa yanlış yapıyorsunuz diyor. Ama boynumu havada tutmak için mecburen boyun kaslarımı sıkmak zorunda kalıyorum ve sonunda kafamı oynatamıyorum. Ne önerirsiniz?

egzersizlere başlamadan boynunu ısıt, eğer yine ağrı oluyorsa o hareketi yapma. boyun kasların zayıfsa sakatlığa yol açabilir.

canmert196

Kayıtlı Üye
oncelikle karin bolgesi vucudda son eriyen yag kutlesidir bunu vermek icin mekik vb hareketleri arastirip yapiniz.Sabahlari okula giderken bir acma yiyin mesela okulda oglen bir sandwich eve gelincede az olcude olmak kosuluyla caninizin istedigini yiyin

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Kendinizi fazla yormayın..Metabolizmayı hızlandırıcı bitki çayları bulunuyor..İçmesi de yapması da güzel . :) Öğrenci olduğundan dolayı bu çaylardan içersen hem sana başka yönlerden de fayda sağlar . :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...