Acil Yardım-Sınavlarda Sorunun Cevabını Görmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Juithe

Kayıtlı Üye
İş
Tattoos' helper!(;
Merhaba :)
Bir şey sormak istiyorum, sınavlarda imajinasyon ya da v.b. gibi yöntemlerle sorunun cevabını görebilir miyim ne olduğunu nasıl bulabiliriz, fikri olan varmı :) ?
Acil Lütfen. :eek:fftopic:

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Bence bunu sakın deneme derim zira hazırcılık yapmak yerine biraz çalışmakla elde edilebilecek şeyler için bir sürü yol deneyeceksiniz sonuçta ki dünyadaki hiçbir cin veya diğerleri bu konuda size doğruyu söylemezler güvenemezssin.Velev ki bir yolla size bir şeyler söylediler sizde gittiniz yazdınız sonuç sıfır oldu gitti bir sene ve koskoca bir sınav ne yapacaksınız sonra.?. Hem bütün başarıların arkasında azimli bir çalışmanın olduğu da kesindir sevgili kardeşim. Bütün başarılı insanlara baktığınızda hepsininde azimli çalışmalarının sayesinde bulundukları mevkilerde olduğunu da hemen görebilirsiniz.

hürem

Kayıtlı Üye
Görebilirsin belki ama sonuçta bunun için de çalışman çaba sarfetmen gerekiyor doğuştan gelen bir yeteneğin yoksa. Madem vaktin ve harcayacağın emeğin var bence sınavların için kullan.

codzombi

Kayıtlı Üye
Sarkaç yöntemi ile deneyebilirsin ama sınavda sarkaç götüremeyeceğine göre bu da gitti.

phusey

Kayıtlı Üye
valla bunu hep ben de düşledim böyle cevap kağıdının şıkları üzerinde nere bir karartı bi yeşil ışık ne bileyim böyle bişiler göreyim de çat çat işaretleyim diye.. yıl oldu 2013 ben 22 yıllık profesyonel öğrenciyim, doktora düzeyi bitmek üzere.. bunun hayalini kurarken bir de baktım bi sürü okul bitti gitti.. otur çalış kardeşim hayal hayal bir yere kadar eldeki gerçeklerle bir yere geliniyor malesef.. yok öyle bir dünya

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Merhaba :)
Bir şey sormak istiyorum, sınavlarda imajinasyon ya da v.b. gibi yöntemlerle sorunun cevabını görebilir miyim ne olduğunu nasıl bulabiliriz, fikri olan varmı :) ?
Acil Lütfen. :eek:fftopic:
Hayır göremezsiniz. Fakat üçüncü gözünü kullanarak matematik işlemlerini saniyesinde yanıtlayan biri vardı, okumuştum. Hiç bir bilgisi olmadan ve hiç yanlış yapmadan her ne olursa olsun bütün matematik işlemlerini sonuçlandıran biri. Kim olduğunu hatırlayamıyorum.

Juithe

Kayıtlı Üye
İş
Tattoos' helper!(;
Aslında öyle değil bende yeterince çalışmaya çalışıyorum fakat bazı konularda anlama kıtlığı yaşıyorum resmen bu nedenle bazen gerekli oluyor benim için :) nasıl odaklanabilirim ki :(

alin

Kayıtlı Üye
Konu keyifhanede sandım bir an için. Birincisi, konuyu açan üyemiz, nasıl bir aciliyet? Sorularımızı lütfen, "acil", "bir bakın", "koşun", "yetişin" tarzı açmayalım artık! Daha önceleri de uyarmıştık.

İkincisi, yanıt veren üyelerimizin bazıları, psişik yetenekler bölümüne değil de keyifhaneye yazar gibi yanıtlamış. Konu size akıl dışı gelse de yanıt yazmazsınız, ya da kural dışı geliyorsa, bize bildirirsiniz. Ancak bu şekilde siteye nasıl bir katkı sağlayacak, siz aydınlatın bizi olur mu? Konunun büyük bir kısmı uzamış ama yararlı yanıt sayısı da az. Şimdi bölüm moderatörü olarak, bize de hak verin. Bu konuyu tek tek yazıları düzenleyeyim mi ilgili olmayan yanıtları sileyim mi kapatayım ya da kaldırayım mı yoksa uyarı mı yazayım sadece, karar dahi veremedim.

Hiç birinize olumsuz şekilde yazmak niyetinde değilim, lütfen kimse alınmasın. Ancak bu site hepimizin, sadece bizim kontrolümüzle sağlanamaz düzen dediğimiz, sizin de yardımcı olmanız gerekmektedir...

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
Eğer dersi dinlerken dalıyorsanız forumda da bulunan ders çalışmada etkili subiminal mp3 var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...