Cin Çağıracaksın da ne olacak?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bir cin daveti, komşu kızı Zehra’yı çağırmak öteye geçen bir şey değildir. Eğer komşu kızınız çok iyi kek yapıyorsa ondan kek tarifini isteyebilirsiniz. Eğer Zehra bir sorunlu bir tipse onun sorunlarını dinlersiniz ya da enerjisinden etkilenirsiniz. Kısacası iyi-kötü tüm özelliklerini de almaya başlarsınız. Zehra dan farklı olarak cinlerin elemental yapıları farklıdır. Yani tek bir maddeden yaratılmışlardır. Bizim gibi 4 elemente sahip değillerdir. Bu yüzden onlarda fazla olan elementten dolayı bizler olumsuz etkileniriz. Örneğin bizler güneşe alışığızdır. Fakat güneş yaz aylarında bizi olumsuz etkileyebilir eğer fazla yaklaşırsak daha da olumsuz etkileniriz. Çünkü elemental yapımız fazla ateşe dayanaklı değildir. Nasıl çevremizdeki insanları çok iyi tanımıyorsak, hiç bilmediğimiz varlığı doğal olarak tanıyamayız. Uzun zaman geçmesi lazım tanımak için. Bazen geçen bu uzun zamanlardan sonra maddi ve manevi bizi kötü yapan insanlar vardır. Hatta onlar yalancı, nankör, çıkarcı, kötü davranan kişiler olsa bile bazen bağımlı hale geliriz ne kadar kötü olursa olsun onlardan vazgeçemeyiz.

Bazen de bilgisi, sevgisi ile bize hayatı güzelleştiren insanlar ile yaşarız. Şimdi bu komşu kızına benzettiğim cinler hangisinden. Tabi ki ikisinden de. Acaba davet başarılı olursa hangisi gelecek. Ve siz onu tam olarak en zaman tanıyacaksınız. Yalan mı söylüyor, doğrumu söylüyor nasıl bileceksiniz. Birde tam net olarak göremeyecek, duyamayacak ve hissedemeyeceksiniz.

Diyelim ki davet başarılı olmadı ve bir kapı aralayabildiniz bu durumda 1. ve 2. boyuttan varlıklar gelecek yani parazitler. Akıl yok, İdrak yok tıpkı bir mantar gibi düşünün, ya da bir bakteri gibi, bu varlık sizden beslenecekte beslenecek ve siz bunu anlayamayacaksınız. Sorunlarınız için belki psikologa, belki doktora belki medyuma gideceksiniz herkes başka bir şey söyleyecek. Sorun devam edecek belki büyüyecek ve siz bir çözüm bulmayacaksınız.

Geleceğimi merak ediyorsunuz. Merak etseniz de, etmeseniz de sizin için biçilen olasılıkları yaşayacaksınız. Öğrensen ne olacak öğrenmesen ne olacak. Git bit falcıya sohbet et, öğren, umut al keyifli zaman geçir ve konuyu orada kapat.

Yetenek mi istiyorsunuz. Zaten yeteneğiniz var. Kendi yeteneğinizi bilmiyor iseniz, meditasyon , rüyaya yatma, hipnoz gibi yöntemlerle öğrenebilir ve geliştirmek
için kitapları ve öğretmenleri kullanabilirsiniz. Zamanla gelişirsiniz. 1 kelime öğrenseniz bile kardır diye bakıp deneyeceksiniz. en iyi kitap ya da en iyi öğretmen yok.

Bir istediğinizin mi olmasını istiyorsunuz. Bu istek size gerçekten güzellikler gidecekse ve size uygun ise çalışın, uğraşın, yaratıcıdan isteyin, metafizikle, kuantumla, dramalarla, çekim yasasıyla bu dileği hayatınıza çekmeye çalışın.

Sen Dört elementten ve beşinci diğer bir elementten var edildin. Akıl, Toprak, Su, Ateş ve Hava var sende. Dönüştür kendini. Ne yapacaksın tek bir elemente ait bir varlığın kendisini. Dönüştür kendini. Kendini dönüştürmeyen hiç bir şeyi dönüştüremez.

WotkaShot

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [ Kısmen ]
Bir cin daveti, komşu kızı Zehra’yı çağırmak öteye geçen bir şey değildir. Eğer komşu kızınız çok iyi kek yapıyorsa ondan kek tarifini isteyebilirsiniz. Eğer Zehra bir sorunlu bir tipse onun sorunlarını dinlersiniz ya da enerjisinden etkilenirsiniz. Kısacası iyi-kötü tüm özelliklerini de almaya başlarsınız. Zehra dan farklı olarak cinlerin elemental yapıları farklıdır. Yani tek bir maddeden yaratılmışlardır. Bizim gibi 4 elemente sahip değillerdir. Bu yüzden onlarda fazla olan elementten dolayı bizler olumsuz etkileniriz. Örneğin bizler güneşe alışığızdır. Fakat güneş yaz aylarında bizi olumsuz etkileyebilir eğer fazla yaklaşırsak daha da olumsuz etkileniriz. Çünkü elemental yapımız fazla ateşe dayanaklı değildir. Nasıl çevremizdeki insanları çok iyi tanımıyorsak, hiç bilmediğimiz varlığı doğal olarak tanıyamayız. Uzun zaman geçmesi lazım tanımak için. Bazen geçen bu uzun zamanlardan sonra maddi ve manevi bizi kötü yapan insanlar vardır. Hatta onlar yalancı, nankör, çıkarcı, kötü davranan kişiler olsa bile bazen bağımlı hale geliriz ne kadar kötü olursa olsun onlardan vazgeçemeyiz.

Bazen de bilgisi, sevgisi ile bize hayatı güzelleştiren insanlar ile yaşarız. Şimdi bu komşu kızına benzettiğim cinler hangisinden. Tabi ki ikisinden de. Acaba davet başarılı olursa hangisi gelecek. Ve siz onu tam olarak en zaman tanıyacaksınız. Yalan mı söylüyor, doğrumu söylüyor nasıl bileceksiniz. Birde tam net olarak göremeyecek, duyamayacak ve hissedemeyeceksiniz.

Diyelim ki davet başarılı olmadı ve bir kapı aralayabildiniz bu durumda 1. ve 2. boyuttan varlıklar gelecek yani parazitler. Akıl yok, İdrak yok tıpkı bir mantar gibi düşünün, ya da bir bakteri gibi, bu varlık sizden beslenecekte beslenecek ve siz bunu anlayamayacaksınız. Sorunlarınız için belki psikologa, belki doktora belki medyuma gideceksiniz herkes başka bir şey söyleyecek. Sorun devam edecek belki büyüyecek ve siz bir çözüm bulmayacaksınız.

Geleceğimi merak ediyorsunuz. Merak etseniz de, etmeseniz de sizin için biçilen olasılıkları yaşayacaksınız. Öğrensen ne olacak öğrenmesen ne olacak. Git bit falcıya sohbet et, öğren, umut al keyifli zaman geçir ve konuyu orada kapat.

Yetenek mi istiyorsunuz. Zaten yeteneğiniz var. Kendi yeteneğinizi bilmiyor iseniz, meditasyon , rüyaya yatma, hipnoz gibi yöntemlerle öğrenebilir ve geliştirmek
için kitapları ve öğretmenleri kullanabilirsiniz. Zamanla gelişirsiniz. 1 kelime öğrenseniz bile kardır diye bakıp deneyeceksiniz. en iyi kitap ya da en iyi öğretmen yok.

Bir istediğinizin mi olmasını istiyorsunuz. Bu istek size gerçekten güzellikler gidecekse ve size uygun ise çalışın, uğraşın, yaratıcıdan isteyin, metafizikle, kuantumla, dramalarla, çekim yasasıyla bu dileği hayatınıza çekmeye çalışın.

Sen Dört elementten ve beşinci diğer bir elementten var edildin. Akıl, Toprak, Su, Ateş ve Hava var sende. Dönüştür kendini. Ne yapacaksın tek bir elemente ait bir varlığın kendisini. Dönüştür kendini. Kendini dönüştürmeyen hiç bir şeyi dönüştüremez.

Zehranın kırmızı noktalara ilgisi var ise cinsel yönden sizin için çok iyi olmaz . Ancak bu Ahmet ise ve bununda cinsel eğilimi var ve siz çağırdığınız için size musallat durumu var ise o sizin için hiç ama hiç iyi olmaz .

selamm

Banlı Kullanıcı
Birşey olmaz tabi şansınız varsa gelen cinin insafına kalmış.çoğu acımasız ve insafsızdır o başka en kötü ihtimalle çarpılırsınız.hayanızı karartır.en hafifi ömür boyu hasta olursunuz hatta ölebilirsiniz.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Birşey olmaz tabi şansınız varsa gelen cinin insafına kalmış.çoğu acımasız ve insafsızdır o başka en kötü ihtimalle çarpılırsınız.hayanızı karartır.en hafifi ömür boyu hasta olursunuz hatta ölebilirsiniz.

Bu tür açıklamalarda bulunmak için önce boyut varlıkları ile ilgili bilgi sahibi olmak zorundasınız. Bizlerde bir boyut varlıklarıyız. 3. boyut varlıkları olarak sizin üstünüzde bulunan ve boyutları sizin algılayamadığınız bir çerçevede olan varlıklar sizlerin ya da birini daveti ile gelmez. Davet ile gelen varlıkların boyutları alt kademedir. Bunlarda size fiziki olarak zarar veremez. Çünkü fiziksel bir forma sahip değildir. Size zarar verebilmesi için bir kalıba bürünmesi gerekir. Bu da davette gelen varlıkların yeteneklerine aykırıdır. Üst kademe varlıkları rehber varlıklara kadar ve daha üstündeki kademelere ulaşan varlıklar zaten söylediğim gibi sizin davetinizle gelmez. Üst bir kademe varlık musallatı da sadece kendisi istediği zaman olur. Velhasıl kelam cin diye tarif edilen bizimle aynı boyutta bulunan yani 3. boyut varlığı olan bir şeyin bir enerjinin sizi çarpma gibi bir durumu söz konusu olamaz. Çoğunun acımasız ve insafsız olduğu kanısına varmanızda pek doğru değil. Çünkü cin taifesi rahmani ve şeytani ya da ulvi sufli varlık açıklaması onların iyiliği ya da kötülüğüyle alakalı değil bilakis yüklenmiş oldukları misyonlarla ilgilidir. Yani bizlerin insanlar olarak kendimize savaşçı yol ya da dervişçi yol seçmemiz gibi bir durumdur. Lütfen açıklama yapmadan önce iyice araştırıp emin olunuz. Aklınıza geldiği gibi yazarak bu konulardan etkilenecek insanların bilinçaltında gerçekten böyle bir şey olabileceği gibi bir kanı yerleştirerek insanların kötü zamanlar yaşamasına neden olabilirsiniz. Yorumunuz sadece yorum değildir .O yüzden düşünerek yorum yapınız ve yorumlarınızın gittiği yerleri iyi algılayınız. Sevgi ve Işıkla...

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Kısa ama oldukça doyurucu bilgiler var.

Özellikle "Diyelim ki davet başarılı olmadı ve bir kapı aralayabildiniz bu durumda 1. ve 2. boyuttan varlıklar gelecek yani parazitler. Akıl yok, İdrak yok tıpkı bir mantar gibi düşünün, ya da bir bakteri gibi" bu konu'da çoğumuz bilgisisiz oluyoruz belki'de selammm isimli üye farkında olmadan bunlardan bahsetti biraz

selamm

Banlı Kullanıcı
Aynen öyle arkadaşım şimdi bir düşünün davet yaptınız cin geldi mesala her zaman öyle herkesin davetine gitmezler şeytani ve kötü varlıklar gelirse ne olacak onların en büyük eğlencesi insanlardır.musallat vakaları az değil siteye yazılan ve bu yüzden bakım vs isteyen insanlar azımsanacak gibi değil,eğer bir şey yapacaksak iyi kötü her ihtimali yazalımki isteyen yapar ben onu demek istedim.kimsenin zarar görmesini istemem ben şahsen bu musallat vakaları hiçde hafife alınacak birşey değil.tıbbın çare buladığı bazı hastalıklarda musallat vakası sözkonusudur.kaş yapalım derken göz çıkarmayalım.

focus

Kayıtlı Üye
boşunamı yazıyoruz acaba?

bırakın kendi boyutların da kalsınlar.

hayırla gelene kapınız açık olsun şerle geleni havale edin, zaten şuanız kendini belli eder,

ameller ve niyetler.

saglıcakla ve ışıkla kalın.

yule

Yönetici
İş
Kısa ama oldukça doyurucu bilgiler var.

Özellikle "Diyelim ki davet başarılı olmadı ve bir kapı aralayabildiniz bu durumda 1. ve 2. boyuttan varlıklar gelecek yani parazitler. Akıl yok, İdrak yok tıpkı bir mantar gibi düşünün, ya da bir bakteri gibi" bu konu'da çoğumuz bilgisisiz oluyoruz belki'de selammm isimli üye farkında olmadan bunlardan bahsetti biraz

Evet bunlar zarar verebilir ama bu sizi çarpma vs... gibi zararlar noktasına gelmez. O kadar değişik çarpılma şekilleri var ki, idrak etme durumunuz yok bile. Bu konuda urumun konusu oldukça açıklayıcı bir konudur. Altta linkini veriyorum. Ayrıca bu parazit varlıklar ağırlık yapar, yaşam enerjinizden beslenir ve sizi güçsüz, kısmetsiz, şanssız ve enerjisiz kalmanıza neden olurlar. Temizlik ve ağırlık çalışmaları bu yüzden önemlidir. Tabi ki kapı açılır ve parazitler gelir. Bunlardan korunma yolları bilinmeden davet yapılmaz.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Evet bunlar zarar verebilir ama bu sizi çarpma vs... gibi zararlar noktasına gelmez. O kadar değişik çarpılma şekilleri var ki, idrak etme durumunuz yok bile. Bu konuda urumun konusu oldukça açıklayıcı bir konudur. Altta linkini veriyorum. Ayrıca bu parazit varlıklar ağırlık yapar, yaşam enerjinizden beslenir ve sizi güçsüz, kısmetsiz, şanssız ve enerjisiz kalmanıza neden olurlar. Temizlik ve ağırlık çalışmaları bu yüzden önemlidir. Tabi ki kapı açılır ve parazitler gelir. Bunlardan korunma yolları bilinmeden davet yapılmaz.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.Bunları bilmek gerek neyin ne olduğunu anlayabilmek için.Yazınızın biryerinde "Altta linki veriyorum" dediniz ancak ben link göremedim eğer birşeyler kaçırdım ise tekrar verebilirmisiniz linki

dmavisi35

Banlı Kullanıcı
şuana kadar cin daveti yapmak istiyordum ama artık istemiyorum. Teşekkür ederim cin konusunda aydınlattığınız için.

01anavarza

Banlı Kullanıcı
en iyisi böyle işlere bulaşmamak çünkü bunun cezası çok büyük.Hep cehennemde kalabilirsiniz ahirette.

01anavarza

Banlı Kullanıcı
Niye hep kendin dininize göre yazılar yazıyorsunuz ?

Biraz da farklı şekilde yazın.Herkes sizin dininizden değil .

tamam da burada kendi görüşümü belirtiyorum.Benim görüşüm bu yani.Yoksa ben mi yanlış biliyorum herkes kendi görüşünü söyleyemeyecek mi?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
tamam da burada kendi görüşümü belirtiyorum.Benim görüşüm bu yani.Yoksa ben mi yanlış biliyorum herkes kendi görüşünü söyleyemeyecek mi?

Herkes kendi görüşünü söyleyecek ama herkes kendi dinine göre görüş bildirseydi forum direk din tartışma platformu olurdu.Biraz da farklı yönlerden yazın.

''Bu işlere bulaşmayın hep psikolojik hem de fizyolojik olarak çok zararlar görürsünüz'' gibisinden . :)

01anavarza

Banlı Kullanıcı
Herkes kendi görüşünü söyleyecek ama herkes kendi dinine göre görüş bildirseydi forum direk din tartışma platformu olurdu.Biraz da farklı yönlerden yazın.

''Bu işlere bulaşmayın hep psikolojik hem de fizyolojik olarak çok zararlar görürsünüz'' gibisinden . :)

anlaşıldı.sizin inançlarınıza saygısızlık yaptıysam çok özür dilerim

AJA

Elit Üye
Cin çagıracaksanız da ne olucak ?

Cevap : Hiç bir şey .

Korkuların üzerine gidilir ve yenmek kolaylaşır.Ama bu konuda aynı şey geçerli değil,korkuyorsanız yapmayın.Can sıkıntısı meraktan deniyecekseniz korkmayı göze alın :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
anlaşıldı.sizin inançlarınıza saygısızlık yaptıysam çok özür dilerim

Nasıl çıkardınız bunu anlamadım.Ben sadece söyledim.Çünkü her konuya din bakımından yaklaşmak tartışma yaratır.Size saygısızlık yaptınız demedim . :)

01anavarza

Banlı Kullanıcı
Nasıl çıkardınız bunu anlamadım.Ben sadece söyledim.Çünkü her konuya din bakımından yaklaşmak tartışma yaratır.Size saygısızlık yaptınız demedim . :)

birden öyle hissettim :D bu arada buradan gördüğüm kadarıyla hitabet sanatınız bayağı iyi :D Sevgiyle kalın...

yule

Yönetici
İş
Konuyu amacından saptıran ve sohbete dönüştüren şekilde yazı yazmaktan artık vazgeçin arkadaşlar. Burası bir sosyal paylaşım sitesi değil. Eğer ki yorum gerektirmeyen ve ya bilgi verilmeyen ya da düşünceleriniz içermeyen ve merak ettiğiniz bir konu olmayan yorumlar yapmaktan kaçınınız. Sohbet ve lüzumu olmayan kelime bolluğu bilgiyi kaçırmaya neden olabilir. Gereken özeni göstereceğinize inanıyorum. Sevgi ve Işıkla...