Cin Çağıracaksın da ne olacak?

Requiem For A Dream

Kayıtlı Üye
İnsanların cinleri neden çağırdığını gayet iyi biliyorum. Syn urum örnek vermiş komşu kızını çağırırsın gelir cin çağırırsın beklersin gelicekmi diye gelse bile ne vericek yalancı hepsi. Sevgi ve ışıkla kalın iyi forumlar.

Kutluhan

Banlı Kullanıcı
İyi de arkadaş süreki benzer tartışma yazıları yazılıyor. Sonuç olarak kişinin kendisinde biten bişey kimisi başarılı olur medyumluk yapar kimisi başarısız olur musallata uğrar. Kendi seçimi yani bu yönde yetenek geiştirmek istiyorsa onun önüne niye tuğla dizelim ki. Sorun yaşarsa da bir hocaya gider rukye okunur büyük ihtimalle kurtulur. Benim hayatım benim yeteneklerim benim kararlarım kimseyi ilgilendirmez. Yıllarca aman çocuğum elleme yanarsınlarla büyüdük bırakın da insanlar artık korkuyla yerine oturmak yerine ilerleyip gelişsin. Teşekkürler.

Kutluhan

Banlı Kullanıcı
-Medyumluk sonradan olunan bir şey değildir.Doğuştan kişiye gelen bir yetenektir.Varlık çağırmak,onlarla iletişime geçmekle alakası yoktur.

-Cin çağırmak,onlarla iletişime geçmek bir yetenek değildir.Syn.Urum'un dediği gibi cin çağırmak,komşuyu çağırmak gibi bir şeydir.Bir yetenek değildir.

Vermek istediğim asıl mesaja değil de diğer bölümlere cevap aldım. Meyse görüşünüz budur fakat sonradan da medyum olunabileceğini düşünüyorum. Bunu ne siz kanıtlabilirsiniz ne de ben. Cin daveti yapmada enerji seviyelerinden bahsedilmiş bana göre bu enerji seviyesini arttırabilmek bir yetenektir.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Çağırılması bu kadar basit ise ve etkisi bu kadar açıkta ise metafiziği reddeden bilim adamlarını neden bu yolla ikna edemiyoruz?
Bazı insanların gözüne de soksanız bir bahane bulur. Bunun dışında birçok bilim insanı akademik çöküş yaşamamak için de bazı şeyleri gizlerler.
Örnek vereyim.. X isimli ve sağlam bir akademik ünvana sahip bir vatandaş evinde çok ciddi olaylar yaşamaya başlıyor. Bu vatandaş bir psikayatrist arkadaşına gidiyor. Psikiyatrist vatandaş da sadece okulundan mezun olmuş ve diğer bütün ihtimallere hayli kapalı bir bilince sahip. Haliyle olayları katı bir perspektiften değerlendirip, X isimli arkadaşına çeşitli ilaçlar veriyor. Bu ilaçlar beyinde bir çok blokaj veya serbestlik sağlayabilecek kimyasallarla donatılır. İlaçları aldıktan sonra bir çok şey yok olmaya şikayetler azalmaya başlıyor ancak X isimli vatandaşın bu sefer başka sosyal hayatla ilgili sorunları başlıyor ilaçlar yüzünden vs. Bu çok ama çok sığ bir örnekti.

Bu neye benziyor? Siz gelip ''Artık dünya'da gördüklerim beni çok üzüyor çok zorluyor yardım edin bana ne yapabilirim?'' dediğinizde, gözünüze yabancı bir cisim sokup görme işlevinizi kaybettirip ''ehe ehe artık görmeyeceksin ve haliyle üzülmeyeceksin de'' denilmesine benziyor. Bilmem anlatabildim mi?
Buradan ilaçların hepsi kötüdür, psikiyatri boştur sonucu çıkmasın. İnce bir farklılıktan bahsediyorum.

Ayrıca ilaç şirketlerinin de sürekli kar elde etmesi lazım. Bir çok şeyleri para piyasası yönetir. Bu yönetimi de çok agresif biçimde yaparlar.
Dünya üstünde en çok para kazandıran ilk 10 ilaçtan 3'ü psikotrop ilaçlardır, diğerleri kanser gibi hastalıkların tedavisinde(!) kullanılan ilaçlardır. (mevzu daha iyi anlaşılıyor mu?) Bu ilaçların Dünya üstünde her yıl %5 ila %20 arasında ülkesine göre (Türkiye ilaç konusunda adeta cennet) durmadan arttığı da bir gerçektir. Dikkat edin, tedavi yok, hasta çoğalıyor sadece. Daha doğrusu çoğaltılıyor! Yoksa nasıl bu sektör her yıl katlanarak artsın ki? Nüfus artıyor o yüzden olabilir mi derseniz neden diğer sektörlerde durum böyle değil sorusu çıkar.
Sıkı durun, Dünya ilaç piyasasının 4'te 1'i antipsikotiktir!!!
Bir yandan binlerce yıldır kullanılan mantar, hint keneveri gibi doğaya ait uyuşturucular yıldırım harekatıyla yasaklanırken, diğer yandan yasal uyuşturucu olan ilaçlar, olabildiğine serbesttir ve hatta devletler tarafından desteklenir. Çünkü insanlar birini evlerinde bile yetiştirip temin ederken kaydı tutulamaz ve devlet eliyle vergilendirilemez, ilaç imparatorları da para kazanamaz. Bu paragraf uyuşturucu güzeldir vs. gibi bir şey anlatmıyor, sadece son derece tehlikeli boyuttaki iki yüzlülüğü anlatıyor.

Şimdi size bunları yapmakta sakınca görmeyen insanların karşısına milyonlarca cinle bile çıksan, kitlesel ilaç dayatması kapısını aralayıp daha çok milyar dolar kazanmalarını sağlamaktan başka bir şey yapmamış olursun.
Kısaca ikna olmak isteyen zaten oluyor, diğerleri ya korkutuluyor, ya bu işten para kazanıyor, ya da basitçe inanmıyor ta ki başına bir şeyler gelene kadar.

Lusin

Kayıtlı Üye
Cinlenmiş çok yakın bir tanıdığımın yaşadıklarını paylaşmak istiyorum.belki bazı arkadaşlar bunları okuyup başlarına neler gelebileceğini öğrenir.
titreyerek yorganın altına saklanma,sürekli bir yerlerden garip sesler duyma (inşaat sesleri gibi) , ağlama nöbetleri, dua okuduğunda alaycı bir şekilde taklit etmeleri,korkunç şekilde görünmeleri,sürekli huzursuzluk ve rahatsızlık vermeleri ve daha birçok bela...evet gerçekten bela oluyorlar.aradan 30 yıl geçti ve hala etkileri üzerinde.çok çektirdiler ve biz bunlara üzülerek şahit olduk.insanı deli gibi yapıyorlar akıllı gibi davranamıyorsun.kurtulmak istediğinde de engel oluyorlar.bazılarına çocuk oyuncağı geliyor ben şahidim allah düşmanımın başına vermesin.

gamze5

Kayıtlı Üye
bilinçsizce yapılan davetlerde musallat oranı yüksektir. yeterince bilgi birikimine sahip olmayanlara tavsiyem hiç kalkışmayın bu tür işlere zararlı siz çıkarsınız . hadi yaptınız diyelim iyi cinin gelme olasılığı düşüktür dogru yada yalan söylediğini anlayamayacağınıza göre şansınıza bağlı ayrıca cinler duygularını bizden daha yoğun yaşarlar mesela onların şakası insanı ölüme bile götürebilir bunun tersine gelen cin çok iyi biride olabilir dost canlısı v.s
davet edecekler davete başlamadan önce çember açsınlar güvenlikleri açısından. saygılar.

umutcan1

Kayıtlı Üye
Evet ben de cagiranlar arasindayim ki zaten neler oldugunu filan anlatmistim bir baslik altinda. Her insan gibi elbtte meraktan cagirmistim ve hatta gelmeyecegini de bile bile cagirmistim fakat gariptir ki once cok dusuk bir enerjiyle bana cevaplar verdi ve fakat sonra durum degisti. Cagirdigimda beni sevdin mi diye sordugumda evet cevabi veriyor :) elbette bilincsizce cagirdim ve elbette yalan da soyluyor olabilir fakat insanlar bunu bir lutuf olarak gorup ben yaptim benim davetime geldi diye algilamasin o sizin elinizde degil onlarin elinde :) ayrica uruma da katiliyorum fakat sunu da belirtmekte fayda var ki insan bu tarz seylerden haz duyar ayni zamanda muhtesem bir deneyimdir bu. cocuk yaslardan beri tv de gordugun flimlerde izleyip korktugun seyi sen o an yasiyorsun. Foruma aktif olarak katilali 2 ay filan oluyor ama her yorumun altinda yapmayin etmeyin var insan hazzini ve merak duygusunu engelleyemezsiniz zaten burada cin cagiricam diye baslik atan insan buraya bi bakmis ve o tarz kkonularin altina yazilan onerileri okumus tehlikenin farkina varmis insandir. Bunu da eklemekte fayda var elbette ki bu benim gorusum.

SeherYeli.

Kayıtlı Üye
Din çözüm değil de ne demek? Size göre doru olan bir şeyi genel geçer doğru olarak empoze edemezsiniz. Cin meselesinin kendisi dinlerle gelen bir şey, dine ruha inanmıyorum ama cinlere inanıyorum garabetinden misiniz siz de. Arkadaş elbete ki inancına Allah'a sığınacak, ben kimim diye düşünüp düzelen bir cin musallatı olayı henüz daha yok. Bilgin olmadan fikrin olmasın mümkünse

Teyla

Kayıtlı Üye
Evet bunlar zarar verebilir ama bu sizi çarpma vs... gibi zararlar noktasına gelmez. O kadar değişik çarpılma şekilleri var ki, idrak etme durumunuz yok bile. Bu konuda urumun konusu oldukça açıklayıcı bir konudur. Altta linkini veriyorum. Ayrıca bu parazit varlıklar ağırlık yapar, yaşam enerjinizden beslenir ve sizi güçsüz, kısmetsiz, şanssız ve enerjisiz kalmanıza neden olurlar. Temizlik ve ağırlık çalışmaları bu yüzden önemlidir. Tabi ki kapı açılır ve parazitler gelir. Bunlardan korunma yolları bilinmeden davet yapılmaz.
İlk gençlik yillarimin verdigi cahillikle korunmadan davet yaptik hep arkadaslarimla,kendimle ilgili karsilastigim birtakim olaylarin nedeni olarak bunu dusunuyorum.Donanmli olmadan boyle islere kalkismamak gerek gercekten.Bu siteden cok besleniyorum.Cok tesekkur ederim.

Susal

Kayıtlı Üye
Selamun aleykum arkadslar bu sitede guzel kaliteli insanlar var ... arkadaslar benimde bu konularda cok tecrubem var 25 yil.. kitaplarda yazilan bir cok bilgi var bir kismi seytani buyuler .yani dinden cikaran usuller .azbir kismi dogru dur bu islerle ugrasanlarin bence 95 i ruhen bozuluyor.dinen (farkina varmadan)..yoldan cikiyor bedenen psikolojikmen cokuyor ..neden counku kaynak kitaplar cok bozuk kitaplar..adamlar yazmis kitap olsun diye dunya kadar hurafe yerlestirmis.bu kitaplara guvenipte bu tur asli astari olmayan islere bulasmadan once Allah dostlarina danisin manevi bir destek ve bilgiler elde edip sonra başlayin ...Allah dostumu yok var cook yeterki siz Allaha el acip isteyin ya da siz Allah dostu olun gece yarilari imsaktan 1 saat once kalkip teheccud namazlari kilin biraz Allahi zikredin sonra sabah namazi kilin ve yatin Arkadaslar yaklasik 40 gun sonra kalbinizin ve goznuzun bir milim otedeki perdelerin acildigini gorrceksiniz daha sonra cinlerin sizin pesinizden kosustugunu sizden yardim talep ettigini goreceksiniz ....ben cok ugrastim bedenen cok zarar gordum maneviyatim olmasaydi bit.mstim bu isten maneviyat iman ile kurtulmaya devam ediyorum simdi biraz daha iyiyim sunuda unutmayim cinler herkese yardim arkadaslik edemezler insanlarla yaptiklari her irtibat onlar icin cok agir mahkemeler var hatta hayatlarina mal olacak yargilamalari soz konusidur onlarin yasalari kendileri icin cok kati astigim astik kurallari vardir onun icin dikkatlidirler sır vermemeye calisirlar zaten insanlari pek sevmezler genel olarak soyluyom ...sen bir istersin onlar bes ister duyumsuzdurlar genel olrk...insanin kafasini agirlastirirlar insani yanlizlastirilar dostlarina bile sinrlenirsin kimsen kalmaz yanlizligi seversin cay kahve sigara et yemegi uykusuzluk halsislik ....elestirilmeyi artik kabul etmeSsin bazen kendine aynada cok bakarsin artik ayna begenmez aynalari degistirirsin....guzelligine cok hassasiyet gosterirsin bazende hic bakmazsin kendine ...bazen dengesiz hareketler ...bazen cok şarki soylersin... bazen cok sinirli agresifsin bazen cook merhametli... bazen kapi kirar bazen kalp ama yinede sen haklisin?
Bazen ben haksizmiyim yok yok ben hakliyim kardesim ben..........daha neler neler ...neyse arkadaslar cin sahibi olmak kolay degil imanin zayifsa seni yonetirler gucluyse yonetirsin bu boyledir ben bunu boyle tecrube ettim saygilar

Serkooo

Kayıtlı Üye
Slm arkadaslar.cin diye bir seyin oldugunu nerden biliyorsunuz.gören varmı.bende bu tarz şeylere inanmak istiyorum fakat inanamıyorum.bunun olduğunu soylemek icin elimizde net veri olmalı.insanların hayal dunyasindan gordugu ruyari anlatmasini degil net olarak soylenebilmesi gerektigini dusunuyorum.yada ispatlanmasi.binlerce yil once yazilan kitaplar kesinlikle ispat degildir.

Ü

Üye silindi 58480

Teknik olarak birseye inanmiyor olmak, o seye once bilincaltinizdan ehemniyetsiz olgulardan altlik yaptiginizi ve bilinc ustunuzden de farkinda olmadan surekli bu konuyu ilkeli mantik aglari ile desteklediginizi gosterir.

Inanc yasasi birseye inaniyorken de inanmiyorken de ayni prensibe/sunnete/algoriymaya sadik kalir cunku.
Cinler vardir. Gormek isteyen cin suresini tersten okusun : )) icinden reddediyorsa zaten inaniyordur da inanmiyor gibi yapiyordur.
Sercooo arkadasa bir onerim olsun

integral

Kayıtlı Üye
Bence cin denen varlik astral varlik kacinci boyuttalar 5.boyuta kadar biliniyor onlarda bizden bir kac tik ustte ruhani varliklar .

fako

Kayıtlı Üye
Bence cin denen varlik astral varlik kacinci boyuttalar 5.boyuta kadar biliniyor onlarda bizden bir kac tik ustte ruhani varliklar .
Üstün demek ne kadar doğru tartışılır. Elma, armuttan üstün müdür mesela? Karşılaştırma kişiden kişiye ve bakış açısından, bakış açısına değişir. Bu tür kalıplarda düşünmezseniz daha sancısız çıkarımlarda bulunabilirsiniz. :) (y) . Naçizane tavsiyem.

integral

Kayıtlı Üye
Üstün demek ne kadar doğru tartışılır. Elma, armuttan üstün müdür mesela? Karşılaştırma kişiden kişiye ve bakış açısından, bakış açısına değişir. Bu tür kalıplarda düşünmezseniz daha sancısız çıkarımlarda bulunabilirsiniz. :) (y) . Naçizane tavsiyem.
Tavsiyenize dikkate alacagim her goruse saygim vardir ki ben yine ayni fikirdeyim yaradan tum enerjetik varliklari bir yaratti ustunluk te kastim onlarin ruhani varliklar icinde sihir kuvveti var onlarda astral ruhani varliklar boyutlari degisik biz 1.yada 2.boyuttaysak onlar 5.bilemedin 6.boyutta fantastik ezoterik bakmayalim .

integral

Kayıtlı Üye
Herseyi islami bakis acisiyla degerlendirmeyin ilk akliniza allah geliyor ustunluk saglama insanlar icin de kullanilan kavram ust bir yukari anlaminda ast ve ust astral varliklarinda kategorisi vardir biz bedenlenmis astral varligiz onlar bizden 5 .tik ustu yetenege sahip varliklar askeriyeyi dusun ast ve ust subay var degilmi kelimenin terminolojisi bakimindan dusunun.

Astr0l0g

Kayıtlı Üye
Bir cin daveti, komşu kızı Zehra’yı çağırmak öteye geçen bir şey değildir. Eğer komşu kızınız çok iyi kek yapıyorsa ondan kek tarifini isteyebilirsiniz. Eğer Zehra bir sorunlu bir tipse onun sorunlarını dinlersiniz ya da enerjisinden etkilenirsiniz. Kısacası iyi-kötü tüm özelliklerini de almaya başlarsınız. Zehra dan farklı olarak cinlerin elemental yapıları farklıdır. Yani tek bir maddeden yaratılmışlardır. Bizim gibi 4 elemente sahip değillerdir. Bu yüzden onlarda fazla olan elementten dolayı bizler olumsuz etkileniriz. Örneğin bizler güneşe alışığızdır. Fakat güneş yaz aylarında bizi olumsuz etkileyebilir eğer fazla yaklaşırsak daha da olumsuz etkileniriz. Çünkü elemental yapımız fazla ateşe dayanaklı değildir. Nasıl çevremizdeki insanları çok iyi tanımıyorsak, hiç bilmediğimiz varlığı doğal olarak tanıyamayız. Uzun zaman geçmesi lazım tanımak için. Bazen geçen bu uzun zamanlardan sonra maddi ve manevi bizi kötü yapan insanlar vardır. Hatta onlar yalancı, nankör, çıkarcı, kötü davranan kişiler olsa bile bazen bağımlı hale geliriz ne kadar kötü olursa olsun onlardan vazgeçemeyiz.

Bazen de bilgisi, sevgisi ile bize hayatı güzelleştiren insanlar ile yaşarız. Şimdi bu komşu kızına benzettiğim cinler hangisinden. Tabi ki ikisinden de. Acaba davet başarılı olursa hangisi gelecek. Ve siz onu tam olarak en zaman tanıyacaksınız. Yalan mı söylüyor, doğrumu söylüyor nasıl bileceksiniz. Birde tam net olarak göremeyecek, duyamayacak ve hissedemeyeceksiniz.

Diyelim ki davet başarılı olmadı ve bir kapı aralayabildiniz bu durumda 1. ve 2. boyuttan varlıklar gelecek yani parazitler. Akıl yok, İdrak yok tıpkı bir mantar gibi düşünün, ya da bir bakteri gibi, bu varlık sizden beslenecekte beslenecek ve siz bunu anlayamayacaksınız. Sorunlarınız için belki psikologa, belki doktora belki medyuma gideceksiniz herkes başka bir şey söyleyecek. Sorun devam edecek belki büyüyecek ve siz bir çözüm bulmayacaksınız.

Geleceğimi merak ediyorsunuz. Merak etseniz de, etmeseniz de sizin için biçilen olasılıkları yaşayacaksınız. Öğrensen ne olacak öğrenmesen ne olacak. Git bit falcıya sohbet et, öğren, umut al keyifli zaman geçir ve konuyu orada kapat.

Yetenek mi istiyorsunuz. Zaten yeteneğiniz var. Kendi yeteneğinizi bilmiyor iseniz, meditasyon , rüyaya yatma, hipnoz gibi yöntemlerle öğrenebilir ve geliştirmek
için kitapları ve öğretmenleri kullanabilirsiniz. Zamanla gelişirsiniz. 1 kelime öğrenseniz bile kardır diye bakıp deneyeceksiniz. en iyi kitap ya da en iyi öğretmen yok.

Bir istediğinizin mi olmasını istiyorsunuz. Bu istek size gerçekten güzellikler gidecekse ve size uygun ise çalışın, uğraşın, yaratıcıdan isteyin, metafizikle, kuantumla, dramalarla, çekim yasasıyla bu dileği hayatınıza çekmeye çalışın.

Sen Dört elementten ve beşinci diğer bir elementten var edildin. Akıl, Toprak, Su, Ateş ve Hava var sende. Dönüştür kendini. Ne yapacaksın tek bir elemente ait bir varlığın kendisini. Dönüştür kendini. Kendini dönüştürmeyen hiç bir şeyi dönüştüremez.
Kafan guzelmis gule gule kullan