Cin Çağıracaksın da ne olacak?

zombiee

Kayıtlı Üye
Bilgi için teşekkürler. Ben dünyada belki de hiç yanıtını alamadığım bir çok şey yaşadım. Bunların hemen hemen hepsini zamanın içinde eritebilmeyi başardım. Ama bir şey var ki aklımdan çıkmak bir yana dursun yaşamımın merkezine yerleşti. Bu benim enerjimi öyle büyük ölçüde etkiliyor ki 7 sene olmasına rağmen hiç değişmedi ve değişeceğe de benzemiyor. Sadece bunun için benden daha bilgili bir varlıktan yardım almayı çok isterim ( cin veya başka bir şey ).
İsterim dedim ama aklım bana iki farklı şeyi aynı anda söylüyor. Bir yandan Allah istese zaten bilirdin diyor , diğer yandan sen istemezsen bilemezsin diyor. Peki ne yapmalıyım sizce ? Medyuma gitsem bana gözümle gösteremez. En iyi ihtimalle o görse, o bilse bile bana inandırıcı gelecek mi ? Kendimi tanıyorum cevap hayır. O yüzden bilginize başvuruyorum lütfen beni yönlendirebileceğini bir şey varsa bekliyorum.

Godric

Banlı Kullanıcı
Bilgi için teşekkürler. Ben dünyada belki de hiç yanıtını alamadığım bir çok şey yaşadım. Bunların hemen hemen hepsini zamanın içinde eritebilmeyi başardım. Ama bir şey var ki aklımdan çıkmak bir yana dursun yaşamımın merkezine yerleşti. Bu benim enerjimi öyle büyük ölçüde etkiliyor ki 7 sene olmasına rağmen hiç değişmedi ve değişeceğe de benzemiyor. Sadece bunun için benden daha bilgili bir varlıktan yardım almayı çok isterim ( cin veya başka bir şey ).
İsterim dedim ama aklım bana iki farklı şeyi aynı anda söylüyor. Bir yandan Allah istese zaten bilirdin diyor , diğer yandan sen istemezsen bilemezsin diyor. Peki ne yapmalıyım sizce ? Medyuma gitsem bana gözümle gösteremez. En iyi ihtimalle o görse, o bilse bile bana inandırıcı gelecek mi ? Kendimi tanıyorum cevap hayır. O yüzden bilginize başvuruyorum lütfen beni yönlendirebileceğini bir şey varsa bekliyorum.

Sorununuzu tam olarak yazarsanız buraya yanıtlanır sanıyorum ki,

Bunun dışında önce kendinize ben kimim diye sorup meditasyon yapın. Medyumlar hocalar vs.ler kesinlikle çözüm değildir. Bir inancınız varsa ona sığının tabi ki demeyeceğim. Din bu konuda çözüm değil ama sorununuzu yazmadığınız için tek diyebileceğim kendinizi dinleyin. Siz kimsiniz bu hayatta neden varsınız iyi yada kötü herşeyinizi göz önüne serin önce kendinizi daha sonra ruhunuzu tanıyın emin olun çözeceksiniz.

Hiç bir varlığa hocaya ya da medyuma ihtiyacınız yok.

zombiee

Kayıtlı Üye
Hımm. Direk yaz yanıtlansın diyorsun. Sadece özet geçeyim ama yanıtla olmayacak cinsten. Aşkla alakalı ama iş derin. İlk görüşte aşk ama devamında izine rastlayamadığım bir insan. Merakım ise bunun içerikleri. Kafanda ne düşünürsün bilemem ama benim aklımdakiler bir kaç klasik şeylerden ibaret değil. Aşk doktorluğu ya da platonik duygulara cevap isteği aradığım görüntüsü oluşuyor farkındayım ama kesinlikle alakası yok. Azını anlatıyorum tamamı çok uzun yazmak ta istemiyorum. Şeytani bir şeyle karşılaştım. Bunun detaylarına girmiyorum sadece final kısmı şu şekilde gelişti. Üzerimde bir oyun oynandı. Hayatta dışarı çıkıpta bir insana kötülük yapma niyetim olmadı hatta insan değil hayvanları bile incitmek istemem ama ne olduysa o oyunla ( içeriğinde olan şeyleri ben bile anlayamadım 7'ye ulaşmak nedir bilgin varsa bunun yorumunu yaparsan belki bir parça daha anlarım ) bedenim tersine döndü. 2 gün boyunca bildiğin pisliğin tekine döndüm. İçimde bir şey beni değiştirdi. 2. günün sonunda bir kıza rastladım. Rastlamadan evel caminin önünden geçiyordum. Hayatımda gördüğüm en soğuk kış günüydü ( 8 ocak 2006 ) yolun ortasından yürüyordum karşıdan araba gelmesine rağmen içimden '' soldan geçmeye çalışsın ben neden yer değiştireyim '' diyecek kadar dengesizdim. Bir ses duydum ( birinin gelip yüzüne karşı bir şey söylemesi kadar net değil ama duyduğun şeyi anlamayacak kadarda kuruntu değil. Tam olarak ne duyduğumu biliyorum ) aşkı yaşa diye. Caminin tepesinden geldi ama yüksekliği sanki daha fazlaydı. Ardından bir mağazaya girdim ve biriyle karşılaştım ( mağaza çalışanı ) 5 10 dakikalık bir alışveriş durumu esnasında bir kaç kelime konuşabildik. Onunla konuşurken her şeyi unuttum. Oradan çıktım eve geldim. Hiç aklımdan çıkmadı. Tüm gece boyunca uyumaya çalıştım. İlk görüşte aşk yazdım ama gece onu aklımdan atmaya çalışırken 3'te ( belkide 4 bilmiyorum ) ona aşık oldum. Her şeyim yine tam tersine döndü. Bazen hayatında seni en çok sevindiren en son üzen sözleri bile unuturken ben o kızı gördüğüm anda aklımın içinde hissettiğim şu sözü halen hatırlarım '' iyiliğini aldım kötülüğünü tersine çevirdim ''. Sonrasında araya bayram girdi o tarih bayram arifisine denk geliyordu. Bitiminde ise öyle birinin çalışmadığı söylendi. Belki yoğunluktan dolayı yardım için burda bulunan biridir denildi vs.
Sonuç olarak bunu aşk hikayesi gibi anlattım ben de farkındayım ama benim merak ettiğim olayın bütününde gelişen bir çok şey var öncesi sonrası ve anlatmadığım olaylar zinciri. Tabi neyi isterdin diye soracak olsan her şeyi koy bir kenara onun aşkı derim ama diğer kısımlarsa meraklarım ve ikisi birden gidince. Doğal olarak buraya ilk mesajı attım :)

Godric

Banlı Kullanıcı
Hımm. Direk yaz yanıtlansın diyorsun. Sadece özet geçeyim ama yanıtla olmayacak cinsten. Aşkla alakalı ama iş derin. İlk görüşte aşk ama devamında izine rastlayamadığım bir insan. Merakım ise bunun içerikleri. Kafanda ne düşünürsün bilemem ama benim aklımdakiler bir kaç klasik şeylerden ibaret değil. Aşk doktorluğu ya da platonik duygulara cevap isteği aradığım görüntüsü oluşuyor farkındayım ama kesinlikle alakası yok. Azını anlatıyorum tamamı çok uzun yazmak ta istemiyorum. Şeytani bir şeyle karşılaştım. Bunun detaylarına girmiyorum sadece final kısmı şu şekilde gelişti. Üzerimde bir oyun oynandı. Hayatta dışarı çıkıpta bir insana kötülük yapma niyetim olmadı hatta insan değil hayvanları bile incitmek istemem ama ne olduysa o oyunla ( içeriğinde olan şeyleri ben bile anlayamadım 7'ye ulaşmak nedir bilgin varsa bunun yorumunu yaparsan belki bir parça daha anlarım ) bedenim tersine döndü. 2 gün boyunca bildiğin pisliğin tekine döndüm. İçimde bir şey beni değiştirdi. 2. günün sonunda bir kıza rastladım. Rastlamadan evel caminin önünden geçiyordum. Hayatımda gördüğüm en soğuk kış günüydü ( 8 ocak 2006 ) yolun ortasından yürüyordum karşıdan araba gelmesine rağmen içimden '' soldan geçmeye çalışsın ben neden yer değiştireyim '' diyecek kadar dengesizdim. Bir ses duydum ( birinin gelip yüzüne karşı bir şey söylemesi kadar net değil ama duyduğun şeyi anlamayacak kadarda kuruntu değil. Tam olarak ne duyduğumu biliyorum ) aşkı yaşa diye. Caminin tepesinden geldi ama yüksekliği sanki daha fazlaydı. Ardından bir mağazaya girdim ve biriyle karşılaştım ( mağaza çalışanı ) 5 10 dakikalık bir alışveriş durumu esnasında bir kaç kelime konuşabildik. Onunla konuşurken her şeyi unuttum. Oradan çıktım eve geldim. Hiç aklımdan çıkmadı. Tüm gece boyunca uyumaya çalıştım. İlk görüşte aşk yazdım ama gece onu aklımdan atmaya çalışırken 3'te ( belkide 4 bilmiyorum ) ona aşık oldum. Her şeyim yine tam tersine döndü. Bazen hayatında seni en çok sevindiren en son üzen sözleri bile unuturken ben o kızı gördüğüm anda aklımın içinde hissettiğim şu sözü halen hatırlarım '' iyiliğini aldım kötülüğünü tersine çevirdim ''. Sonrasında araya bayram girdi o tarih bayram arifisine denk geliyordu. Bitiminde ise öyle birinin çalışmadığı söylendi. Belki yoğunluktan dolayı yardım için burda bulunan biridir denildi vs.
Sonuç olarak bunu aşk hikayesi gibi anlattım ben de farkındayım ama benim merak ettiğim olayın bütününde gelişen bir çok şey var öncesi sonrası ve anlatmadığım olaylar zinciri. Tabi neyi isterdin diye soracak olsan her şeyi koy bir kenara onun aşkı derim ama diğer kısımlarsa meraklarım ve ikisi birden gidince. Doğal olarak buraya ilk mesajı attım :)

Şöyle söylemek isterim ki bu olaya şimdi ne in cin peri olayı diyebilirim ne de değil diyebilirim daha çok psikolojik gibi geldi çünkü zor bir dönemin içinden çıkmışsın kimi zaman insan zihni bunu yapar bize... Hatta hiç alakası olmayan insanları bile o an ki boşluğumuzdan dolayı birilerine benzetebiliriz ya da daha düzgün tabirle bir şeyler varmış gibi de anlayabiliriz.

Açıkcası bu duruma çok takılmaman gerektiği eğer gerçekten zaten olacaksa sende bu kadar istiyorsan karşına çıkacaktır tekrar emin ol.
Hayatta yaşamamız gereken olayları yaşarız.

Ama zor bir durum anlayabiliyorum anlatamadığın anlatmadığın kısımlar bir çok eksik kısmı oluşturuyor .
Yazılan olaylara şudur budur diyebilmek çok zor ancak dediğim gibi anlattığın kısımdan çıkarttığım bu kaç yaşında yaşadınız bunları bilmiyorum ama

12-20 yaş arası bu tarz olaylar oluyor insan hayatında yüksek şekilde , doğa üstü olmayan olayları öyle gibi algılayabiliyor ya da zihin olmayan olayları gerçek gibi algılayıp buna göre davranabiliyor daha sonrasında hayatımızda bu olaylar oldu diyebiliyoruz.Bu dönemin nasıl geçirildiği de söz konusu ...

7'ye ulaşmak kelimesine gelince birşey diyemiyorum böyle bir tanım görmedim. Ama 7 Sayısı Wicca 'da ideal toplu ritüel sayısıdır.

Bunun dışında aklıma gelmiyor.

daha fazlasını veremediğim için üzgünüm

Lokasenna

Kayıtlı Üye
Bazı varlıkları bir amaç olmadan, sırf meraktan çağırırsanız sinirlenip obsesyon, posesyon ya da musallat dediğiniz durumlara sebep olabilirler. Özellikle genç arkadaşların sırf meraktan ısrarla cin, demon daveti yapmak istemesini hiç anlamıyorum. Ben okülte yıllarını vermiş biri olarak, ancak çok mecbur kaldığımda varlık çağırmak için kırk kere düşünür ve büyük bir titizlikle hazırlık yaparken, kulaktan dolma davetlerle ne idüğü belirsiz varlık çağırma olayına ancak cahil cesareti diyebiliyorum.

Cin, demon gibi varlıklar hakkında bilgi sahibi olsanız onları çağırmak için o kadar hevesli olmazdınız.

Bir de sırf meraktan, saygısızca çağırma olayı var ki onu hiç aklım almıyor. Nasıl gecenin 3'ünde okulunuzun müdürünü, patronunuzu, aile büyüklerinden birini can sıkıntısından, sırf konuşmak için arayıp rahatsız edemiyorsanız, onları da öyle olur olmaz davet etmemelisiniz. Telefonu alıp rastgele insanları arar, rahatsız ederseniz telefon sapığı diye size küfür ederler, ısrar ederseniz savcılığa verebilirler. İnsanlara yapmadığınız saygısızlığı ruhani varlıklara da yapmayın. Kitaplardan öğrenebileceğiniz ya da fal bakarak göreceğiniz konuları sormak için hele hiç rahatsız etmeyin.

Ben cin, demon olsam da çoluk çocuk beni bu şekilde rahatsız etse, musallat olmayı bırak dövmekten beter ederim. Azıcık empati yapalım, saygı gösterelim. Siz bu varlıklarla saygılı bir şekilde diyalog kurarsanız, onlar da size saygılı davranır. Densizlik yapar, dan dun çağırırsanız canınıza okurlar, hayatınızı cehenneme çevirirler. Ben de onlara hak veriyorum. Sizi öyle zırt pırt arayıp rahatsız etseler, em hafifinden bağırıp küfür edersiniz.

Onlar insan olmasa da düşünen, bilinci olan varlıklar, iyice bilgi sahibi olmadan sırf meraktan ve amaçsızca çağırılıp rahatsız etmek yanlıştır.

lastqonna

Kayıtlı Üye
selamm arkadasım konu hakkında hıc bır tecrube sahıbı olmadan sacma sapan yorumlar yapma

Shera_x

Banlı Kullanıcı
Çok güzel bir konuya değindiniz aziz dostum. Size bir sorum olacak. Benim psikoloji bozuk abi onu söyleyim. Ne zaman bozuldu bilmiyorum ama kendimi kaybetmiş durumdayım. Hevesim yok enerjim yok zevkim yok yat kalk yat kalk.. aslında var biliyorum içten bir yerlerde ama ama! birisi sanki engelliyor. Hani diyorsunuz ya bu varlıklar sizi emer vs. siz farkına varamazsınız.. Kimisi de diyor benim tanıdıklarım var böyle konularla uğraşa uğraşa ne varlıklar ona geldi ne de o varlıkları gördü öyle kafayı sıyırdı varlıkların onu sıyırttığına inanıyor.. Bense neye inanacağımı bilmiyorum! Günün birisinde.. günün birisinde bir seçim seçip ona inanacağım ama hangisi meçhul. O yüzden şu sıralar cevap aramaktayım. Depresyonun en kaliteli olanlarındayım. Tip mip var. Para o kadar çok sıkıntı değil Allah'a şükür karnım doyuyor. Parada da gözüm yok. Bakın ben eskiden çok iyi birisiydim öyle kötülüğüm olmazdı ama yoldan geçeni öldürmek istiyorum :( tanımadığım birisini çok :S acımasızca kendimi sevmemeye başladım. Aynalara çok bakıyordum. Bir kaç kez bilinçaltımdan küfür ettim dine.. seslice.. ama bilmeyerek.. sonra tövbe dedim isteyerek demedim ama bakın hala suclu hissediyorum kendımı böyle. ev falan filan yani öyle çok hastalı bir durumum da yok tamamen psikolojik ama intihar düşüncem çok yükseklerde ve güzelim hayatımı daha 20li yaşlarındayım karartmama ramak var gibi birşey. birisi ters birşey dese doğrucam gibi :S korkuyorum! ve yüzleşmek istiyorum!

insanlardan uzak kalıyorum.. cogu arkadasım sen ınsanlardan kacıyorsun diyerek şaşkınca soyluyorlar bunu aslında birşey yok ama kacıyorum yanlarına gıtmek ıstemıyorum :S su an saat gece 4:41 ve ben uyumak istemiyorum birilerinin beni izlediğine inanıorum. uyuyunca ruyamda garıp garıp kabuslar goruyorum. cogu kez seytanın anasına sovdum.. pesımdeler mı? gibi gibi bakın sımdı de guldum :D iste böyle bi durumdayım :) falcıya felan gidicem parayla marayla bi baksın ne var bende olmıcak boyle

Shera_x

Banlı Kullanıcı
şunu da söyleyim.. cin daveti yapmıstık 5-6 kişi.. demir tepsiyi ters cevirdik harfleri sıraladık bilen bi tanıdık okudu duaları fincanları parmak üste koyduk vs. geldi fincan harflere gitti duayı okuyunca gitti tabi.. o kisi dio herkesin kendi cini vs vardır ben pek inanmadım herkesin kendi cininin olduguna melekleri vardır sadece :D 1-2 gün önce forumda sey okudum siz kapıyı aralarsınız okursunuz ama o gıtmez sızı artık bılır.. sızı ızleyebılır pesınızde gezebılır ugrasabılır vs. ve sız de bu konuda kapı aralarsanız baska boyuttan varlıklar vs gelır ama hıssetmezsınız bıle dıosunuz.. bende bi ttane deilde bi cok varlık varsa.. ve suan bunları yazarken benle alay edıolarsa bak sımdı sınırlendım !

Zazayew2312

Kayıtlı Üye
Ben bir kere yaptım güçlü bir varlıktı onu bulmak için bir hocadan yardım alıyorum hala arıyorum tedbirlerimi aldım ancak tabi tedbirsiz bi yerde yaklarlarsaa

Eliçya

Kayıtlı Üye
Değil mi ama. Anlamıyorum yahu ne diye kalkışırlar böyle şeylere deli cesareti resmen. Rahat mı batıyor ne güzel yaşayıp gidiyorsun işte bela aramanın ne anlamı var. Maşallah diyeyim çok merak ederim ama kalkışmam. Burada okuyorum çağırmışlar, gelmiş, neyine güvenir de çağırır insan bir bildiği var ki onlarla ayrı boyutlara koydu Rabbimiz bizi karıştırmanın ne anlamı var...

aklıselim1

Banlı Kullanıcı
cin yada ifrit çamurdan yapılan kuşa üfleyerek hayat verebiliyor mu. elbette ki hayır. öyle ise neden demon çağırmak istiyorsunuz da hz isa olmak istemiyorsunuz. örneğin abdülkadri geylani hz. leri bir kitabnda şeyhinin hz isa olduğunu yazmış. hayvan dışında tüm suretlere girmiş. uzun lafın kısası cin çağırcan da ne olacak.

foreman

Kayıtlı Üye
valla ben birkaç defa adını zikrettim ve gerekli olan birkaç şey yaptım . İlk olarak rüyamda raslamıştı ve sadece siyah odamda bana bakan bir silüet gördüm sadece bi anlığına ve zaten kendimden geçtim bağırarak yanımda babam yatıyordu uyandırmak için fakat uyandıramadım sonradan kendiliğinden saldı beni ve gerçekten uyandım çok değişik ve karmaşık konular iblis daveti

Antares4

Kayıtlı Üye
İş
Hukuk
BENCE:
Bir şeyi kafana koyduktan sonra onu sana medyum gösterebilir ya da gösteremez diye bir şey yok.
İnandırıcılık mı arıyorsun.
Sadece bir kaç saat öncesinden fotoğraf yollayacağım ama; Sen bunu şimdi sadece hikaye olduğunu düşün ki :) :
Kapının mandalını kitliyorsun sonra yatıcaksın.
Odana gidiyorsun tam yatınca aklına akşam annenin eve geleceğini anahtarla açabilmesi için mandalı açman gerektiğini söyleyip açmaya gidiyorsun.
Ekli dosyayı görüntüle 5530
attachment.php

Ya bir hırsız kapıyı zorladı ama duyamayacak kadar sağır oldun.
Ya yeşil deve dönüşüp insani kuvvetinin yetmeyeceği şeyler yapıp hatırlamıyorsun
ya da ruhani varlıklarla ilişkilendiriyorsun
YA DA en kötü bunlara sonuna kadar direnip sorgulamadan çilingir çağırıyorsun gelsin yapsın kapıyı diye.
Boşa masraf yapmaya gerek var mı ?
Şimdi medyum bunlardan birine sen başka birine inan.
Yaşadığın şey A ya da B Senin ve ya medyumun inandığı A veya B veya C veya Z.
İnanması kolay olana mı, İnanması zor ama gerçek olana mı inanmam gerektiğine karar vermelisin.

Sana alıntılamak istediğim yazımı alıntılamayı unuttum. Bu mesajın hemen yukarısındakini sana yazdım. Site yöneticilerindende düzeltilme yapılıp yapılmadığı konusunda teknik bilgi eksiğim olduğu için yaptığım kalabalıktan dolayı özür dilerim.

Yazıya eklediğim fotoğraf linkinin çalışmadığını farkederek. Önce fotoğrafı albümüme ekleyerek buradan alt link uzantısı olarak vermeye çalışacağım:
http://www.gizlimabet.com/album.php?albumid=316&attachmentid=5531
Yükleme konusunda url hata vermekte olduğu için link sizi sitede yüklü olan albüm fotoğrafına aktaracaktır.

cin yada ifrit çamurdan yapılan kuşa üfleyerek hayat verebiliyor mu. elbette ki hayır. öyle ise neden demon çağırmak istiyorsunuz da hz isa olmak istemiyorsunuz. örneğin abdülkadri geylani hz. leri bir kitabnda şeyhinin hz isa olduğunu yazmış. hayvan dışında tüm suretlere girmiş. uzun lafın kısası cin çağırcan da ne olacak.
Siz bu varlıkların üfleyerek hayat vermediği için hz isa olmak isteyin derken hz isanın hayat verdiğini kastettiyseniz bir kaç sorum olacak size ?
Kutsal kabul edilen semavi dinlere mensup iseniz hayat vermek yalnızca tek olduğunu kabul etmeniz gerekmez mi ?
Eğer başka inanç içerisindeyseniz o halde Çamur kuş olur iken Biz yorumlayarak algılayan insan bilincinin gereği olarak Size gelen ve iletilip yorumlanan frekansların enerjilerinin o anda bükülüp bükülmediği ile hayat vermesi ile arasındaki farkı nasıl tespit ettiniz bizede açıklarsanız sevinirim.
Birde Abdülkadri hazretlerinizin yazdığı kitap ile A hazretleri yada hazret olmayan birisi :D tarafından yazılmış olması o bilgiyi nasıl mutlak doğru yapar.
Herhangi bir bilimsel açıklama yapabilirsen bu durum için ayrıca sevinirim tabi ki.
Yazdıklarından yorumlayarak İslam dini mensubu olduğunuzu düşünüyorum.
Açıklamak ya da açığa vurmak durumunda olmama hakkınızada saygı duyarak o bir soru daha soracağım?
Kuran da ayetlerin allah tarafından apaçık ve en sade biçimde indirildiğini söyler.
BU yüzden mutlak olarak kabul edilir.
O halde Elçi olanlar bilgiyi dosdoğru aktarmakla görevli olduklarından, Kuranda belirtilenler dışında yeni bir kural türetemezler, değişiklik yaratamazlar. Kuranda İlahi güç tarafından herkeze nasiat ve öğüt almaları için bir fırsat olduğunu dilerlerse bunu yapabilceklerini ve herkesin bilgi edinebilmesi için okurken sade ve açık olarak bilgiye ulaşabileceğini söyler.
Peygamberlerin yorumları ideal olan yorumlar oldukları için kabul edilir fakat dikkatini çekerim özüne dokunamaz sınırlarını belirleyemez nitekim takdir her zaman kuralı koyana aittir.
Bunun dışında kalanlar ise tamamen bir KUL sınıfı varlıklardır.
Senden daha iyi olduklarını kabul edersen senden daha iyilerdir.
Senden doğru olduklarını kabul edersen senden doğrudurlar.
Sonuç olarak sen inandığın doğruları yaşayacaksın ve bunun hesabını vericeksin
Bu ise sadece mutlak doğrulardan olacak.
Şimdi siz bu inanç içerisinde ve bu sınırlarda abdül hazretlerinizin incilin dahi yazıya dökülemediği ve kitap teknolojisinin bulunmadığı yüzyılda kitabında yazdığını söylerken bile yaptığınız basit
bir mantık hatası bile bu forumda insanlara yanlış ya da bilmediğiniz bilgi vermektense sessiz kalmanız daha yerinde olur.
Her konuda fikir sahibi olamazsınız olmakta zorunda değilsiniz. Bu sizi sırf fikir sahibi bir insan gibi göstermek ve egolarınızı rahatlatmak yerine diğer insanların özgür düşüncelerine hem yanlış hem gereksiz parazitlerle resimi daha net görmelerini engellememelisiniz.

Bu tür açıklamalarda bulunmak için önce boyut varlıkları ile ilgili bilgi sahibi olmak zorundasınız. Bizlerde bir boyut varlıklarıyız. 3. boyut varlıkları olarak sizin üstünüzde bulunan ve boyutları sizin algılayamadığınız bir çerçevede olan varlıklar sizlerin ya da birini daveti ile gelmez. Davet ile gelen varlıkların boyutları alt kademedir. Bunlarda size fiziki olarak zarar veremez. Çünkü fiziksel bir forma sahip değildir. Size zarar verebilmesi için bir kalıba bürünmesi gerekir. Bu da davette gelen varlıkların yeteneklerine aykırıdır. Üst kademe varlıkları rehber varlıklara kadar ve daha üstündeki kademelere ulaşan varlıklar zaten söylediğim gibi sizin davetinizle gelmez. Üst bir kademe varlık musallatı da sadece kendisi istediği zaman olur. Velhasıl kelam cin diye tarif edilen bizimle aynı boyutta bulunan yani 3. boyut varlığı olan bir şeyin bir enerjinin sizi çarpma gibi bir durumu söz konusu olamaz. Çoğunun acımasız ve insafsız olduğu kanısına varmanızda pek doğru değil. Çünkü cin taifesi rahmani ve şeytani ya da ulvi sufli varlık açıklaması onların iyiliği ya da kötülüğüyle alakalı değil bilakis yüklenmiş oldukları misyonlarla ilgilidir. Yani bizlerin insanlar olarak kendimize savaşçı yol ya da dervişçi yol seçmemiz gibi bir durumdur. Lütfen açıklama yapmadan önce iyice araştırıp emin olunuz. Aklınıza geldiği gibi yazarak bu konulardan etkilenecek insanların bilinçaltında gerçekten böyle bir şey olabileceği gibi bir kanı yerleştirerek insanların kötü zamanlar yaşamasına neden olabilirsiniz. Yorumunuz sadece yorum değildir .O yüzden düşünerek yorum yapınız ve yorumlarınızın gittiği yerleri iyi algılayınız. Sevgi ve Işıkla...

Size bugün özel olarak attığım mesajın devamında yukarıdaki fotoğrafta durumu anlatmaya çalıştım. Bu paylaşımınızdan da size bir soru sormam gerekiyor artık. Öncelikle bir davet söz konusu değil bunu daha öncede açıkladım, ve o bilgiler üzerinden bir değerlendirirseniz:
Konuşmamı istemediklerini düşündüğümden telefon bir süre beni arayanları ben duyuyordum fakat onlar beni duyamıyordu, anladım.
Size aynı bu konunun gereği amaç konusunda fikir yardımında bulunmanızı istedim. Sadece anlaşabilmek için şöyle düşünüyorsan şöyle birşey olsun böyle düşünüyorsan böyle şeklinde. En son gözlerimi kapamadan önce o fotoğraftaki mandal olayı oldu. Bu an a kadar dediğiniz şeyler paylaşımınızdaki üst kademeye ait ve olanların fiziki boyutunuda düşünürsek ki biraz sonra yazdıklarım bunun içinde daha belirgin bir hal alacak.
Bir süre düşüncesizlik içerisinde 3 saat geçirmişim. Ama uyandığımı düşündüğümde yatağa yattığım an ile aynı pozisyonda durur iken bazanın başlık ile arasında 30 cm mesafe ayak ucuna kaymışım. Telefonun bunlarndan önce en son şebeke yok yazısı uyandığımı düşündüğüm an vardı. Hala transtamıym bir önceki rüyamdamıyım emin olamadım. Daha sonra arkadaşımı aradım saat 18:30 da buluşucaktık geliyormusun diye sorduğumda, öyle mi unutmuşum kanka kız arkadaşıma söz verdim atlayalım bu günü dedi. oysaki daha dün anlaşmıştık ama herneyse kabul edelim. Ben hala olumlu olduğunu hissetmeye başladığım için an'ın aslında içimden çıkmakta gelmiyordu ama bu söz için aramıştım. Zaten şu an bunu tercih ederdim, ne gerek var ki hem aynı şeyleri yaşamaya dedim. 1 saat sonra telefonum çaldı. Şebeke yok servis dışı ama o arkadaşım arıyor telefondan. Kanka işim bitti gelip seni alayımmı dedi al dedim gülerek. Aşağıya inerken herzaman asansörde servis dışı olan telefon en kötü o an ekranda problem olsa şimdi çekmemesi gerekirken kesintisiz bide orada konuştum. Arabaya bindim. Dün arabasının normalde arkadaşımın bir sürü arızası vardı. vites kutusundan ses gelmesinden rot balans ayarına kadar bu yüzden hız yapmıyordu uzun süredir. Fakat arabayı öyle hızlı kullanmaya başladı ki arabayımı tamir ettirdin dedim hayır dedi. Niye böyle kullanıyorsun o zaman dedim direksiyonda aslında boşa hareket ediyor diyip güldü. 1 saat kadar oturduk dışarıda. Beni evime bırakıp gittiğinde evime girdim. Annemde bu sırada gelmiş. Balık yapıcağını söylediydi dün Balıklar nerede dedim kalmamış bende o yüzden et aldım dedi. Girdiğim markette balık olmadığı günü ben bilemiyorum en kötü eve gelirken yol üzerinde başka bir market var. Bir arkadaşımı arayıp ilk girdiğimiz markete bakmasını söyledim. Balıklar var. Şu andan itibaren yaşananların ayrı bir piskolojik üst boyutu yanında birde bahsettiğim olayda madde enerjisi seviyesinde devam ediyor. En az iki kişi olduklarını hissettim. Her türlü 2 düzeydede birşeyler sürekli oluyorken ve bahsedildiği üzere bir davet söz konusu değilken ve yine bir amaç yok iken NEDEN ? Bir yandan tamamen sıradan bir dostluk kurmak gibi bir amaç olacak ise bunlar benimle aynı düşünceleri paylaştıkları için mi seçtiler. Ya da Hala anlamaya çalışsamda etrafıma bakarken birşeylerden anlamlar toplamaya çalışsamda tam olarak ney emin değilim. Belkide yazdıklarımı bir tek ben görüyorda olabilirim her ne ise buradan senden bir cevap gelirse buna engel olunmayacak. Bu yüzden bu açıkladığın durum ve somut örnek arasında ki durum nedir ne olmalıdır sizce ?
Hem madde hemde enerji seviyesinde yaşanıyorsa o halde iki kişiler aynı zamanda ALT-ÜST kademe diye guruplandırdığınız dereceler kendi aralarında uyum içerisindemidir.
Amaçları varsa sizce aynı değil mi ?
Ya da böyle bir durum da yüklendikleri amaç ne veya neler olabilir ?
Ama sadece şunu söylemek istiyorum dikkatimi onlara toplayana kadar olan kargaşa artık daha sakin bir hal aldı ve herşey olumlu bir şikayetim de yok.
Ama bu şekilde dikkat çekilmesinin de tek bir nedeni olabilir oda:
Bir amaç olmasıdır.A
Sizden bu konuya özel mesajımda bahsettiklerimide değerlendirerek bir fikir vermenizi rica edicem.

dexter

Elit Üye
Sevgili Antares4;
Ard arda flood yapmanızın yasak olduğunu bilmeniz gerekiyor. Ayrıca, özel isimler kullanılması yasaktır, ticari amaçlı çalışan birkaç mağazadan bahsetmişsiniz, mümkün olduğunca farklı ifadeler kullanmaya çalışın, yazınızda hangi market olduğunun bir önemi yok, isim yazmasanız da biz anlatmaya çalıştığınızı anlıyoruz.

İyi Forumlar.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
En yakın zamanda bir tanesini davet edicem.

ahya

Kayıtlı Üye
Güncelleme geregi düydum ve herkesin bir defa daha bu konuyu tekrar okumasini diliyorum.

Sevgi ve isikla

partos

Kayıtlı Üye
bir şey soracağım tek element demişsiniz ancak lilith ve şeytandan türedikleri söylenir.Lilith toprak samael ateşten yaratılmamışmıydı

melekulmevt

Kayıtlı Üye
Bir cin daveti, komşu kızı Zehra’yı çağırmak öteye geçen bir şey değildir. Eğer komşu kızınız çok iyi kek yapıyorsa ondan kek tarifini isteyebilirsiniz. Eğer Zehra bir sorunlu bir tipse onun sorunlarını dinlersiniz ya da enerjisinden etkilenirsiniz. Kısacası iyi-kötü tüm özelliklerini de almaya başlarsınız. Zehra dan farklı olarak cinlerin elemental yapıları farklıdır. Yani tek bir maddeden yaratılmışlardır. Bizim gibi 4 elemente sahip değillerdir. Bu yüzden onlarda fazla olan elementten dolayı bizler olumsuz etkileniriz. Örneğin bizler güneşe alışığızdır. Fakat güneş yaz aylarında bizi olumsuz etkileyebilir eğer fazla yaklaşırsak daha da olumsuz etkileniriz. Çünkü elemental yapımız fazla ateşe dayanaklı değildir. Nasıl çevremizdeki insanları çok iyi tanımıyorsak, hiç bilmediğimiz varlığı doğal olarak tanıyamayız. Uzun zaman geçmesi lazım tanımak için. Bazen geçen bu uzun zamanlardan sonra maddi ve manevi bizi kötü yapan insanlar vardır. Hatta onlar yalancı, nankör, çıkarcı, kötü davranan kişiler olsa bile bazen bağımlı hale geliriz ne kadar kötü olursa olsun onlardan vazgeçemeyiz.

Bazen de bilgisi, sevgisi ile bize hayatı güzelleştiren insanlar ile yaşarız. Şimdi bu komşu kızına benzettiğim cinler hangisinden. Tabi ki ikisinden de. Acaba davet başarılı olursa hangisi gelecek. Ve siz onu tam olarak en zaman tanıyacaksınız. Yalan mı söylüyor, doğrumu söylüyor nasıl bileceksiniz. Birde tam net olarak göremeyecek, duyamayacak ve hissedemeyeceksiniz.

Diyelim ki davet başarılı olmadı ve bir kapı aralayabildiniz bu durumda 1. ve 2. boyuttan varlıklar gelecek yani parazitler. Akıl yok, İdrak yok tıpkı bir mantar gibi düşünün, ya da bir bakteri gibi, bu varlık sizden beslenecekte beslenecek ve siz bunu anlayamayacaksınız. Sorunlarınız için belki psikologa, belki doktora belki medyuma gideceksiniz herkes başka bir şey söyleyecek. Sorun devam edecek belki büyüyecek ve siz bir çözüm bulmayacaksınız.

Geleceğimi merak ediyorsunuz. Merak etseniz de, etmeseniz de sizin için biçilen olasılıkları yaşayacaksınız. Öğrensen ne olacak öğrenmesen ne olacak. Git bit falcıya sohbet et, öğren, umut al keyifli zaman geçir ve konuyu orada kapat.

Yetenek mi istiyorsunuz. Zaten yeteneğiniz var. Kendi yeteneğinizi bilmiyor iseniz, meditasyon , rüyaya yatma, hipnoz gibi yöntemlerle öğrenebilir ve geliştirmek
için kitapları ve öğretmenleri kullanabilirsiniz. Zamanla gelişirsiniz. 1 kelime öğrenseniz bile kardır diye bakıp deneyeceksiniz. en iyi kitap ya da en iyi öğretmen yok.

Bir istediğinizin mi olmasını istiyorsunuz. Bu istek size gerçekten güzellikler gidecekse ve size uygun ise çalışın, uğraşın, yaratıcıdan isteyin, metafizikle, kuantumla, dramalarla, çekim yasasıyla bu dileği hayatınıza çekmeye çalışın.

Sen Dört elementten ve beşinci diğer bir elementten var edildin. Akıl, Toprak, Su, Ateş ve Hava var sende. Dönüştür kendini. Ne yapacaksın tek bir elemente ait bir varlığın kendisini. Dönüştür kendini. Kendini dönüştürmeyen hiç bir şeyi dönüştüremez.

Çağırılması bu kadar basit ise ve etkisi bu kadar açıkta ise metafiziği reddeden bilim adamlarını neden bu yolla ikna edemiyoruz?