Lusid Dream (YARDIM)

ardagedik

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben rüyamı kontrol etmek istiyorum,telkin mp3ünü dinleyerek uyuyorum ama tam anlamıyla olmuyor mesela geçen rüyamda bir bardaydım, yanımda sarışın bir kadın vardı, barmen bir şey dedi o an duraksadım ,gerçek hayattaki gibi karar verebiliyordum ama rüyada olduğumun farkına varmıyordum. Barmeni dövdüm bir güzel, sonra uyandım. Birkaç gün önce de rüyamda, elimde silah falan vardı, istediğim gibi ateş ediyordum, kararları kendim veriyordum ama rüyada olduğumun farkında değildim. Nasıl farkında olabilirim? Uyurken içimden kendime ben rüyadayım diye telkin veriyorum, yinede olmuyor. Rüyada olduğumun farkına varsam, zaten karar verebiliyorum, istediğimi yapacağım ama farkına varamıyorum.

canmert196

Kayıtlı Üye
tavsiye edilmiyor yapanlar tarafindan kalp hastaliklarina yol acabiliyor ben yasamiyorum ama yapan tecrube eden herkez bunu diyor.Teknik olarak belli bir renk obje seciyorsunuz o oobjeyi renk i gorudugunuzde kendinize ruyada miyim diye soruyorsunuz her zaman 21 gun gibi bir zaman icerinde bu refleks gibi bir sey olacaktir ruyada o renk bisey gorurseniz kendinize sorup olup olmadiginizi anlayabilirsiniz.Lusid ruya ile gercegin karismasina sebep olabilir.Teknigi bir yerde okudum ner ama bilmiyorum :)

dokuz

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji Öğrencisi
kalp hastalıkları hakkında bir bilgim yok fakat benimde önerebileceğim durum nesnel telkin mesela benim aynı durum için kullandığım nesne yüzüğümdür ne zaman hissetsem sn.canmert196 nında dediği gibi refleksmişçesine aklıma direk gelen rüyada olup olmadığım. İşe yarayıp yaramadığını sorarsan, ben nadiren rüya görürüm ve gördüğüm rüyalarda bariz bir şekilde rüyada olduğumun işareti olabiliyor veya olmadığımın.

[XTR] Similar Threads