Ben zarar görürmüyüm?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eXtreme

Kayıtlı Üye
Öncelikle yanlış yere konu açtıysam üzgünüm bu forumda yeniyim.

Merhaba arkadaşlar. Geçen günlerde sınıftayım Adem diye bi dostum var. Neyse sınıfta biraz garip bi kız vardı. Adı Elçin'di kız bize anlatıyodu işte yok 3 harflilere sıkıyosa gelin filan demiş kapı kapanmaya başlamış o da besmele getirip dua okumuş falan filan onlardan kurtulmuş.. Adem'in kafasında ne varsa artık ( hangi şeytan vesvese ettiyse..) onlara küfür etmeye başladı. Ben korktum geri çekildim ondan bana zarar gelmesin diye. Ben acaba zarar görürmüyüm?

sun shine

Kayıtlı Üye
Öncelikle yanlış yere konu açtıysam üzgünüm bu forumda yeniyim.

Merhaba arkadaşlar. Geçen günlerde sınıftayım Adem diye bi dostum var. Neyse sınıfta biraz garip bi kız vardı. Adı Elçin'di kız bize anlatıyodu işte yok 3 harflilere sıkıyosa gelin filan demiş kapı kapanmaya başlamış o da besmele getirip dua okumuş falan filan onlardan kurtulmuş.. Adem'in kafasında ne varsa artık ( hangi şeytan vesvese ettiyse..) onlara küfür etmeye başladı. Ben korktum geri çekildim ondan bana zarar gelmesin diye. Ben acaba zarar görürmüyüm?

O işler o kadar kolay olmaz :)
Siz yine de fazla kurcalamayın bu işleri derim, yeterli olgunluğa ulaşmadan.

canmert196

Kayıtlı Üye
size olma olasiligi dusuk ama soyle dusunun biri size saygisizlik yapti siz o saygisizligin bedelini odetedebilirsiniz bosda gecebilirsiniz.Benim ateist arkadasim vardi inanmiyodu deli gibi kufur etti birsey olmadi olabilirdi.

TheDarkLord

Banlı Kullanıcı
İş
Dark Magician
Korkma bişeycik olmaz...
Yazmış olduğun anlattığın konudan yeterli olgunluğa erişmediğinin kanaatini vardım.
Arkadaşlarına kibar bir dille daha bu varlıklarla uğraşmak için daha çok erken olduğunu söyle ve konuyu kapat gitsin :)
İçine sıkıntı gelirse Besmele çekmeni yada nas,felak,yasin surelerini okumanı bilmiyorsan ezberlemeni tavsiye ederim sevgiyle ve ışıkla...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...