öncelikle merhaba...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KanLı_Kontes

Kayıtlı Üye
ya ben birisine çok aşığım... öyle bir aşkki "aşk" denmez ona daha öte birşey bu ama bu karşılıksız bir aşk ve o evlenecek... birşey yapmam lazım ama ne ? nişana yaklaşık 40 gün kaldı düğüne daha var lütfen yardımcı olun bana. bir şekilde ya öleceğim ya o bende kalacak. ne yapabilirim ?

birde sitede yeni olduğum için pek kullanamıyorum o yüzden bu kategoriye açtım sizden yardım için... zamanla öğrenirim inşallah

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
ya ben birisine çok aşığım... öyle bir aşkki "aşk" denmez ona daha öte birşey bu ama bu karşılıksız bir aşk ve o evlenecek... birşey yapmam lazım ama ne ? nişana yaklaşık 40 gün kaldı düğüne daha var lütfen yardımcı olun bana. bir şekilde ya öleceğim ya o bende kalacak. ne yapabilirim ?

birde sitede yeni olduğum için pek kullanamıyorum o yüzden bu kategoriye açtım sizden yardım için... zamanla öğrenirim inşallah

kızacaksın cevabıma..biliyorum ama söylemeliyim ben konuşurum ööle bazen. Belli ki seni sevmiyor istemiyor. Neden onu seviyorsun? Vazgeç bu sevdadan sen seni sevene layıksın . Neden senin de gözünün içine aşkla bakan seni prenses gibi gören biri ile olamayasın? Başkası ile evleniyor bak, aşağılık adi bi adam o . Bırak layığını bulsun o da. Değer mi bir tart, ama önce sakin ol kardeşim. Bak ben evlenirken bana yapıldı ben yine de evlendim ama yapanlar asla mutluluğu yakalayamadı . Senden olmasa yakınından çıkar yaptığının bedeli.
İlla bir şeyler yapacağım diyorsan öfkeni acını bu şekilde rahatlatmak istiyorsan sitede dolaş. Dualarla, reiki, eft ile telkin bulabilir olmadı vebali bana diyorsan başka bölümlerden yardım alabilirsin. ama sana diyemem git şunu şunu yap diye, ben sana yapma etme diyorum. Yazık gözyaşlarına ..

mavilim

Kayıtlı Üye
büyü işine girme kardeşim.bende denedim olan bana oldu.o şimdi çok mutlu nişanlanmış hatta.öyleki bende kafayı yemek üzereydim.ama biraz sabretmeyi dene.demekki hayırlı deilmiş hakkımda de.zor onuda anlıyorum.
bide kendini nişanlısının yerine koy.onlar ayrılıp o sana gelince sen mutlu olabilcekmisin peki?? sakin düşün...dua et.allah yardımcın olsun.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
diyelimki evlenmesi iptal edildi kişi ayrıldı seni yeniden sevdi ve sana yeniden döndü sonra seninleyeniden evlendi. bu arada bir çok kişinin rıasıda alındı.

yapılması gereken işlemler yıkardaki gibi olacak.

ilk önce tabiki temizlik işlemide yapılacak .

elementine göre bu kadar işlem için 50 den fazla uygulama yapman gerekiyor.

elementi hava ise bu 100 uygulamaya kadar çıkabilir.

zaman olarakta en az 6 ay gerekebilir. bunu bir profesyonele yaptırsan

zaman ve uygulamada azalma olur. alacağı üçret (yapıyorum diyede yapmayanları kastedmiyorum) iyi model bir ara fiyatını bulur

işin içinde sevgi yoksa kız seni sevmiyorsa

yapılan işlem daha uzar zaman uzar olduktan kıa bir süre sonrada eski haline geri döner

sevgi olmadan bu iş olmaz

kobra

Kayıtlı Üye
Siz kötü büyü yapanlar allah size mutluluk veriyor mu? Bir şekilde birgün ters tepmiyor mu?
bırakın bu zarar verici büyü çözümlerini... Hem çok günah...

origanum

Yönetici
Siz kötü büyü yapanlar allah size mutluluk veriyor mu? Bir şekilde birgün ters tepmiyor mu?
bırakın bu zarar verici büyü çözümlerini... Hem çok günah...

Bir bilgi vereyim öncelikle, büyünün iyisi kötüsü göreceli bir kavramdır sizin iyi diye nitelendirdiğiniz bir olay başkası için kötü olabilir. Büyü bir kişiye iradesi dışında davrandırtmak olduğu için her türlüsü günahtır. Bu forumda günah sevap tartışması yapılmayacaktır. Büyünün günah olduğunu biliyor ve bundan rahatsızlık duyuyor ama yine de büyü okuluna kaydınızı yaptırıyorsanız başka bir diyeceğim yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...