Düşünce gücüyle canlı yayında ellerinden su akıttı

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
[video=youtube;wnSN3PYjEy8]http://www.youtube.com/watch?v=wnSN3PYjEy8[/video]

bcbg

Kayıtlı Üye
Aa çok ilginç adam resmen gutasyon yapıyo :D Canlı görmek isterdim

sun shine

Kayıtlı Üye
Bana psişik bir yetenekten çok fizyolojik bir rahatsızlık gibi geldi bu olay. Hafiften de reklam amacı sezinledim. Adam çoraplarını ve ayakkabılarını çıkarınca ancak böyle bir şey oluyor. Diğer türlü olmuyor. Psişik bir yetenek olsaydı herhangi bir duruma bağlı olmaksızın gerçekleşirdi diye düşünüyorum. Pek inandırıcı gelmedi bana kısacası.

Selinela

Kayıtlı Üye
Çok ilginç ya :) Adamın söylediği çok doğru. Özellikle bugün insanların uydurduğuna inandığımız pek çok şeyin aslında gerçekten var olduğunu öğrendim.

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Numara bunlar. Elleri terliyor bence bu adamın. Benimde ellerim çok terler. Kış günleri açarlar klimayı, sıkış tepiş otobüs daha da sıcak hale gelir tuttuğum demirlerden elimin terleri şıp şıp akar. Ya da yazın. Bazen ellerimden buhar çıkar :D Ama bu insanlar bu videoyu izlerken vay be derler, beni görünce ıyyy. Çifte standarda bak :D

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bu kişinin yaptığı olayı bilemem ama buna benzer bazı şeyler biliyorum mesela Bazı Budist keşişler vücut ısılarını çok yükseltip ve sıcaklığı ellerinde toplayıp ıslak bir çarşafı 5 dk gibi bir sürede kurutuyorlar.Bu kişinin yaptığı olay farklıya benziyor ve çorabını çıkartmasını anlayamadım.Fiziksel bir olay olabilir.

Ra_

Banlı Kullanıcı
İş
Araştırmacı Yazar
Numara bunlar. Elleri terliyor bence bu adamın. Benimde ellerim çok terler. Kış günleri açarlar klimayı, sıkış tepiş otobüs daha da sıcak hale gelir tuttuğum demirlerden elimin terleri şıp şıp akar. Ya da yazın. Bazen ellerimden buhar çıkar :D Ama bu insanlar bu videoyu izlerken vay be derler, beni görünce ıyyy. Çifte standarda bak :D

Katılıyorum adamın bir hastalığı olabilir veya kamera bir zoom yapıyor bir yapmıyor fake olabilir ayrıca benimde ellerimden buhar çıkar yazın bir tek bana özel sanırdım :D

yare-i yarim

Moderator
İş
Sıradışı programı 26.03.2013 diye aratırsanız programı uzun uzun izleyebilirsiniz, bence bu numara değil adam daha programın başından itibaren nasıl olduğunu anlattı meditasyonda uzmanlaşmış birisi bu şahıs ve ay'dan çektiği enerji sayesinde bunu yapıyor

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Sıradışı programı 26.03.2013 diye aratırsanız programı uzun uzun izleyebilirsiniz, bence bu numara değil adam daha programın başından itibaren nasıl olduğunu anlattı meditasyonda uzmanlaşmış birisi bu şahıs ve ay'dan çektiği enerji sayesinde bunu yapıyor

Ay'dan gelen enerji ile alakası yoktur bu olayın.Meditasyon ile uzmanlaşmış bile olsa bu olayın doğru olduğunu göstermez.Meditasyon ruhsal yönde ilerlemeyi sağlar.Tamam yetenekleri geliştirir ama bu kişinin olayı çok farklı..Vücut ısısının sıcaklığı yükseltebilir terleyebilir ama bunun için rahat bir ortam lazım ve öyle kameraların karşısında 1-2 dk da yapılacak bir değildir . :)

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Çok saçma. Bunu yapmak için aydan enerji çekmeye gerek yok çünkü. Benim elimin terlemesi için elimin terlediğini düşünmem yetiyor. Hemen bazı hormonlarım devreye girerek, işlevini yerine getiriyor. O hormonların salgılanışını ve vücudumda olanları çok iyi takip ediyorum. Bende elimden öyle su damlatırım istersem. Gerçi onlar saf su değil, ter olduğundan bir nevi toksin.

yare-i yarim

Moderator
İş
Çok saçma. Bunu yapmak için aydan enerji çekmeye gerek yok çünkü. Benim elimin terlemesi için elimin terlediğini düşünmem yetiyor. Hemen bazı hormonlarım devreye girerek, işlevini yerine getiriyor. O hormonların salgılanışını ve vücudumda olanları çok iyi takip ediyorum. Bende elimden öyle su damlatırım istersem. Gerçi onlar saf su değil, ter olduğundan bir nevi toksin.

Suyu analiz ettirmiş yani bildiğimiz suymuş sadece biraz nikotinli :D
ozaman sizde yapın sizi ilk takdir eden ben olurum

memories

Kayıtlı Üye
Yazık adama.Psişik yeteneği olduğunu zannediyor halbuki hastalığının farkında değil yada farkında olupta bunu psişik bir yetenekmiş gibi göstermeye çalışmış bu hastalık hakkında bilgisi olmayan insanlara karşı.Hiperhidrosis bu hastalığın adıdır.İnternet arama motorlarında veya youtube da hiperhidrosis diye yazıp araştırırsanız bununla ilgili birçok video bulabilirsiniz.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
bu adamı afrika da kimse görmesin ellerini keser ipe bağlayıp ağaçlara asarlar yemin ederim su akıcak diye

Stream62

Banlı Kullanıcı
ilk yorumum:bu adam çölde susuz kalmaz :D
ikinci yorumum: bence adamın elinden akan teri, o suya bakan olmuş mu tuzlu mu tatlımı ben bunu merak ettim :)

WotkaShot

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [ Kısmen ]
[video=youtube;wnSN3PYjEy8]http://www.youtube.com/watch?v=wnSN3PYjEy8[/video]

Çıplak rahipler , çıplak bedenlerinin üstüne serilen ıslak çarşafları 10 dakikada kuruta biliyorlarmış . Ouuv ateşli rahipler / rahibeler :D

Vasilis1st

Kayıtlı Üye
İş
σπουδαστής (αμεÏ￾ικανικές μελέτες /4)
O ter bezleri ile alakalı bir rahatsızlık olmalı. Annemin eski iş arkadaşlarından birindede böyle bir sorun vardı. Kadının ayakkabısı su dolu oluyordu terlemekten.