Sevgilimle Muhabbetimi Arttırmak İstiyorum

Warlord

Kayıtlı Üye
Selam gizlimabet. Sizlerden sevgilim ile aramdaki muhabbeti arttıracak dua istiyorum. Mümkünse sadece dua olsun. Forumu araştırdım fakat kendime uygun bir dua bulamadım. Teşekkür ederim iyi akşamlar...

sun shine

Kayıtlı Üye
Başlangıç olarak "vedud" esması işe yarar diye düşünüyorum. Sitede "vedud" ismini aratırsanız çok faydalı bilgileri bulursunuz. Daha özel duaları ise daha bilgili arkadaşlar verir diye düşünüyorum.

Warlord

Kayıtlı Üye
Sayın white queen cevabınız için teşekkür ediyorum şimdi bakacağım. Teşekkürler iyi geceler..

by_bug

Kayıtlı Üye
Aşk-ı muhabbet duası var sitede bir cok uygulama ve dua var aslında sadece biraz araştırma yapın aradığınızı rahatlıkla bulabilirsiniz. ..

Warlord

Kayıtlı Üye
Sayın by_bug cevabınız için teşekkür ederim dediklerinizi yapacağım iyi günler..

by_bug

Kayıtlı Üye
Rica ederim ben yardımcı olmaya çalıştım sadece. Ama cidden size tavsiyem iyice araştırın oyle yapın. Çünkü bilgi çok sitede.

donzula

Kayıtlı Üye
Sitede yayınlanan duaların "Büyü Uygulaması" altında olduğunu unutmayın sakın. Evet kimisi dua diye geçer ama bir çeşit uygulamadır aslında. Sevgiyle kalın.

Ü

Üye silindi 15237

Sevgiline herzaman saygılı ol sevgilin dahi olsa ahlak sınırlarını aşma herzaman doğruyu konuş asla sevgilini aldatma veya aldatma girişiminde bulunma eğer ciddi iseniz Allah mesud ve bahtiyar eylesin.