Rüyalarım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Amele

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar , bugünlerde bu işlere merak sardım hatta voodoo'ya başladım her neyse şu aralar rüyalarımda vizyon alıyorum ama bu artık bu hafta yaşayacaklarımı kesit kesit görmeye başladım , ve eskiden de oluyordu fakat artık kişiler , mekan , söylenenler hatta hissettiklerim bile gerçekleşiyor bunun sebebi nedir ?

alin

Kayıtlı Üye
Sayın Amele, haberci rüya görüsü yaşamışsınız anladığım. Yalnız voodoo dışında bu işler diye bahsettiğiniz nedir, psişik yeteneklerle mi alakalısınız?

Sebep kısmına gelirsek, siz alaka gösterdikçe, evrende her şey olduğu gibi yetilerimiz de enerjidir ve kendine verilen alakaya yanıt verebilir. 6. his diye adlandırılan, duru sezi,duru görü gibi yetenekleriniz açığa çıkıyor olabilir.

Amele

Kayıtlı Üye
Evet , psişik yeteneklerimi ortaya çıkarmak için verdiğim uğraşlar var.

bulut23

Kayıtlı Üye
merhaba yaklaşık 2,3 yıldır regl olmadan önce rüyamda görüyorum ve sabah uyandıgımda gercek oldugunu görüyorum.bunun sebebi nedir? bunun dısında gerceklesen pek bişey yok,sadece gecen gün rüyamda ön dişim yoktu uyandm aynı dişim aksama kadar agrıdı :D anlam veremedim bu konuda bana bilgi verebilecek bi arkadas varmı?

alin

Kayıtlı Üye
merhaba yaklaşık 2,3 yıldır regl olmadan önce rüyamda görüyorum ve sabah uyandıgımda gercek oldugunu görüyorum.bunun sebebi nedir? bunun dısında gerceklesen pek bişey yok,sadece gecen gün rüyamda ön dişim yoktu uyandm aynı dişim aksama kadar agrıdı :D anlam veremedim bu konuda bana bilgi verebilecek bi arkadas varmı?
Bahsettikleriniz çok da bilinmezken hissedilmiş durumlar gibi gelmedi. Zaten bedeniniz var olmak üzere olan ağrıya göre, bilinçaltınız da rüya kısmına atmış gibi görünüyor.

Yeterli yanıt verildiğinden konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...