Celp ve Muhabbet İçin

mai-ayn

Kayıtlı Üye
Kişinin niyetine gecede;
213 kere "Ya Bariü"
287 kere "Ya Rauf"
okumak üzerine okunanı derin bir sewgi ile okyana bağlar..

Bizzat kendim denedim ve faydasını gördüm! Herkese tavsiye ederim..

dido06

Banlı Kullanıcı
ne kadar gün sürcek ve hangi gün saat baslamak gerekıyor

mai-ayn

Kayıtlı Üye
Gün önemli değil..
Muhabbet saatlerinde okudum ben..
Ne kadar süreceğini bilemiorum! Duanızın kabulüne bağlı..
Benim duam 1.5- 2 ay sonra kabul oldu
Tek şart var o da süreklilik..

Lady-Layla

Kayıtlı Üye
213 kere "Ya Bariü"
287 kere "Ya Rauf"

bunlar peki kimin isimleri???

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
213 kere "Ya Bariü"
287 kere "Ya Rauf"

bunlar peki kimin isimleri???

Bunlar Esma-ül Hüsna'dan isimlerdir.Yani Allah'ın 99 isminden.

el Bari :Her şeyi kusursuz ve bir örneğe ihtiyaç duymadan birbirine uygun yaratan demektir.

Er Rauf : Kullarına çok şefkat, merhamet eden, onlara acıyan, onları esirgeyen ve lütufkar demektir. Esmalar "ya ... " şeklinde nida şeklinde okunarak zikredilebilir.

awra

Banlı Kullanıcı
Ne kadar sürdü sevgili mai-ayn.. her gece mi yaptın?

awra

Banlı Kullanıcı
Muhabbet saatleri hangisi? mai-ayn 'cım

mai-ayn

Kayıtlı Üye
Her gece muhabbet saatlerinde okunması gerekli.. Aksatma olmamalı.. Dilek olana kadar dewam edilmeli..
Yani niyetine okuduğunuz kişi size gelene kadar ya da sewdiğini söyleyene kadar.. Yukarıda da yazdığım gibi 1.5-2 ay sonra bana sewdiğini söylemişti.. Herkeste farklı olar bu süreç! Uzun sürdüğü zaman okudum olmadı deyip okumayı kesmeyin.. Daha kısa zamanda dönebilir de aynı zamanda.. Sizin içtenliğinize bağlı diyebilirim!
Muhabbet saatleri her kitapta farklı yazar..

mai-ayn

Kayıtlı Üye
Wakit cetweli konusunu açıorum ordan okuyacağınız saatleri bulabilirsiniz! Gece saatleri olmasına dikkat edin! Size uygun olan iyi bir saatte okuyun!

Lady-Layla

Kayıtlı Üye
bu ama ozaman duaya geciyor dimi??? cünkü büyülen alakasi yok allaha yalvarmak ve onun izniyle ve istemesinle gelecek sevgili...güzl ve olumludur insallah

Lady-Layla

Kayıtlı Üye
bu ama dua, yani büyü degil..cünkü Allahin isteğiyle sevgili geriye gelecektir..güzel ve olumludur

mai-ayn

Kayıtlı Üye
Bu büyü değildir! Bu sadece dua dır! Pek çok kişi tarafından denenmiştir!
Bizzat denedim ve gerçekten faydasını gördüm! O nedenle tavsiye ederim!

hira

Kayıtlı Üye
Bu duaları zikrederken abdestli olmamız gerekiyor mu yani namaz abdestinden bahsediyorum.Zikirlerde abdest olmasada olur diye biliyorum

Doganay

Kayıtlı Üye
Ben inanıyorum, yalnız biraz zahmetli :) Her günün muhabbet saati ayrı olduğundan kelli :p
Peki niyetin gerçekleştikten sonra bişey yapmamız gerekiyor mu? Mesela sevdiğin sana geldi yine de okumaya devam ediyormusun, okumayı bırakırsan arada oluşan sevgi çözülürmü?

mai-ayn

Kayıtlı Üye
Bu benim en zahmetsiz gördüğüm dualardan! İlla muhabbet saatinde okunmalı diye bir şey de yok üstelik.. Ben sadece dileğiniz daha çabuk gerçekleşsin diye tavsiye olarak muhabbet saatlerinde okumanızı söyledim! Yapmasanız da olar yani..
Niyet gerçekleştikten sonra hiçbir şey yapmanıza gerek yok! Emin olup tamam benim istediğim oldu dedikten sonra okumayı bırakabilirsiniz! Çözülme gibi bir şey söz konusu değil! Tamam ben ayrılıorum başkası var diyene kadar devam edior! Yani ben etkisini böyle gördüm! Ben bırakana kadar beni bırakamadı!

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Arkadaşlar lütfen w kullanmayı bırakalım her mesajın altında last edited by aysari yazacak bu gidişle..Mesajlarınıza dokunmak da istemiyorum ama maşallah forumu w lar q lar aldı götürüyor!..Cep telefonundan kalma bir alışkanlık olduğunu tahmin ediyorum yine de elimizden geldiğince dikkat edelim.

mai-ayn

Kayıtlı Üye
Pardon ben hiç dikkat etmedim! Bundan sonra dikkat ederim :( Açıkça uyardığınız için teşekkür ederim!

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Sadece sana demedim mai tüm herkese sözüm sen en azından duyarlısın bundan sonra dikkat edersin..Hiç umurum değil diyen de var.