Celp ve Muhabbet İçin

ssessiz

Kayıtlı Üye
İş
halkla ilişkiler uzmanı
mai-ayn ben bugün başladım dilerim olur.saol paylaşımın için gece 12 den sonra okuyorum

mai-ayn

Kayıtlı Üye
Allah kabul etsin! Ben de tez wakitte olmasını dilerim...

awra

Banlı Kullanıcı
İnşallah herkesin dileği olur.. Ama bu dilekler insanlara zarar vermediği sürece tabiki..:party:

jeand'arc

Kayıtlı Üye
mai ayn bende en kısa zamnda başlicam.İnanıyorum olacak ve bnde sana burda teşekkür etcem.Saol paylaşımın çok güselll...;)

mai-ayn

Kayıtlı Üye
Deneyimlerinizi paylaşırsanız sewinirim! Gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederim!;)

esilah

Kayıtlı Üye
çok güzel emeğine ve ağzına sağlık bide abdestlimi okumak lazım

mai-ayn

Kayıtlı Üye
Hayır abdest şart değil! Esma-ül Hüsna olduğu için..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
havas uygulamalrında kesinlikle abdest şart. temiz giyim temiz ortam şart.

mai-ayn

Kayıtlı Üye
Ben cevabımı verdim! Ben abdestsiz okudum ve hiç beklemediğim kadar kısa bir süre içinde de istediğimi aldım!

AkeLdan

Kayıtlı Üye
ya moral bozmak ıstemıyorum ama genelde esmaları okumak o esmanın karsınızda degıl de sızın ustunuzde acılım yapmasını saglar.eger sevdıgnız etkılemek ıstedgınız sahıs yakınınızdaysa tamam sızdekı degısım onu da etkıler ancak sızı görmuyorsa sanmam kı etkılesın.esmaları sadece kendınız ıcın okuyun derm.deneyımlerımden bılıyorum arkadslar kolay gelsın ..saygılar..

kermit

Kayıtlı Üye
ya moral bozmak ıstemıyorum ama genelde esmaları okumak o esmanın karsınızda degıl de sızın ustunuzde acılım yapmasını saglar.eger sevdıgnız etkılemek ıstedgınız sahıs yakınınızdaysa tamam sızdekı degısım onu da etkıler ancak sızı görmuyorsa sanmam kı etkılesın.esmaları sadece kendınız ıcın okuyun derm.deneyımlerımden bılıyorum arkadslar kolay gelsın ..saygılar..

Şimdi arkadaşım, havass islami maji sanatıdır, havass ilmiyle uğraşan kişi İslami emirlere uymakla mükelleftir, İslamda ise ameller niyetlere göredir kaidesi vardır, sen niyetini kimin için yaptıysan esmalar ona etki eder. Tutupta sevgi için kahhar okursam olur mu gibi saçma bir soru sormayacağınıza eminim, fakat yine de cevabını vereyim, siz ne kadar iyilik yapmak isteseniz de bir kişi ölmüşse sizin yaptığınız kötülüktür. Bir bakıma seçtiğin yol da önemlidir.

AkeLdan

Kayıtlı Üye
Şimdi arkadaşım, havass islami maji sanatıdır, havass ilmiyle uğraşan kişi İslami emirlere uymakla mükelleftir, İslamda ise ameller niyetlere göredir kaidesi vardır, sen niyetini kimin için yaptıysan esmalar ona etki eder. Tutupta sevgi için kahhar okursam olur mu gibi saçma bir soru sormayacağınıza eminim, fakat yine de cevabını vereyim, siz ne kadar iyilik yapmak isteseniz de bir kişi ölmüşse sizin yaptığınız kötülüktür. Bir bakıma seçtiğin yol da önemlidir.

bahsettiğim o değil.sadece zikir çekildiğinde allahın o sıfatını kendi üzerine almış olursun bir nevi.yani açılım senden zuhur eder.mesela vedud zikrini çok çekersen tüm insanların gözüne şirin görünürüsn sevilirisn,cebbar ismini zikredersen insanlar seni kolay kolay kıramaz dediğini yerine getirmeye çalışırlar gibi.özel birine değil yani kendine yaparsın.sevdiğin kişi de yanında ise sana yakında ise o da bundan ister istemez etkilenir..saygılar..

mai-ayn

Kayıtlı Üye
Ben de denedim arkadaşım! Ameller niyetlere göredir! Önemli olan niyettir.. Kime ve neye niyet edersen o olur..
Kişinin sizi görmesi şart değildir.. Uzaktaysa da yapabilirsiniz..

AkeLdan

Kayıtlı Üye
Ben de denedim arkadaşım! Ameller niyetlere göredir! Önemli olan niyettir.. Kime ve neye niyet edersen o olur..
Kişinin sizi görmesi şart değildir.. Uzaktaysa da yapabilirsiniz..

duan kabul olmamıstr demıyorum ama bu zıkre baglama demek ıstıyorum sadece.ben de sureklı zıkır ceken bırıyım merak etme.ama dedıgım gıbı bu sende zuhur eden.hangı dın bılgınıne sorarsan sor bu böyledır.bastan ben de cok ıtıraz ettım ancak zamanla dogru söyledıklerını anlamıstım;)

samanyolu

Kayıtlı Üye
Bu zikirden olumlu sonuç alanları çok duydum arkadaşlar. Sayı da fazla değil. Kolay ve etkili demek ki.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
duan kabul olmamıstr demıyorum ama bu zıkre baglama demek ıstıyorum sadece.ben de sureklı zıkır ceken bırıyım merak etme.ama dedıgım gıbı bu sende zuhur eden.hangı dın bılgınıne sorarsan sor bu böyledır.bastan ben de cok ıtıraz ettım ancak zamanla dogru söyledıklerını anlamıstım;)
Ne yani şimdi kitaplar yalan mı söylüyor? Yapmayın arkadaşlar ya.. Herşey yoluna yöntemine uygun olarak yapılırsa, yani doğru yapılırsa uzayda bile olsa ulaşır ben buna inanıyorum. :Angel_anim:

kermit

Kayıtlı Üye
AkeLdan: çekilen esmalar kişinin kendisine etki eder doğru ama kişi zikir etkilerini başkalarına kanalize etmişse, kanalize ettiği kişide etkilenir, yine aynı örneği vereceğim kişi kendine kahhar çekebilir mi? Kahhar ismini El Kahhar olarak çekersen kendine kahhariyet almak peşindesindir, ya kahhar çekersen birisine kanalize etmeye başlamışsındır, öncelikle ettiğin niyet, ve ardından uygulanacak ritüeller esmanın seçtiğin şahsa etkisine yardımcı olur, fakat esmaları da çok iyi bilmek gerek :)

tinkerbell

Kayıtlı Üye
merhabalar ben aranıza yeni katıldım. bu esmaları 1 haftadır okuyorum ama esma-ül hüsna' da raufü yazıyor. rauf olarak mı okunmalıyım, yoksa raufü olarak mı okumalıyım emin olamadım:willy_nilly: