iyi cinleri koruma yolu nedir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tozasor

Banlı Kullanıcı
hep kötü cinleri kovmaktan bahsetmiş internetteki bilgiler, peki iyi cinleri hangi dualarla koruruz ?

vildann

Banlı Kullanıcı
Onlar kendilerini korur kardeşim ayrıca evde iyi cin varsa orada kötü cin barınamaz.

Saprohil

Kayıtlı Üye
Hepsinin önderi var.İyilerinde kötülerinde.İyilerin korunmaya ihtiyacı yok.Kötülerin de.Ve cinler hep böyle pata küte savaşmazlar.Hiç savaşmazlar.Yani iki padişah birbiriyle savaşmaz.Çok büyük olaylar olduğunda büyük savaşlar olur.Yeni din gelmesi örnek mesela.Ve iyi cinleri olan bir insan o cinleri korur onları sağlamlaştırır.Sadece grup çatışmaları olur o kadar.

vildann

Banlı Kullanıcı
Önce bir kendimizi aşalım en son ona bakarız.Astral seyahat,duru görü ,telekinezi ,meditasyon gibi

Biraz daha açık konuşabilirmisiniz bunları yapınca ne olacak.rüyamızda herşeyi görebilecekmiyiz.havada uçarakmı gezeceğiz.tam anlamadım özür dilerim.bu konulara yabancıyım.malum biz eski usul öğrendiklerimizle idare ediyoruz.

ptaah

Kayıtlı Üye
Bunları yapabildiğimizde sıradan bir insan gibi düşünmeyip olayları geniş açılı bir perspektiften görmüş olacağız.Örneğin dış dünyanın içimizde olduğunu ,ölümün olmadığını,var olan her şeyi Allah'ı zikrettiğini,hiç bir şeyin tesadüf olmadığını ,zaman ve mekanın olmadığını anlayacağız.Bir çok gizli ilimi örn. simyayı çözücez. Bunlar kendini aşmak oluyor.Evet o dediklerinizide yapabileceğiz.

vildann

Banlı Kullanıcı
:willy_nilly:Aman iyi o zaman iyi sıhhatte olsunlara karışmayalımda.hepimiz erecez laylaylomm

ruhname

Kayıtlı Üye
vildan dediğin duayı halen merak ediyorum :)

vildann

Banlı Kullanıcı
ruhname kardeşim o dua davettir.bende tam olarak bişey bilmiyorum.duayı aldığım arkadaş fekaçin mahmet isminden bahsetti o kadar ben bir çözeyimde gerekirse siteye yazarım.duanın tam hali elimde var şu an yazıp yazmamakta kararsızım.siteye yazsam herkes yapacak sonucu ne olur bilmiyorum.

Ü

Üye silindi 15237

Siz kendinizi cinlerden koruyun o yeter . Onları korumanıza gerek yok

ruhname

Kayıtlı Üye
ruhname kardeşim o dua davettir.bende tam olarak bişey bilmiyorum.duayı aldığım arkadaş fekaçin mahmet isminden bahsetti o kadar ben bir çözeyimde gerekirse siteye yazarım.duanın tam hali elimde var şu an yazıp yazmamakta kararsızım.siteye yazsam herkes yapacak sonucu ne olur bilmiyorum.
buraya yaz paylaş yada bana özelden yaz :) fekacin mehmet daveti acaba hangisi 2 tane var bildiğim kadarı o davetten neyse sen istersen konu aç paylaş istersen özelden yaz

vildan neden engellendin bari buraya yorum yaz özelden mesaj atamıyorum malum.

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
vildan neden engellendin bari buraya yorum yaz özelden mesaj atamıyorum malum.

Sevgili Ruhname, vildann nickli üye banlanmıştır, bu nedenle ona özel mesaj gönderemezsiniz. Zaten üyelerin kendi aralarında bu tür paylaşım yapmaları yasaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...