Astral Seyahat'e Kesin çıkacaksınız ! Akıllara Takılan Tüm sorular !|Dev Konu|

lordmacros

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar ben 2 yıldır astral seyahatle uğraşıyorum ve birçok deneyimim oldu. İnternette pek fazla türkçe kaynak olmadığını farkettim ve çoğu kişinin astral seyahate çıkmak istediğini ama çıkamadığını anladım. Bu konunun ardından akıldaki bütün sorular silinecek ve Astral Seyahate çıkacaksınız.

İlk başta şunu belirtmem gerekiyor ki astral seyahatin gerçek ismi "Astral Projeksiyon"dur. Ben bu yazımda kısaltması olan "AP" kelimesini kullanacağım. Uzatmadan yazıma başlıyorum.

_____
Arkadaşlar ben AP'ın tanımını falan yapmak istemiyorum zaten bunu okuyan herkes muhtemelen biliyordur. Bilmeyenler internetten araştırablirler.

Şimdi herkesin aklında aklında bazı sorular vardır. Hepsini cevaplayalım. Ama ilk başta nasıl çıkılır onu anlatayım.

1.Evre - Hazırlık

Gece olmasın, korkmamanız için gündüz güneşli bir gün olsun. Enerjiniz tam olsun. Eğer içinizde korku varsa aslında yoksada kesinlikle ve kesinlikle öneririm şunları yapın:

-Kesinlikle gusül abdestiniz olsun.
-Normal abdest alın yatağınızın oraya geçin ve Ayet-el Kürsi'yi 7 kere okuyun ve üstünüze, yatağınıza odanıza üfürün (ben öyle yaparım :))
-Allah'a dua edin şeytanın şerrinden koruması için.
-Artık dini bakımdan hazırsın.

Yatağınıza yatın. Yatış şekliniz sırt üstü olmalıdır ve evreler boyunca hiç kıpırdamamalısınız. Rahat bir hal alın. Üşüyorsanız üstünüze çarşaf gibi birşey atabilirsiniz. Kesinlikle ağır birşey atmayın yorgan gibi.

Mp3 çalarınıza ''Astral Projeksiyon'' dozunu koyun. Dikkat ! QH versiyonu değil 30 dakikalık versiyonu.

Yatağınıza yattınız. Gözünüze doğrudan ışık gelmeyecek şekilde kapayın. Mp3'ünüzden bir klasik müzik açın ve dinlemeye başlayın, kafanızdaki düşüncelerden kurtulun.

2.Evre - Giriş

Arkadaşlar şimdi bu evrede AP Dozumuzu açıp dinlemeye başlayacağız.

Şimdi size altın bir kural veriyorum çok önemli bir kuraldır. Eğer bu kurala uymazsanız büyük ihtimal AP yapamazsınız.

"Hiçbir Şey Düşünmeyin"

Altın kural budur; bir şey düşünmemek. Eğer birşey düşünürseniz AP yapamazsınız.

Dozu dinlemeye başladınız. Konsantre olun. İçinizden telkin verin; "Bugün Allah'ın izni ile kesin AP yapacağım." gibi.

Tamamiyle konsantre olun, aklınıza gelen her düşünceyi iptal edin ve AP'ye konsantre olun.

3.Evre - Belirtiler

Aradan 10 - 15 ya da daha erken bir süre geçtikten sonra (bir şey düşünmeden yine) belirtiler gösterilmeye başlanır. Amma velakin aradan 20 dakika geçti hiç bir şey hissetmedin olabilir ama o anda "Aha o kadar uğraştık bir şey olmadı, bence yalan AP, ''Ee ben bir şey hissetmiyorum" gibi şeyler düşünmeyin. İnsandan insana farklıdır bu evre.

Hafiften yatak sallanmaya başlar. (Size öyle gelir)Sanki deprem oluyor hissine kapılırsınız aldırmayın doğru yoldasınız. Etrafınızda birisi var hissine kapılırsınız aldırmayın ve sakın gözlerinizi açmayın. Sanki gözünüze ışık tutuluyor hissine kapılırsınız. Gözünüze beyaz ışık gelir (kapalı olduğu halde). Artık teknik uygulamaya başlayın. Teknikler sayesinde beynimizi yanıltacağız ve AP'yi hızlandıracağız.

1.Teknik (ilk başladığımda yararı olmuştur.): Ters düşünme
Ters düşünürsünüz ve beyninizi buna inandırmaya çalışırsınız. Ayaklarınız başınızın bulunduğu yerde başınız ayaklarınızın bulunduğu yerde gibi yattığınızı düşünür buna kendinizi ve beyninizi inandırınız.

2.Teknik: İp
Belinizde ya da alnınızda bir ip olduğunu ve sizi yukarı çektiğini düşünür ve beyninize bunu inandırırsınız.

3.Teknik: Zihinsel eller (Benim metodumdur.)
Zihinsel 1 çift el olduğunu düşünürsünüz. Bu ellerin sizden astral bedeninizi alıp yukarı çıkartığını düşünürsünüz.

4.Teknik: Yükselme
Yatar vaziyette uzaya doğru çekildiğini hissedersin ve beynine bunu inandırırsın.

4.evre - Çıkış zamanı

Üzerinizden yükler kalkar hafiflersiniz. İçiniz bir garip ve hoş olur. Beyniniz afalar ve yorulur. Kalbiniz hızlı hızlı çarpmaya başlar, aldırmayın kimi kaynakta kalbinizin değilde kalp üstünde bulunan bir çakranın attığı söylenir. Zararsızdır. Aldırmayın ve konsantrasyonunuzu bozmayın ve yine bir şey düşünmeyin;

"aha çıkıyorum galiba"
"gerçekten çıkıyorum"

gibi şeyler düşünmeyin devam edin.

5.evre - Çıkış

Birden nevrin 360 derece döner, gerçekten yükseldiğini hissedersin. Kuş gibi hafifsindir. Kulağında çınlama olacaktır. Normaldir. Aldırma. Bazen korkunç seslerde olabilir. Hiç aldırış etme. Duymamazlıktan gel. Çoğu kişi bu evrede korkar ve bırakır. Korkulacak hiç bir şey yok, birazdan korkunuzu yenmeniz için tavsiyelerde bulunacağım.

Dediğim gibi kuş gibisinizdir. Yükselirsiniz ve birden kendinizi odanızda tavanda kendinize bakarken bulursunuz. Kimi kişiler daha çıkmadan gözlerini açarlar ve bakarlar çıktım mı diye ve konsantreleri bozulur. O gün bir daha çıkamazlar. Çıkınca zaten anlıyorsunuz gözünüzü açmanıza gerek yok önceden.

6. Evre - Çıkış sonrası

Burada her şey düşünce gücüyle işler. İlk başta kendinizi yukarıdan görmek korkutucu olabilir ama kendinize yaklaşmayın. Direk uyanırsınız. İlk deneyiminizde kısa kesin, 10 saniye en geç 30 saniye sonra dönün. Bu 2.altın kuralımızdır. En geç 30 saniye sonra kesin. Bunu şiddetle söylüyorum.

Odada gezindiniz onlar yok. Aramayın. Yan odalara geçebilirsiniz. Duvarlardan geçebilirsiniz ama sadece hayal ve düşünce gücüyle işler burada işler. Geri dönmek için geri dönmek istiyorum diye komut verin, olmadı fiziksel vücudunuzun üstüne gidin zaten bir vakum bir elektrik süpürgesine çekilir gibi çekileceksiniz ve pat geri döndünüz.

Baş ağrısı olabilir. :)
İlk deneyim için evreler bu kadardır. Gelelim sıkça sorulan sorulara...

_______-

Sorular.

-AP zararlı mıdır ?

Değildir. Baş ağrısı yapabilir. Uykunuzu erken getirebilir. Kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Ama zararı yoktur.

-AP'de Kordon kopması var mıdır?

Bunları kim uyduruyor bilmiyorum ama Allah istemezse kesinlikle böyle bir şey yoktur. Yani ölme riskiniz uykuda ölme riskinizle aynı derecede. Zaten her gün uyurken o ufacık riskin altındasın. :)

AP'de 3 harfliler görülür mü ? Ruhani varlıklar var mıdır ? Bize zarar verebilirler mi ?

Çok net bir şekilde söylüyorum = Vardır.

Ben şu ana kadar hiç görmedim ama olduğunu bilirim. Merak etmeyin çok büyük ihtimalle ilk deneyiminizde "EVDEN DIŞARI" çıkmazsak görmeyiz. İşte bir altın kural daha; ilk deneyimimizde evden çıkmamak. Ama görme şansınızda var. 2.3. denemelerinizde de görebilirsiniz. Kesinlikle size zarar vermezler. Sizinle siz istemedikçe konuşamazlar. Işık huzmesi şeklinde oldukları söylenir. Ruhani varlıklarla yada farklı bir şeyle örneğin elemantallerle (sanırım adı böyle değildi. :)) karşılaşıldığında bilmeniz gereken sizin onlardan daha üstün olduğunuzdur. Elemantaller, topluluk halinde gezdikleri söylenir. İnsanları korkutmaya çalışırlar. Ama onlarla karşılaşıldığı zaman sizin onlardan üstün olduğunuzu hatırlamanız yeterlidir.

Onlardan korunmanın bir yoluda hazırlık evresine bahsettiğim gibi kesinlikle gusül abdestiniz olsun. Normal abdest alın, yatağınızın oraya geçin ve Ayet-el Kürsi'yi 7 kere okuyun ve üstünüze, yatağınıza odanıza üfürün. (Ben öyle yaparım. :))
Allah'a dua edin şeytanın şerrinden koruması için.

Artık allahın izni ile zarar gelmez size.

Bu bahsettiğim sorular en çok sorulan sorulardı şimdi daha derine inip ayrıntılı sorulara geçeceğim.

Astral seyahatteyken istemsiz olarak hayal etmediğim bir yere gidebilir miyim? ya da birden kendimi tanımadığım bir yerde bulmam mümkün mü? İlla odamda kendimi yukarıdan görerek mi başlayacağım?

İstediğin yerlere gidebilirsin, normalde istemsiz olmaz. Yere yakın olman her ihtimale karşı iyidir. Bir yere gidebilmen için bilmen veya telepatik bağ kurman gerekir.

Lusidden astrale geçiş olduğunu biliyorum. Peki astralden lusid rüyaya geçilebilinir mi? ya da astralde gerçek dışı şeylerle karşılaşabilinir mi? Diyelim sokağa çıktınız karşıdaki bina yerine müstakil bir ev var ?

Mümkündür..Gerçek bir seyehatte ruh gidilmek istenen gerçek mekanlara gider rasgele gidiş olmaz.

Astralde sesler duyulabilinir mi ? Mesela sokağa çıktım. 2 kişinin konuştuğu şeyleri duyabilir miyim ?

Her sorunun cevabını hemen alma. Dene ve kendin gör. Ulaşmak için merakın ve soru işaretlerin olsun hepsini tüketme.

Astralde kalma süremizi nasıl uzatabiliriz? Örneğin 15 -20 dakika gibi sürelere nasıl çıkartabiliriz ?

Zamanla olacaktır. Zamanla süre uzayacaktır.

Şimdi söyle deniyorum deniyorum da yani 2 gündür elime çıkma fırsatı geçiyor tam yükseliyorum ki yine korkuma yenik düşüyorum. Böyle böyle devam edersem eninde sonunda çıkarım değil mi ?

Evet zamanla korku yenilecektir. Neticede insan 3 boyutlu dünya için etten kemikten bir bedene bürünmüştür. Beyin ona göre programlanmış onca yıl 3 boyutlu dünyaya alışık bir insan bir çırpıda çıkamaz. Zamanla alışacaktır.

Astraldeyiz ve kapalı bir kitap gördük; bunu açabilir miyiz? ya da bir şekilde içinde yazılı olanları okuyabilir miyiz?

Madde nüfuz edilemez. Edilir ancak bu ayrı bir ilmin konusudur. İlahi yasalar vardır. Allah herkese bu yasaları çiğnettirmez ,ilahi nizamın bozulmasına izin vermez. Herşey meleklerin denetimindedir. Allah izin vermedikçe insan nefes dahi alamaz. Veli kulları aynı anda onlarca yerde bulunup maddeye de nüfuz eder ancak bu tür şeyler herkese açık değildir.

GS-Real madrid eşleşti. İlk maç Madridde. Diyelim ki maç başladı. Astral seyahate çıkıp sonra oynanacak stadyumu hayal edersek maçı izleyebilir miyiz ? :) :)

: )) Denediğinde görebilirsin.

1.Sİ "KESİNLİKLE HİÇ BİRŞEY DÜŞÜNME"
2.Sİ "İLK DENEYİMİNİ KISA TUT EN FAZLA 30 SN"
3.SÜ "İLK DENEYİMİNDE EVDEN DIŞARI ÇIKMA"

_
Anlatımlarım ve konum bu kadar yararlı olmuşsa ne mutlu bana. Bütün yazıların hepsini kendim yazdım lütfen emeğe saygı gösterip burdan kopyalayıp başka forumlarda kendiniz yazmış gibi paylaşmayın... 2-3 farklı nickim var.

1.lordmacros
2.LordMacros
3.cagdas99

Umarım yeni başlayan arkadaşlara bir yararı olur.

Biraz uzun oldu kusura bakmayın.

İyi forumlar.

_____
lordmacros
''Üyelerin gerçek isimlerini vermesi site kurallarına göre yasaktır.''

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
çok iyi bir paylaşım olmuş umarım sayenizde başaranlar olur.

karaaslan

Kayıtlı Üye
Çok güzel bir paylaşım ,

Anlıyorum sizi fakat bilimsel olarak açıklaması nedir diye düşünyorum.Farklı bir frekansa geçmekmidir bu yada ?
l

Doğrusunu söylemek gerekirse bilimsel yönden hiç araştırmadım. Ama sanırım bilim 3 harfli diye bir şeyin olduğunu kabul etmiyor, dünyanın Allah tarafından değilde big bang ile kurulduğunu iddia ediyor. Bu işte fizik dışı olduğu için kabul etmeyeceğini düşünüyorum. Bilim insanları bunu sanal gerçeklilik olduğunu iddia edebilirler. Bunun asılda olmadığını beynin kendini kandırdığını söyleyebilirler, ----Başka sitelere yönlendiren link vermek kurallara göre yasaktır.----

Bilimsel olarak açıklaması şudur;

Bahsettiğiniz frekans da işin içinde var. İnsan yalnızca et-kemik bedenden ibaret değildir. Özü itibariyle şuur yapılı bir varlıktır. Maddeyi de oluşturan, maddenin özü olan enerji varlıktır insan. Bunu anlamak çok önemli. Evrende her şey enerji. Maddenin de özü enerji. İnsan da özü itibariyle dalga yapılı bir varlık. Ruh da, bedenden öte yapılı bir enerji varlık, dalga boylarının oluşturduğu bir varlık. Şuur yapılı olan insan, şuur boyutunda yükselişe geçince madde kaydından çıkar ve şuuruyla kendini ruhun bulunduğu üst boyutta seyreder. Bu ruha astral beden de diyebilirsin, dalga boylarından oluşan beden de diyebilirsin. Eskiler ruh demiş. Yani 3. boyut frekansından diğer üst boyut frekanslara şuurumuzla ulaşma işlemine astral seyahat (projeksiyon da denebilir isim çok mühim değil) denebilir. Az da olsa bilimsel açıklaması bu şekildedir. Tabii ki daha geniş kapsamlı bilimsel açıklamaları bilen arkadaşlar da yapabilir.

Güzel ve yerinde bir açıklama olmuş teşekkürler..

AJA

Elit Üye
O halde iyi bir soru da benden.Bir çok çıkış denemelerimde beden iyice rahatlıyor ve nabız iyice düşüyor bilinç susuyor ; bundan hemen sonra bir anda derin karanlık sessizlik ve yukarı doğru az bir yükselme.Ama bu hafifleme duygusu rahatsız eden bir hafifleme.Karanlığın içinde aniden oluşan beyaz noktacıklar.Bu durumdan sonra devam edemiyorum zaten.Çözemedim o an da olanları.

tarık

Kayıtlı Üye
Seyahate çıkacak olanlara iyi gezmeler :willy_nilly:

lordmacros

Banlı Kullanıcı
O halde iyi bir soru da benden.Bir çok çıkış denemelerimde beden iyice rahatlıyor ve nabız iyice düşüyor bilinç susuyor ; bundan hemen sonra bir anda derin karanlık sessizlik ve yukarı doğru az bir yükselme.Ama bu hafifleme duygusu rahatsız eden bir hafifleme.Karanlığın içinde aniden oluşan beyaz noktacıklar.Bu durumdan sonra devam edemiyorum zaten.Çözemedim o an da olanları.

birinci altın kuralı dikkatle yerine getir. Birşey düşünme, Verdiğim tekniklerden birini uygula

kharalos

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Sırf GS - Real Madrid maçını izlemek için öğreniceğim.:D

AJA

Elit Üye
birinci altın kuralı dikkatle yerine getir. Birşey düşünme, Verdiğim tekniklerden birini uygula
Anlıyorum sizi fakat bilimsel olarak açıklaması nedir diye düşünyorum.Farklı bir frekansa geçmekmidir bu yada ?
l

Alî Muhammed

Kayıtlı Üye
Bilimsel olarak açıklaması şudur;

Bahsettiğiniz frekans da işin içinde var. İnsan yalnızca et-kemik bedenden ibaret değildir. Özü itibariyle şuur yapılı bir varlıktır. Maddeyi de oluşturan, maddenin özü olan enerji varlıktır insan. Bunu anlamak çok önemli. Evrende her şey enerji. Maddenin de özü enerji. İnsan da özü itibariyle dalga yapılı bir varlık. Ruh da, bedenden öte yapılı bir enerji varlık, dalga boylarının oluşturduğu bir varlık. Şuur yapılı olan insan, şuur boyutunda yükselişe geçince madde kaydından çıkar ve şuuruyla kendini ruhun bulunduğu üst boyutta seyreder. Bu ruha astral beden de diyebilirsin, dalga boylarından oluşan beden de diyebilirsin. Eskiler ruh demiş. Yani 3. boyut frekansından diğer üst boyut frekanslara şuurumuzla ulaşma işlemine astral seyahat (projeksiyon da denebilir isim çok mühim değil) denebilir. Az da olsa bilimsel açıklaması bu şekildedir. Tabii ki daha geniş kapsamlı bilimsel açıklamaları bilen arkadaşlar da yapabilir.

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Benim de aklıma takılan bir ayrıntı oldu. Astral dozunu dinlerken hiç bir şey düşünmeyin demişsiniz ancak dozu dinlerken kısa bir süre sonra transa geçiyorum. Farklı bir doz deniyorsanız dozun tam ismini yazar mısınız? Çünkü i-doser ın içinde astral projeksiyon için farklı farklı dozlar mevcut :)
Son bir sorum daha var. Astral dozunu dinlerken her zaman 15 ve 20. dakikalar arasında uyanıyorum. Sizce nedeni ne olabilir?

lordmacros

Banlı Kullanıcı
Benim de aklıma takılan bir ayrıntı oldu. Astral dozunu dinlerken hiç bir şey düşünmeyin demişsiniz ancak dozu dinlerken kısa bir süre sonra transa geçiyorum. Farklı bir doz deniyorsanız dozun tam ismini yazar mısınız? Çünkü i-doser ın içinde astral projeksiyon için farklı farklı dozlar mevcut :)
Son bir sorum daha var. Astral dozunu dinlerken her zaman 15 ve 20. dakikalar arasında uyanıyorum. Sizce nedeni ne olabilir?

"Astral Projection (30 dakikalık)" dozunu dinlerim ben. Ama birde "Out Of Body" dozu vardır buda işe yarayabilir.
bu arada QH versiyonları değil onlar bende bir işe yaramıyor. :)

Şu 15. 20. dakikalarda uyanma işi bir garip geldi. 15. dakika gelene kadar uyuyormuydun :)

telekinezilevitasyon

Banlı Kullanıcı
saol kardeşim çok işime yaradı belki bu sabah denerim içime doğdu allah izniyle çıkacağım inşallah :D

Amazontanrıça

Kayıtlı Üye
Güzel bir soruda benden gelsin.Astrala çıktığımızda boş kalan bedenimize,bedensiz varlıkların girmesi mümkün müdür?Ruhlar bölgesi fliminde izlemiştim bu olayı

AJA

Elit Üye
Bu soruya da ben cevap veriyim :) Hayır.Gerekli şekilde kendinizi koruma altına alarak başlarsanız ne ruhsal ne de bedensel saldırıya uğrarsınız.

İyi forumlar :)

by_bug

Kayıtlı Üye
Paylaşım için teşekkürler. Dediğin herşeyi eksiksiz yaptım ama yine aynı etki yine aynı etki.

cagdas99

Banlı Kullanıcı
Paylaşım için teşekkürler. Dediğin herşeyi eksiksiz yaptım ama yine aynı etki yine aynı etki.

nerede takıldığınızı söylerseniz yardımcı olurum.

Konuyu açtığım hesabım engellendi. artık bu hesaptan devam edeceğim. Sorularınızı buradan gönderebilirsiniz

pls65

Kayıtlı Üye
ben günlerdir denıyorum ama yapamıyorum...eksıklıgı bı turlu bulamıyorum...

guys

Kayıtlı Üye
Merhaba ben 15 yasindayim Astral Seyahat e daha onceden de cikmak istedim ama anlatilanlari anlamadigim icin yapamadim cunku konu cok karisikti.Burda denilenleri yaptim ve ayaklarimda karincalasma ve vucudum atmaya basladi kollarim vs. sonra garip ses duydum ve direk kalktim devam edemedim cunku bazi varliklardan korkuyorum arkadaslarim sinifta anlattigi zaman aksam eve gittigimde uyuyamayip korkudan 2 kere agladim :D Ben Edirnede tek odali bir apartta kaliyorum ve geceleri bu yuzden de odum patliyor o anlatilanlardan sonra Selimiye nin arastasindan Kuran i Kerim aldim fakat hala uyuyamamaktayim saat 05:00den sonra uyuyorum sabah ezanindan sonra gidiyorlarmis cunku.2 gunde kendimi az olsada toparladim yapacagima inaniyorum ama bazi seylerin musallat olmasindan korkuyorum sizce boyle bir durum soz konusu olur mu?