Astral Seyahat'e Kesin çıkacaksınız ! Akıllara Takılan Tüm sorular !|Dev Konu|

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Merhaba ben 15 yasindayim Astral Seyahat e daha onceden de cikmak istedim ama anlatilanlari anlamadigim icin yapamadim cunku konu cok karisikti.Burda denilenleri yaptim ve ayaklarimda karincalasma ve vucudum atmaya basladi kollarim vs. sonra garip ses duydum ve direk kalktim devam edemedim cunku bazi varliklardan korkuyorum arkadaslarim sinifta anlattigi zaman aksam eve gittigimde uyuyamayip korkudan 2 kere agladim :D Ben Edirnede tek odali bir apartta kaliyorum ve geceleri bu yuzden de odum patliyor o anlatilanlardan sonra Selimiye nin arastasindan Kuran i Kerim aldim fakat hala uyuyamamaktayim saat 05:00den sonra uyuyorum sabah ezanindan sonra gidiyorlarmis cunku.2 gunde kendimi az olsada toparladim yapacagima inaniyorum ama bazi seylerin musallat olmasindan korkuyorum sizce boyle bir durum soz konusu olur mu?

Forumda bu konu hakkında gerekli bilgiler mevcuttur.Astral seyahate çıktığınızda varlıkların size mutsallat olması gibi bir durum yaşamazsınız.Eğer enerjiniz yüksekse varlıkları görebilirsiniz( görmek derken enerji olarak görebilirsiniz o zamanda ne tür bir varlık olduğunu anlamazsınız zaten) bu da çok zordur.Ve yukarıda anlattığınız belirtiler astral seyahate çıkışta yaşanan belirtilerdir.O garip ses dediğiniz ise çınlama sesi gibi şeydir.O seste astral seyahate çıkmaya çalışırken olan belirtiden bir tanesidir.Eğer korkmayıp devam etseydiniz başarıyla çıkış yapabilirsiniz.Ve eğer o korkularınızı unutmazsanız,yenmezseniz astral seyahat yapamazsınız.Çünkü her yapışınızda o korkularınız aklınıza gelir.

Meditasyon yapmanızı tavsiye ediyorum.Meditasyon ile sorunlarınızdan arınırsınız.Meditasyon ile korkularını unutabilirsiniz.Enerjinizi dengelersiniz.
Meditasyon yapmanızı tavsiye

guys

Kayıtlı Üye
Forumda bu konu hakkında gerekli bilgiler mevcuttur.Astral seyahate çıktığınızda varlıkların size mutsallat olması gibi bir durum yaşamazsınız.Eğer enerjiniz yüksekse varlıkları görebilirsiniz( görmek derken enerji olarak görebilirsiniz o zamanda ne tür bir varlık olduğunu anlamazsınız zaten) bu da çok zordur.Ve yukarıda anlattığınız belirtiler astral seyahate çıkışta yaşanan belirtilerdir.O garip ses dediğiniz ise çınlama sesi gibi şeydir.O seste astral seyahate çıkmaya çalışırken olan belirtiden bir tanesidir.Eğer korkmayıp devam etseydiniz başarıyla çıkış yapabilirsiniz.Ve eğer o korkularınızı unutmazsanız,yenmezseniz astral seyahat yapamazsınız.Çünkü her yapışınızda o korkularınız aklınıza gelir.

Meditasyon yapmanızı tavsiye ediyorum.Meditasyon ile sorunlarınızdan arınırsınız.Meditasyon ile korkularını unutabilirsiniz.Enerjinizi dengelersiniz.
Meditasyon yapmanızı tavsiye

Anladım Teşekkürler bide şöyle birşey var bazen zihnim açık uyuyorum ve rüyada olduğumu biliyorum arada da şöyle bir durum oluyor yazlıkta ki karşı komşularımızın geldiğimden haberim yok ama yataktan kalktığım gibi anne ..... teyzeler mi gelmiş dedim teyzemde bizden duydum di mi dedi ben gerçekten duymadım dedim ama pek inanmadılar ve küçükken kirada oturuyorduk üst kata kiracılarımıza çıktık o zamanı hatırlıyorum çok küçüktüm ama sonra kiracılarımızın evide iki katlıydı bende anneme orda anne ileride bizimde kocaman teraslı evimiz olucak dedim ve birkaç sene sonra büyük teraslı evimiz oldu ve annem bunu hala unutmaz 6. hissim yüksektir diye düşünüyorum bazen olucakları önceden bildiğimde oluyor bu nedir sizce?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Anladım Teşekkürler bide şöyle birşey var bazen zihnim açık uyuyorum ve rüyada olduğumu biliyorum arada da şöyle bir durum oluyor yazlıkta ki karşı komşularımızın geldiğimden haberim yok ama yataktan kalktığım gibi anne ..... teyzeler mi gelmiş dedim teyzemde bizden duydum di mi dedi ben gerçekten duymadım dedim ama pek inanmadılar ve küçükken kirada oturuyorduk üst kata kiracılarımıza çıktık o zamanı hatırlıyorum çok küçüktüm ama sonra kiracılarımızın evide iki katlıydı bende anneme orda anne ileride bizimde kocaman teraslı evimiz olucak dedim ve birkaç sene sonra büyük teraslı evimiz oldu ve annem bunu hala unutmaz 6. hissim yüksektir diye düşünüyorum bazen olucakları önceden bildiğimde oluyor bu nedir sizce?

1.Bilinç açık olarak rüya görmek ve onu kontrol etmek Lucid Rüyadır.
2.İleriye yönelik şeyleri bilmek bir an aklına gelmesi Duru bilirlik'tir.İleriye yönelik bir şey görmek rüya yoluyla ya da bir an da televizyon seyreder gibi görmek ise Duru görüdür.
3.Konu daha fazla dağılmasın.Gerekli bilgilerin hepsi forumda bulunuyor. :)

sevgiyle kalın. :)

Piraldyne

Kayıtlı Üye
İş
liseLi .)
Siz zaten hiç birşey düşünmemenizi kendinize söylerken bile düşünüyorsunuz hiç birşey düşünmemeyi.Zihin bu şekil susturulmaz ve zihin durdurulmaz , AP 'dan önce zihninizi temizlemelisiniz bunun için önce çalışmalar yapmalısınız bence zihniniz arındırın..

yaseminasd

Kayıtlı Üye
Paylaşım için teşşekurler çok yararlı bi yazı olmuş. Buna cok merakım var yapmak istiyorum ama hafiften bi panikatak durumum var en ufak bişiyde yerimden zıplayabilirim. Varlıkları gorursem o an zaten kalpten giderim diye dusunuyorum:) Tabi bunu yapmak icin herseyi kafadan atmak korku vs olmaması gerekiyor ki bende hem o hemde hiçbirsey düsünememe durumu olmuyor konsantre olamıyorum :(

dertlipınar

Kayıtlı Üye
İş
emekliÄŸim
hayırlı akşamlar efendim
yazdıklarınızı dikkatle okumaya çalıştığım anladığım kadarıyla ben bu yöntemleri hiç yapmadım ve bilmiyorum lakin bazen yattığımda sıkça oluyor debrem oluyormuş gibi sallnaıyorum ve bazende enseme birşey vurulmuş gibi oluyor ve bir ışık hüzmesinde kalıyorum bazende boşlukta yatakla beraber dönüyorum kendimi helozonun içinde gibi hiissediyorum acaba bu yazdıklarınızla ilgisi varmı yoksa rahatsızlığımın verdiğihayalmi öğrenmek istedim aydınlatırsanız çok sevinirim efendim tabiki vaktiniz varsa
saygılarımı sunarım efendim

alondelon

Kayıtlı Üye
ben yatağıma yatıyorum ve astral seyehat hapmak istediğimde beynim sallanaıyor

hadess

Kayıtlı Üye
bir kaç gündür bu siteyi dolanıyorum konuları okuyorum üyeliğimin aktifleşmesi bu gün oldu astral seyahati merak etmiştim daha önce ama kafam pek almamıştı arada deniyordum dün sabah kafamı boşalttım ewet yatağım titremeye başladı ve havalandığımı hissettim bir durum varki kafam yine karıştı solumun üstüne yatmıştım bu halde bu kadar oldu e tabi birde evde gezen bir varlığı katmıyorum konuya zira ben hafif havalandığımda dış kapının kilidi açılıyordu evdeki varlık kaçıyordu o ara uyandım paylaşımın çok güzel olmuş bu işin devamını getiricem inşallah bu arada abdest olayını okumamıştım bunuda yapsam iyi olacak sanrım teşekkürler bu arada göz rengini değiştirmek için bir kaç gündür çalışıyorum sanırım işe yarıyor gözlerim açılmaya başladı sarıya doğru :D

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
bir kaç gündür bu siteyi dolanıyorum konuları okuyorum üyeliğimin aktifleşmesi bu gün oldu astral seyahati merak etmiştim daha önce ama kafam pek almamıştı arada deniyordum dün sabah kafamı boşalttım ewet yatağım titremeye başladı ve havalandığımı hissettim bir durum varki kafam yine karıştı solumun üstüne yatmıştım bu halde bu kadar oldu e tabi birde evde gezen bir varlığı katmıyorum konuya zira ben hafif havalandığımda dış kapının kilidi açılıyordu evdeki varlık kaçıyordu o ara uyandım paylaşımın çok güzel olmuş bu işin devamını getiricem inşallah bu arada abdest olayını okumamıştım bunuda yapsam iyi olacak sanrım teşekkürler bu arada göz rengini değiştirmek için bir kaç gündür çalışıyorum sanırım işe yarıyor gözlerim açılmaya başladı sarıya doğru :D

-Altınızdaki yatağı hissedememek
-Uçuyormuş gibi hissetmek
-Dönüyormuş gibi hissetmek
-Sizin yaşadığınız deneyim olan yatağın titremesi gibi
vb. hepsi normal deneyimlerdir varlıkla alakası yoktur.

Astral seyahat yaparken sakına korkmayın korkulacak bir şey yoktur.Korkarsanız başaramazsınız.

_HermeS_

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar merhabalar , i doser gibi şeyler istemiyorum sübliminal vs vsde klasik bir müzik önerirmisiniz ? dinleyeyim ..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş

ilhank

Kayıtlı Üye
bende de aynı durum oluyordu. o zamanlarda astral seyahatin ne olduğunu bilmiyordum. Ama yatağa her yattığımda yatak birden bire sallanmaya başlıyordu. Kalbim çok hızlı atmaya başlıyordu. Heralde kalbim rahatsız diye düşünmeye başlamıştım. Bir süre sonra tesadüfen parapisikolji ile ilgili bir kitap okurken bunların astral seyahat başlangıcında olduğunu öğrendim. Sonrasında zaten kasmadım kendimi korkup üzerimden atmaya çalışıyordum sürekli. Tam AP aşamasında kulakların çınlamasına falan gelince iyice tırsıyordum zaten:)

nohot

Kayıtlı Üye
Muhteşem paylaşım olmuş.Dilerim deneyipte başaramayan arkadaşlara deneyim ve örnek olur.Henüz cesaretim yok.Umarım ben de dener ve başarabilirim!:eek:fftopic:

Ra_

Banlı Kullanıcı
İş
Araştırmacı Yazar
Muhteşem paylaşım olmuş.Dilerim deneyipte başaramayan arkadaşlara deneyim ve örnek olur.Henüz cesaretim yok.Umarım ben de dener ve başarabilirim!:eek:fftopic:

İnançla her şey mümkündür yapan cok arkadaş var kolay gelsin :)

gölge büyücü

Kayıtlı Üye
yalnız ben şöyle biliyorum bir şey düşünmemeye çalışmak yerine zihni serbest bırakmak gerekir düşüncelerle dolsada bir süre sonra temizlenir akıl bilimsel mi diyen arkadaşlar için hayır bilimsel bir açıklaması yok çünkü bu bilimin alanına girmiyor zaten bilim maddeyle ilgilenir.ayrıca yazının başındaki ayetel kürsi falan ne alaka anlamadım ama elinize sağlık

mısra

Kayıtlı Üye
benim asıl merak ettiğim diyelim astral seyahate çıktık ve evin dışındayız o sırada bedenimizin bulunduğu odaya birisi girdi ve bizi uyandırmaya çalışıyor. o zaman ne olacak?

prensess

Kayıtlı Üye
Seni uyandirmaya calistigi an uyanirsin birsey olmaz sadece aniden dokunub uyandirirsa sicrayarak uyanirsin

Bozkurt61

Kayıtlı Üye
Ben de denedim tam şiddetli bir titreme ve kalp atışlarımda hızlanma oldu çok rahattım sonra kardeşim rüyasında mırıldandı o an bende konsantre diye birşey kalmadı . ama yine denedim sonra bırakıp uyudum uyurken bişeyin içimden çıkmak istediğini farkettim sanki ruhumu çekiyorlardı , şimdi sizin tekniklerinizi uygulayacağım gusül abdesti gibi :D

Eliçya

Kayıtlı Üye
Neden astral seyahatten korkmam ama yazınızı okuyunca korktum ayetel kürsü okumamız gerekiyorsa demek ki bir takım varlıklardan zarar görme ihtimali var ki korunuyoruz korunmaz sak ne olabilir, ilk seferiniz de kesinlikle odadan çıkmayın diyorsunuz,Çıkarsak ne olur? Ben bulunduğum odada kaldıktan sonra bu seyahatin bir anlamı yok ki bilmediğim görmediğim yerlere örneğin Paris 'e, Amazon ormanlarına, hatta aya ve diğer gezegenlere gidip görmek istediğim için yaparım bunu. Denemeler sonucunda yaparım belki ama bu kadar uzaklaşmak tehlikeli olur mu? Zarar verme ihtimali olan varlıklara karşı "Üstün olduğunuzu düşünün" demişsiniz özür dilerim ama bu benim için mümkün değil bilmediğim olağanüstü bir varlıkla karşılaşırsam ödüm kopar. Tut ki bu varlıklarla karşılaştık ve korktuk ne olacak o zaman...