Kartal Görüşü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kharalos

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Forumda arattım ama bulamadım.
"Assassin's Creed" serisinde geçen bir yetenek.Ana karakterimiz Kartal Görüşü'yle dost düşman ayırt edebiliyor,
kişiyi analiz edebiliyor.
Sorum şu bu yetenek gerçek hayatta varmı,varsa nasıl bir yetenek?

onepiece

Kayıtlı Üye
İş
Danışman
:D kısmen evet de sadece kısmen. Üçüncü gözün nimetlerinden birisi de uzağı görmektir.

bendekiben

Elit Üye
Ben kartalgörüşünü yeni duyuyorum.Biz buna durugörü yeteneğiyle aura analizi diyoruz.Kişinin niyetinin kötü veya iyi oluşu aurasındaki renklerden anlaşılıyor ve yine hastalıklar auradaki enerji akışına göre tayin edilebiliyor.Sevgiler..:)

Konuya olan yorumların saygı çerçevesinde yapılması gerekir.Açılan konuya karşı olan inançsızlık bu konuyu eğlence malzemesi haline getirme hakkını kimseye vermez.Yorumlarda aşağılayıcı uslup veya gizliden gizliden yapılan laf çarptırmalara müsade edilmeyeceğini bilmenizi isterim.Lütfen uyarıma bu uyarıyı banamı yaptınız diye cevap vermeyin.Üstüne alınması gereken haline çeki düzen verir.Sevgi ve ışıkla....

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Konularla ve üyelerimizle dalga geçilmesini ve saygısız tavırları asla hoş karşılamayız. Bu yüzden konuya majestic38 tarafından yazılmış gereksiz mesaj ve o mesaja verilen tüm cevaplar silinmiştir.

Bu uyarı sayın majestic38 için ilk ve son uyarıdır, tavrının devamı görülürse siteden uzaklaştırılacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[XTR] Similar Threads

Cevaplar
81
Görüntüleme
3K
Üye silindi 76175
Ü
Ü
Cevaplar
0
Görüntüleme
425