Üçüncü türden uzaylılarla temasım ve ardından gelen garip rüyalar

baRhallA

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar hemen konuya geçiyorum hikaye gibi anlatıp kimseyi sıkmak istemem. İlkokul ikinci sınıftayım, bir yaz günü Gaziantep'teki evimizin damında bir arkadaşımla beraber sırt üstü yatıp gökyüzünü seyrediyoruz, birbirimizle hani bu gece sabaha kadar uyumayalım bakalım kim ilk önce uyuyacak olayına falan girdik, sanıyorum gece iki civarında arkadaşla gökyüzüne bakıp çocukça sohbet ederken bizim yaklaşık 4-5 metre üstümüzden sol taraftan bir dizi sarı küreler şeklinde, sarı yaklaşık 5 tane cisim yaklaşmaya başladı. Biz tabi çocuğuz korkuyoruz, hemde o kadar yakın bi mesafeden geçtiklerini görünce yorganı üzerimize örttük, korkudan titriyoruz. Yaklaşık 2-3 dakika sonra gittiler mi diye yorganı araladığımda bizim üzerimizde durduklarını gördüm. Yüzü, gözü falan yoktu fakat o an bana baktıklarını anladım. Kaskatı kesildim bi kaç saniye, ani hareket yapmaktan çekindim, 4-5 saniye sonra önce yavaş sonra ışık hızı şeklinde tabir edebileceğim bir hızda gittikleri yöne devam ettiler. Bu olayın rüya olmadığına emindim o an çünkü yanımda arkadaşımda vardı ve o da görmüştü. Tabi aradan seneler geçtikçe acaba rüyamıydı demeye başladım kendi kendime, ortaokulda yaşadığım bu olaydan etkilendiğim için evimizin yakınında bulunan kütüphanedeki çoğu kitabı ve ansiklopedilerin uzayla ilgili bölümlerini didik didik ettim ve benimkine benzer bir olayla karşılaşmadım. Daha sonra lise ikinci sınıftayken internette gene uzaylı görüntüleri araştırırken youtube'da bir video gördüm. Açtığımda benim gördüğüm cisimlerin aynısını kaydetmiş bir II. Dünya Savaşı İngiliz keşif uçağı pilotunun görüntülerini gördüm. Video siyah beyaz olmasına rağmen gördüğüm cisimlerin tıpatıp aynısı olduğuna yemin edebilirim. O video'dan sonra rüya değilde gerçek olduğuna kesin olarak inandım. Lise 3. sınıftayken Discovery Channel'da bir belgeselde benim gördüğüm ve ona benzer cisimlerin gerçek mi yoksa başka bir şey mi olduğunu araştıran bir belgeselle karşılaştım. Belgeselde benim gördüğüm cisimlerin aynısını kaydetmiş Meksikalı başka bir pilotun .çektiği görüntüler vardı. Yıllar sonra bunu araştırmaya yeltenen araştırmacılar -özet geçiyorum- sonuçta onların UFO olmadıklarını ve bölgede bulunan bir petrol istasyonunun bacalarından çıkan alevler olduğunu -sözde- kanıtladı. Ben o belgeselden sonra hem UFO'ların gerçek olduğuna, hemde bazı sermayelerin ya da kuruluşların bunları yalanladığına kesinkez inandım ve şahit olmuş oldum. Daha sonraki araştırmalarımda bu tarz yakın temaslarda bulunan insanların olaydan sonra rüyalarında kendilerinin uzaylılar tarafından kaçırıldığını gördüklerini okudum. O zamana kadar hiç önemsediğim rüyalarım geldi aklıma, aynılarını bende her yaz görüyordum ve halen görmekteyim. Yılda en az bir kez rüyamda pencereden ya da balkon kapısından birinin beni dışarı ve gökyüzüne çekip daha sonra aşağı attığını görüp uyanıyorum. Ve şu an Üniversite 2. sınıftayım ve rüyalarım halen devam ediyor. Dikkat ettiğim nokta ise uyandığımda o pencerenin ya da kapının gerçekten açık olduğunu farketmem.

Bir diğer hikayemse konuyla alakasız fakat bağlantılı olduğunu düşündüğüm bir olay. Yaklaşık iki hafta önce rüyamda şeytanın -şeytan diyorum çünkü öyle hissettim başka bir şeyde olabilir, şeytanın kendisini görmedim ya da sesini duymadım, sadece hissettim- benimle konuştuğunu -ses olarak değil his olarak- gördüm ve bana bir şey teklif etti, ben ise kabul etmedim ve rüyamdan uyandım. Uyandığımda tüm vücudum karıncalanmıştı ve ayrıca o rüyayı görürken defalarca uyanıp yeniden yattım hafif karıncalanma hisleriyle. Yanı sıra her uykuya daldığımda gelen o ince tiz titreşim vardı duyduğum ve vücudumu diken diken eden.

Bu konuyu sizlerle paylaşmamın sebebi bu rüyaları gören, bu ya da buna benzer şeyleri yaşamış insanlar var mı merak etmem. Yanı sıra bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlarında konuyu yorumlamasını isterim.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
hiç görmedim ama merak ediyorum şahsen bence milyonlarca galaksi ve çok çeşitli varlıklar var ki zaten bizde uzay boşluğunda bir gezegende yaşıyoruz bizde onlara göre uzaylı sayılıyoruz mantıken onların yüzü yok bizim var belki merak edip incelemeye geliyorlardır ama ne kadar barışçıl olduklarından şüpheliyim..

gogolisk

Kayıtlı Üye
İş
Web Desing
Dostum galiba aynı şeyler benimde başıma geldi :) Şaka maka dediklerinin benzerlerine bende şahit oldum.

1- Sarı ışıklı cisim
2- Ardından gelen rüyalar
3- Garip Olaylar

vs. Bende de bunlar oldu ve halen olmaya devam ediyor. İstiyorsan bana özelden yaz, bu konuyu derinlemesine konuşabiliriz.

cassiopaea

Kayıtlı Üye
İş
Kasyopya Celseleri
Öncelikle merhabalar ve hoşgeldiniz;
Bunu , yani ilk olayı daha önce okuduğumu hissettim ya da hatırladım bilmiyorum yanılıyor muyum ve bilmiyorum nerde?
Rüaylara gelince bizimde gecelerimiz özellikle ilk çocuklu kve ilk gençlik yılları kaçma-kovalma gibi şeylerle dolu(bi çoğuda sonrada nhatırlanıyor ya da hatırlanabiliyor) ; Bunun dışında uzay araçları bizi takip eden uzaydan gelmiş ışık topu gibi şeyler vb. rüylarımızda var; Uzay araçlarının insanları kaçırması-akan gökyüzleri-yıldız yağması-tüm gökyüzü dolusu ışıklı cisimler gibi ilginç rüyalar;

Aynen bizde yılalr sonra internet çıkıp bunları araştırdığımızda uzaylı kaçırmlarını bulduk;
Ve uzaylı kaçırmalarını araştırdığımızda en sonunda karşımıza "Kayopya Celseleri" adında bi metin ulaştı ve onu okuduk;
Diyebilirsiniz şakamı?,
Hayır, Benzer şeyleri birebir yaklaşık cümlelerle bende internette çok paylaştım, İsterseniz içtenliğimi aktarmak için geçmiş paylaşımlarından linkler aramayı ve bulmayı da deneyebilirim;

ben rüyalarınıza (bazısı) kaçırma olarak yorumladım; Gerisi size kalmış;
bilgi almak istiyorsanız Kasyopya Deneyi Celselerini tavsiye edebilirim, İsterseniz link ya da bilgi sunabilirim ancak bilemiyorum inanç ve düşünce perspektifinize uyar mı tüm bunlar? ARaştırmak-düşünmek ve sorgulamak isterseniz ;
Ayrıca benzeri rüyalar bu kaynakta yine alternatif gelecek gerçeklik benzeri de yorumlanır;
Yine bu kaynakta melatonin kullanımı tavsiye edilir, Açık rüya görmek ya da rüyaları ve uykuyu, uyku ve rüya farkındalığını güçlendirmek için ancak bu tam aksine anıları ve şeyleri (rüyaşarı) daha canlıv e sarsıcı yapabilir, beilrtmeliyim;

cassiopaea

Kayıtlı Üye
İş
Kasyopya Celseleri
bu arada belirttiği kaynak incelenebilir;
Kaçırmalar fiziksel kaçırma değil ruh kaçırması benzeri tanımlanır, ama birden çok kaçırma türü ve şekli de belirtilir;
ama genel kaçırmalar ruh kopyalanması ya da ruh matriksi tranferi, benzerini oluşturma gibi tarif edilir yanılmıyorsam;
Çok derin açıklamlar olmasa da belirttiğim kaynağa dağılmış olarak (soru-cevaptır çünkü) açıklamalar mevcuttur;

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
aslında yaşadığınız olayın bi benzerini yaşamıştım.Şöyle ki : Akşam saatleri kuzenim - kardeşim - bir arkadaşımla birlikte damda oturuyoruz.Ev 3 katlıydı.Video falan izlyoduk telefondan.Sonra birimiz Kuzey dogu yönünde tam gökyüzüyle uzaktaki elerin birleştiği noktanın biraz üstünde 2 sarı ışık gördü.Hareket halindeydiler fakat anormal hareketlerdi bunlar.Yani bi uçak veya helikopter olmadıkları hareketlerinden anlaşılıyordu.Aynı anda hem daire çiziyolar - hem aşağı - yukarı hareket ediyolar hem de birbirlerinin etrafında dönüyorlardı.Üstelik daha önce hiç görmediğim şekilde iki uçağın birbirine yaklaşamayacakları kadar yakınlardı.Sonra biri kayboldu.Diğer hareket etmeye devam ederken, o da kayboldu.İlk kaybolan tekrar göründü.Sonra öbürü de geldi.En son ikisi de aynı anda gözden kayboldular.Tek ışık halindelerdi ve ışıkları yanıp sönen uçak ışıklarından da değildi.Kaldı ki bi uçağın o cisimler kadar hızlı uçması imkansızdı.

Üzerinden bi süre geçtikten sonra da bir rüya gördüm.annem ve ben( Dikkat cisimleri gördüğümüz yerdeydik yine ) karanlıkta oturuyorduk.Annem ip yumağı sarıyordu.Ben de onu izliyordum.Sonra muazzam büyüklükte bir ufo (piramiti andırıyordu ama kenarları keskin değildi, sanki üçgen bir dağ gibi ) gördüm.Anneme seslenmemle birlikte nefes nefese uyandım.Bi başka rüyamda da yine aşırı büyük bir gemi ve etrafında ( sinekleri andıran bi halde ) bi kaç düzine küçük ufo vardı.Sanki istila için gelmişler gibiydi.

Eklemek istediğim başka bişey de : naziler bugün siyonistlerle işbirliği yapıyor ve yüksek bi teknolojiyle üretilen yapay ufolar yapıyorlar.Bunlar sahte uzaylı istilası için kullanılacak diye bi yaz okudum.Armageddon ( Kıyamet ) savaşı böyle başlıycakmış.Siyonistler bu noktada deccalin gelip sözde insanları kurtaracağını ve lider olacağını iddia ediyorlarmış.Aslında deccalin gelmesi sonra isanın yeryüzüne inip deccali ve ordusunu helak edeceği bunların hepsi zaten kehanet.Tüylerim ürperdi.Ayetlerde bile vardı incil' de - Kur-ân' da ... Amerikadaki empire state gökdeleni de 10 para babası aile ve üst düzey devlet yöneticilerinin dünya nüfusuna yönelik komplo ve sabotaj saldırılarını planladığı yermiş.Amaç tek dünya devleti kurup, yönetimi ele almak.Bu bina o kuruluşun yönetim merkeziymiş.İLLUMİNATİ... şu soru Aklımdan geçmedi değil : " Acaba Durdurulamazlar mı ???? "

Kevinlonnie

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
İlginç bir şey. Milyarlarca galaksi, gezegen var. Uzaylıların olma olasılığı %100. Ancak onlarla ne zaman görüşebiliriz bilemiyorum. Gerçekten çok merak verici.

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Bu konudan biraz alakasız olucak biraz ama bizde uzayda yaşıyoruz sonuçta dünya uzayda...Sözde bizde bir uzaylıyız...

Kutluhan

Banlı Kullanıcı
Sana bişey diyeyim mi 51. bölgede bu tür araştırmalar yapılıyor. Uzaylı fikri şeytan ve ifritlerin cinleri kullanarak yaptığı sinisce bir proje bana sorarsan. Kendilerini bizden üstün ve yukarda gösterme amacı taşıyor. Böylece kibirini tatmin ediyorlar. 51. bölgede yapılan deneyler de işbirliğinin sonucudur. Geçen senelerde istanbulda yapılan ama kimsenin ruhunun duymadığı haarp deneyi ve ardından gelen afetler de bununla alakalıdır. Sen bunları uzaylı olarak değil de cin olarak araştır derim ben sana.

AOICM

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhabalar ve hoşgeldiniz;
Bunu , yani ilk olayı daha önce okuduğumu hissettim ya da hatırladım bilmiyorum yanılıyor muyum ve bilmiyorum nerde?
Rüaylara gelince bizimde gecelerimiz özellikle ilk çocuklu kve ilk gençlik yılları kaçma-kovalma gibi şeylerle dolu(bi çoğuda sonrada nhatırlanıyor ya da hatırlanabiliyor) ; Bunun dışında uzay araçları bizi takip eden uzaydan gelmiş ışık topu gibi şeyler vb. rüylarımızda var; Uzay araçlarının insanları kaçırması-akan gökyüzleri-yıldız yağması-tüm gökyüzü dolusu ışıklı cisimler gibi ilginç rüyalar;

Aynen bizde yılalr sonra internet çıkıp bunları araştırdığımızda uzaylı kaçırmlarını bulduk;
Ve uzaylı kaçırmalarını araştırdığımızda en sonunda karşımıza "Kayopya Celseleri" adında bi metin ulaştı ve onu okuduk;
Diyebilirsiniz şakamı?,
Hayır, Benzer şeyleri birebir yaklaşık cümlelerle bende internette çok paylaştım, İsterseniz içtenliğimi aktarmak için geçmiş paylaşımlarından linkler aramayı ve bulmayı da deneyebilirim;

ben rüyalarınıza (bazısı) kaçırma olarak yorumladım; Gerisi size kalmış;
bilgi almak istiyorsanız Kasyopya Deneyi Celselerini tavsiye edebilirim, İsterseniz link ya da bilgi sunabilirim ancak bilemiyorum inanç ve düşünce perspektifinize uyar mı tüm bunlar? ARaştırmak-düşünmek ve sorgulamak isterseniz ;
Ayrıca benzeri rüyalar bu kaynakta yine alternatif gelecek gerçeklik benzeri de yorumlanır;
Yine bu kaynakta melatonin kullanımı tavsiye edilir, Açık rüya görmek ya da rüyaları ve uykuyu, uyku ve rüya farkındalığını güçlendirmek için ancak bu tam aksine anıları ve şeyleri (rüyaşarı) daha canlıv e sarsıcı yapabilir, beilrtmeliyim;

Buna benzer bir hikayeyi muhtemelen frmtr de okumuştum yıllar evvel 2006 2007 senesi olabilir.

Karo

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci XD
Uzaylılar biz daha taş devrindeyken bizi bulmuşlardır.Bunu bazı duvar çizimleri ve nazca çizgilerinden anlayabiliriz.Çizimlerde kafasında kask görünümlü insanlar ve Günümüz uzay araçları,helikopter.araba ve uçan araba çizimleri vardır,cizgiler ise çizildiği yerde en yüksek tepeden bakılsa bile ne olduğu anlaşılmayan ama uzaydan bakıldığında kuş vs. gibi şeyler olduğu anlaşılan çizimlerdir.Madem o zamanlar göremiyoruz bu çizgileri,neden çizdik ? İnanmıyorsanız internetten araştırabilirsiniz hatta bazı 7. sınıf ing. kitaplarında bile var.

Makyavel

Kayıtlı Üye
Dostum galiba aynı şeyler benimde başıma geldi :) Şaka maka dediklerinin benzerlerine bende şahit oldum.

1- Sarı ışıklı cisim
2- Ardından gelen rüyalar
3- Garip Olaylar

vs. Bende de bunlar oldu ve halen olmaya devam ediyor. İstiyorsan bana özelden yaz, bu konuyu derinlemesine konuşabiliriz.

Rüya günlüğü oluşturun, gördüğünüz rüyaları uyandığınızdan bir kaç dakika sonra hatırlamaya başlarsınız. Hatırladığınız tüm ayrıntıları oluşturacağınız deftere not edin. Rüyalarınız artacaktır. Sonrasın da bir psikologtan hipnoterapi alacak bir ufolog eşliğinde yardım alabilirsiniz.

Bozkurt17

Kayıtlı Üye
yani kısa bir mantıklı düşünmeyle birlikte anlayabiliriz ki evren bu kadar genişken sadece bizim yaşamamız garip olmaz mıydı?
bu yüzden gerçekten olası ve daha önce benzerlerini duyduğum olaylar