Cinlerden/Şeytanlardan Korunma?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

codzombi

Kayıtlı Üye
o konuda sana katılıyorum da, günlük normal duaları okusun kafa yormasın, ne kadar negatif düşünürse o düşündüğü şeyleri üzerine çeker. Onun sıkıntısı şuan o . Yani kendini biraz arındırması lazım , namaz veya meditasyon her ne ise arındırıcı çalışmalar yapması gerek.

WotkaShot

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [ Kısmen ]
Gercekleşen ruyanı bir başkasına ben bunu rüyamda görmüştüm diyerek anlatıp onu inandırırsan bir süre o tarz rüyalar görmeyeceksin . Anlstmaman ve cesur olman senin için en iyisi . Mesela şöyle düşün , senden alabileceği sagdece bedenindeki esaretin var , ama sen daha fazlasını ondan alabilirsin , inanç ve cesaretin sayesinde .

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
Yanında cıva bulundurursan cin yaklaşamaz yanına.
civayı nereden bulabilirim?

Gercekleşen ruyanı bir başkasına ben bunu rüyamda görmüştüm diyerek anlatıp onu inandırırsan bir süre o tarz rüyalar görmeyeceksin . Anlstmaman ve cesur olman senin için en iyisi . Mesela şöyle düşün , senden alabileceği sagdece bedenindeki esaretin var , ama sen daha fazlasını ondan alabilirsin , inanç ve cesaretin sayesinde .

Sizin dediğinizi yaparsam durugörü yeteneğimi kaybederim fakat bunu istemiyorum ama teşekkürler...

Sen tüm söylenenleri boş ver bence bildiğin gibi yap, yatağın etrafını odanı falan tuzdan çemberle kapla. Yalnız bildiğim kadarı ile kaya tuzu olması lazım. Birde demirden yapılmış uzun bir sopa bul. Sanırım buda işe yarıyordu :) Yanına yaklaşmak isteyene bu demir sopa ile vurursun. Kutsal su da bulundurabilirsin yanında. Odanın çoğu yerine şeytan tuzağı yerleştir. Özellikle halının falan altına yap ki göremesinler yakalansınlar tuzağına :D

Sam ve Dean'ı çağırayım tam olsun :p ama tuzakları nasıl yapacağım?

by_bug

Kayıtlı Üye
Ben arabistanda yaşıyorum korkma değilde bazı uygulamalar yapıcam korunmak için ama burada akdar bile yok ya :) en kestirme yol ve en güzeli dua olsa gerek diye düşünüyorum. ..

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
gerçekten gülüyorum böyle sırıta sırıta ne yap biliyo musun 5 kilo tuz al yastığın içine doldur tamam mı sonra yatağın etrafına da yap ama tutkal da ekle evde rüzgar filan olursa dağılmasıın iblisler boşluk bulup giremesinler yoksa kötü olurr hatta kendine bir çember yap biraz kuran biraz incil tevratı da unutma onlar da söz ediyor cinlerden wiccalara da danışmaya unutma tamam mıı ? Cinleri şeytanları ne sanıyorsunuz siz ? tuz muş da bilmem ne çember vs.. vs.. siz hiç evde kapı var ve o kapı kapalı diye dışarıya çıkmaktan vazgeçtiniz mi ? cinler şeytanlar geri zekalı mı ? düşünemiyor mu ? özürlü mü onlar? tuzdan mı korkucaklar? ölünce bol bol tuz götür cehenneme serpersin belki ateş filan söner de bayram havası olur orda hatta su da dök belki söner..Neyse birşey demiyorum ben cinlerden şeytanlardan korunucaksın ve onlar senin yanında senle uğraşıcaklar rüyalarında sana mesaj vericekler ama hepsi akılsız olduğu için bu forumda sana bu konuyu açtırmana yardımcı olucaklar peeh herkes bilmiş sorsan hayatında cin görmemiş şeytandan kaçar şeytandan çok günah işler kendi kendine hayatında oyalanış arama hiç bir şey olmaz keyfine bak civa falan filan da kullanma zamanını boşuna harcama ileri de güzel bir yaşamın olsun bu saçmalıklarla uğraşma annem de cin padişahı babam da yüzlerce var yeri geldi allaha küfrettim yeri geldi tanrıya sığındım yeri geldi kafir oldum yeri geldi hristiyan oldum ee bak hala yaşıyorum? peki sen niye bu kadar umursuyorsun kendini ? hiç sen cinlere küfür etti diye çarpılan birisini gördün mü ? bana cin bağlı her gün ilişkiye giriyorum diyene gidip cinle ilişkisini gördün mü ? sadece duyarsın bende duydum bende gördüm bende yaşadım ama kaçı doğru ? herkesin anlattığının ne kadarı doğru ? kim uydurmuş bu tuzları civaları denizin altına gir orda uyu da belki iblis filan su var diye giremez korkar ateşten ya engellersin neyse susucam yoksa çok bilmişler bana cevap yazmak için sıraya giricekler umarım hepiniz bildiklerinizle asırlarca yaşarsınız çarpılmadan...Tuzları ve civaları eksik etmeyiiin yanınızdan..

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
Bir dakika hatlar karıştı civa falan espri miydi (tuzun espri olduğunu anlamıştım ama civa almaya gidiyordum az daha)? ama gerek kalmadı Ayetel Kürsi okuyorum her gün çok rahat uyuyorum artık izlenme korkusu falan kalktı sağ olun...

codzombi

Kayıtlı Üye
Civa bazı havas kaynaklarında da geçer , yok ya kitap da işin espirisinde , milletle dalga geçiyor (!) Sen böyle devam et, belki ilerde şifanı bulursun.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Bakın hala sapasağlamam havas kitaplarına da ihtiyacım yok değil mi ? birşeylerden de korkmuyorum ? arkadaş sizin yazdığınız her şeyi dikkate alıyor ayetel kürsi yada dualardan hiç şaşma sen başkalarının dediği saçma sapan şeylere de inanma..O havas kitapların da bolluk dualara para duaları da olmalı dimi ? kaçınız şuan zenginsiziniz kaçınızın hiç bitmeyen parası var ? saçmalıklar da saçmalıklar kendiniz inanmışsınız bir şeye herkes de peşiniz de ne güzeel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...