Kendimden korkuyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ifritimsi

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar... Artık kendimden korkar oldum canımı ne sıksa ne üzse kim üzse başına bi felaket geliyo bu en yakınım dahi olsa beni üzdüğünün ertesi günü başına kötü bişey geliyo maddi manevi veya sağlık olarak terkedilmelerimin aldatılmalarımın sonucu genellikle yapan kişiler hastanelik olacak duruma geliyor hatta ölümle sonuçlanananı bile oldu parapsikolojiyle ilgileniyorum okurum hikayeler yazılar ne neymiş öğrenirim ama ne varlık daveti yapmışlığım vardır ne de büyü acaba bir yeteneğim mi var neden böyle oluyodur bilmiyorum ama çok merak ediyorum daha az önce kötü bir haber aldım dün üzen kişi şimdi hastanelik olmuş ve korkuyorum insanlara zarar vermekten...

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
benimde aynı..üzülmeni istemeyen birtakım güçler var demek ki

H€RA

Kayıtlı Üye
Beni çok üzenlere bilinçli bir şekilde zarar veriyorum, siz bilinçsiz zarar veriyorsunuz, çok garip :D Aslında bende bazen içimdeki şeytandan korkmuyor değilim...:devil2:

mystica

Kayıtlı Üye
İş
çalışmıyorum
bunu bende yapabilsem keşke

ifritimsi

Kayıtlı Üye
Uzak kan bağım olmayan kişilere verilse zarar tamam :D ama annem babam da bu zarardan nasibini alıyo kötü yanı orası ve vicdanım el vermiyo kaç kez bi taraflarını kırdılar 1 2 gün farkla kaç eski sevgilim hastanelere düştü artık korkuyorum zarar vermekten hani bi yeteneğim varsa en azından nasıl kullanabileceğimi bilsem de böyle olur olmadık kişilere zarar vermesem :) tesadüf desem bu kadar tesadüf olamaz

ssiibeell

Kayıtlı Üye
darr ismi serifinin yansıması olabilir mi acaba?o ismin etkisi bunlar,sende yansımıs olabailir bence senin esman bu.

ssiibeell

Kayıtlı Üye
Esmaul husnayı inceleyin,tavsiye ederim.ben okudukca bulmaya basladıgımı dusunuyorum zaten kalbiniz birini soylerken eger o sizin ihtiyacınızsa baska carpıyor heyecanlanıyorsunuz. Bu şekilde belki hangisi olduğunu zikirle bulursunuz.Benim ruyalarımda artık eskisi kadar değil ama gelecekten kareler oluyor ya da olaylar, ben basir isminin yansıdıgını dusunuyorum.zikirleri var gelişmesi için cekmeke gerekiyormus.Her gun yapmaya calısıyorum tabii daha cok bilen birileri varsa onların da dusunceleri yardımcı olabailir.Ama kalbiniz seviyor eğer size yakınsa.

ifritimsi

Kayıtlı Üye
darr ismi serifinin yansıması olabilir mi acaba?o ismin etkisi bunlar,sende yansımıs olabailir bence senin esman bu.
O ne ki? Dini bir ismim yok kuran da veya herhangi bir dua ile bağlantısı dahi olmayan bir ismim var :) kadın hükümdar anlamı

vildann

Banlı Kullanıcı
hangi dindensin sorabilirmiyim ayıp olmassa yanlış anlama lütfen merak ettim.

hsncn154

Kayıtlı Üye
Bende aynı şekildeyim ama ben hem bilinçli hem bilinçsiz zarar veriyorum :D

ssiibeell

Kayıtlı Üye
YA DARR (1001) : Hikmeti gereği elem ve zarar verici şeyleri yaratan

•Bu isim de El Kahhar , El cebbar , El Müntakim bigi isimlerindendir ve hak edenlere zarar vermek özellikle dine musallat olanları def etmek için okunana isimlerdendir
•Bu isme devam edenler kendisine düşmanlık edip kin besleyenler kısa sürede dağılırlar, eğer ki haksız yere düşmanlığa devam ederlerse kısa sürede helak olur giderler
•Cuma gecesi (100kez) Ya Darr diye zikreden kimse Cenabı Hakka yakın olur her türlü şerden zarardan korunur
canım tum Allah'ın isimleri insanlara yansıtılmışlar. BAzı isimler bazı insanlarda daha baskın.Eger bir ismin etkisi varsa o isim Allah hangi sıfatıysa sende de o oluyor.Ama zikretmek gerekiyormuş, yani geliştirmek için çalışmak ama bu isim bence sende fazlasıyla baskın ya da başka ozellikleri de varsa incele bence o isim sen de baskın.ve sende o ozellikler ortaya çıkıyor.

vildann

Banlı Kullanıcı
iyide kardeşim darr ismi şerifi kötülüklerden kurtulmak için okunuyor.benim bildiğim.bu arkadaşın bahsettiği şeyle bir alakası yokki.bence esmayla bir ilgisi yok.daha farklı birşey yaptırıyor olabilir.

hsncn154

Kayıtlı Üye
Bence sen kızınca enerji değişimleri vs. oluyor ve o kişiye negatif saldırıda bulunuyorsun anladığım kadarıyla çok duygusalsın ve enerjini kontrol edememe sorunun var bence site modlarından veya yöneticilerden yardım al çünkü yanlış anlamayın kontrolsüz enerji başı boş köpeğe benzer herkese saldırır :)

ifritimsi

Kayıtlı Üye
Bence sen kızınca enerji değişimleri vs. oluyor ve o kişiye negatif saldırıda bulunuyorsun anladığım kadarıyla çok duygusalsın ve enerjini kontrol edememe sorunun var bence site modlarından veya yöneticilerden yardım al çünkü yanlış anlamayın kontrolsüz enerji başı boş köpeğe benzer herkese saldırır :)
Aynen öyle aşırı derecede duygusalım zaten öfke kontrol sorunum var üstüne bir de enerji kontrol sorunu harika oldu :) yöneticilerden 1 tanesine mesaj atmıştım bakı için ama hatta 2 mesaj atmıştım hiçbir geri dönüş olmayınca bıraktım bende :) hangisine ulaşmam mantıklı olur sizce?

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
aynen öfkelenince ortalık yıkılıyor benimde ama hemen sakinleşiyorum bunu kontrol etmeyi öğrenmek lazım yoksa koldaki kırıklar iyileşir ama kalpteki kırıklar iyi olmuyor :(

ifritimsi

Kayıtlı Üye
Yöneticilerin aldığı bakı ücretiyle ben daha çok sinirlenir enerji patlaması yaşarım :D boşverin

scLeng

Banlı Kullanıcı
Gerçek şu ki duygularınızı değiştiremiyorsanız kabullenmeyi öğrenmeniz gerekli.Ben bir deist olarak bunun ne dua ile ne de vicdanla alakalı olduğunu düşünüyorum toplumda yaşarken dışlanma korkusu yüzünden insanlar maskeler takıp çeşitli rollere bürünüyorlar..Ve uzun zamandan beri şunu anladım ki olduğunuz gibi davranırsanız ve özünüze dönerseniz inanın karakteriniz kötü olsa bile daha iyi hissediyorsunuz.Hiç olmazsa gece yatağa uzandığınızda keşkeleriniz ve pişmanlıklarınız olmuyor.Ve aynaya baktığınızda neden bunu böyle yaptım diye pişman olmuyorsunuz çünkü yapmanız gerekeni yaptığınızı biliyorsunuz..Özünüze dönmeniz ve olduğunuz gibi görünmenin en cazip yönü budur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...