Lütfen enerjiler hakkında bilgisi olan bakabilir mi ?.s

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bhr1990

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar ben birşey öğrenmek istiyorum acaba tüm enerjiler aynı mıdır ? Yani ses enerjisi yada prana enerjisi vs. hepsinin frekans dalga boyları titreşimleri aralarında ki fark nedir? Ben alın çakramı kullanmak istiyorum bu çakrayı açtıgımda varlıkların kötü enerjisinin beni rahatsız edeceğini duydum bu ne kadar dogru acaba ? Yardımcı olabilirseniz sevinirim :eek:fftopic:

bendekiben

Elit Üye
Prana evrensel bir enerjidir ve değişiklik göstermez.Değişiklik göstereceği konu ne amaçla kullanıldığıdır.Üçüncü gözünüzle ilgili söyleyebileceklerim kapalı olmadığı ama blokajların olabileceğidir.Aktive ettiğinizde ise karşılacaklarınızı kimse bilemez farklı boyutlara pencerenizin perdesini açmış oluyorsunuz yani zaten olan şeylerin göreceksiniz yoksa olamayan varlıkları olur hale getirmiyorsunuz.Sevgiyle..

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
.Aktive ettiğinizde ise karşılacaklarınızı kimse bilemez farklı boyutlara pencerenizin perdesini açmış oluyorsunuz yani zaten olan şeylerin göreceksiniz yoksa olamayan varlıkları olur hale getirmiyorsunuz.Sevgiyle..

Bu dediğiniz sadece alın çakrası için mi geçerli acaba ?

canmert196

Kayıtlı Üye
bana gore durugoru tek basina yetersizdir kalp cakrasida blokajlarindan arindirilmis olursa iyi olur.enerjinin frekansi farklidir butun renklerin frekansi gibi.Varliklar sizi rahatsiz etmez soyle bir olay basiniza gelebilir.Varliklarin dikkatini cekersiniz uykunuzda uyandiginizda karartilar gorebilirsiniz ama eger yolunuz bu yolsa evren sizi hazirliyo bana inanin.Ilk basta gordugum seylerin varlik oldugunu ogrenince biraz rahatsiz oldum aylar sonra varlik bana kendini gosterdi titresimini bile hissettim degisik bi duyguydu ne kokuyordum nede baska bi duygu resmem atomlarim titredi mukemmel denebilirdi.Yabanci bir evde oldugum icinde korumami yaptim her ihtimale karsi uyudum ama alisirsiniz merak etmeyin evren alistirir:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...