İlkbahar Sarayı-ÜÇ-EV CİNİ (BROWNİE)

Keira

Moderator
Herkesin evinde tabi ki yok fakat yukarıda yazılan çalışmalar yapıldığında evinize gelebilecekleri söylenir. Ama onları çağırmadan önce ilk yapmanız gereken onlara yürekten inanmak ve saygı duymaktır.

N_efertiti

Kayıtlı Üye
Ben çok severek aldım kartlarımı ama çok nazlılar :( Hala bazı kartlarımla uyum sağlayamadım.

Keira

Moderator
Ben çok severek aldım kartlarımı ama çok nazlılar :( Hala bazı kartlarımla uyum sağlayamadım.

Uyum sağlayamadığınız kartların çalışma metodlarına bakınız. O kartların aksi davranışlarınız söz konusu olabilir. O kartlarla ilgili çalışmaları yapmanız, kartlarla uyumlanmanıza yardımcı olur.

aysequlh

Kayıtlı Üye
Peri tarotum var benimde. Hiç bir şeye değişemem resmen kartlar kendileri yerlerinden çıkıyorlar :). Vazgeçme devam et ve en önemlisi çok sev. Ayrıca kartın adı Brownie yani ev cininin adı Brownie. Çünkü sütle brownie yi çok seviyor. Türkçeye kaymak diye çevirmişler :) Ayrıca eger onu gerçekten dilerseniz evinize gelebileceğini (çok iyi ve çok temiz olmak koşuluyla!) söylüyorlar.
"Eğer gelirse herşey herzamankinden daha düzenli temiz görülür. En önemlisi bütün belirtiler var ama gelip gelmediğini anlamak istiyorsanız; akşam yatmadan önce tezgahın üstüne hafif un dökün, küçük bir kasenin içine koyduğunuz balı tezgahın üstüne koyun. Sabah kalktığınızda eğer minik sevimli ayak izleri varsa o sizinle beraberdir. Hergün minik kapta süt bal brownie ile besleyin."
diyordu yabancı bir site de ama okuyalı 1 yıl oldu ne yazık ki kaynak gösteremeyeceğim