Geleceği Görmek?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
Öncelikle merhabalar..Son 1 yıldır rüyamda gelecekte yaptığım şeyleri görüyorum..

Örneğin;Rüyamda Facebook'ta bi arkadaşımın doğum gününü kutlamak için 'doğum günün kutlu olsun mutlu ol senelerce' yazdım ve aradan 1-2 ay(süreyi tam hatırlamıyorum belki daha uzundur) geçtikten sonra rüyamın aynısını yaşadım..

Bunun gibi çok şey oldu bana ve nasıl olduğunu bilmiyorum..Rüyamda gördüğümün aynısını yaşıyorum.. Bunu nasıl geliştirebilirim ya da bu bir saçmalık mı yardım eder misiniz?

codzombi

Kayıtlı Üye
Gelecekten imajlar alıyorsunuz ve bu durugörü yeteneğinizin olduğunu gösteriyor.

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
Bunu nasıl geliştirebilirim sadece 3-4 saniyelik anlar görüyorum ve intihar ettiğimi gördüm...

byrosa

Kayıtlı Üye
Merhaba, " Durugörü. " yeteğinizi varsayıyorsanız. Forum içerisinde bulunan konulardan yardım alabilirsiniz. Orada bir çok konunun açıklaması mevcut. O konulardan birinin altına mesaj göndererek bilgin kişilerden yardım isteyebilir ve bildiğiniz bir şeyleri paylaşarak başkalarına yardımcı olabilirsiniz, sevgilerle.

canmert196

Kayıtlı Üye
Ornekleri cogaltir misiniz cunku bu ornek bana pek bir onemi yok gibi geldi elbet cikicaktir birinin dogum gunu hergun kac insan doguyor.buradan yola cikarak.Yetiniz vardir demek bana gore yanlis.

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
Geleceği görme yada durugörünün rüyalarla bi ilgisi olduğunu düşünüyorum ilginizi çekerse bu konuyla ilgili bi yazı yazmıştım:
http://www.gizlimabet.com/threads/18468-R%C3%BCya-ve-gelecek

Teşekkürler fakat ben uygulama arıyorum...

Ornekleri cogaltir misiniz cunku bu ornek bana pek bir onemi yok gibi geldi elbet cikicaktir birinin dogum gunu hergun kac insan doguyor.buradan yola cikarak.Yetiniz vardir demek bana gore yanlis.

Kuzenim sınıfıma girmişti ve ben onu sınıftan itiyordum ve kuzenim kendi sınıfına doğru giderken arkasından bu anı rüyamda görmüştüm diye seslendim ve gerçekleşti baktığım her yer en ince ayrıntısına kadar doğruydu bakmamak için çalışsam da yine de bakıyordum...

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
benimde öyle rüyamda an olarak gördüğüm yerleri gerçekte de yaşıyorum kazandığım okula kadar görmüştüm hatta amcaoğlunun ameliyatlık durumu oldu ama olmadan haberimiz yokken bu durumdan aylar önce ölmeyeceğini söylediler rüyamda anlamadım nedenini aylar sonra ameliyat oldu kalın bağırsak kanseri yanılmıyorsam durumu kötüye gitti hatta ümitlerini kestiler doktorlar bile ama şimdi iyileşti zihnini sakin tutarsan gördüklerin netleşir bu da önemli ve zihnini ışıkla temizle 3. göz çakran açılır bu altın ışıktı galiba araştır bence duru görü ile ilgili çok çalışma var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...