Katina Destesi Hakkında Sorulanlar

Keira

Moderator
Yönetimden izin alarak adres iletişim bilgisi verebilirsiniz devretme işlemi için.

PERSEISS

Banlı Kullanıcı
İş
ebe
Bana da gönüllü olarak destesi ni vermek isteyen var mi :)

Keira

Moderator
Desteyi nasıl muhafaza edebiliriz?

Bakım yaparken destenin altına serdiğiniz örtüye/şala sarabilirsiniz. Ancak bu kullandığınız örtü ya da şalı sadece deste için kullanmalısınız. Dilerseniz bunun yanı sıra bir kutu yapıp ya da yaptırıp veya satın alıp içine de koyabilirsiniz. Kullanmadan önce hepsini arındırıp kullanın ve temiz olmasına dikkat edin.

PERSEISS

Banlı Kullanıcı
İş
ebe
Merhaba katına destesini ve kitabını almak için baya uğraştım fakat bulamadım basımı yokmuş kitapçılarda yok bulamadım internet sitelerini gezdim durdum almak istiyorum ama bulamıyorum arkadaşlar

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Merhaba katına destesini ve kitabını almak için baya uğraştım fakat bulamadım basımı yokmuş kitapçılarda yok bulamadım internet sitelerini gezdim durdum almak istiyorum ama bulamıyorum arkadaşlar
Basımı var aslında.Geçen yıl çok sorulmuştu deste ve gerçekten yoktu.Sonra bir kitapevinde rafta desteyi görünce şaşırmıştım.Bulamadığınıza göre demek geçen yıl ki baskıda tükendi.Biter bitmez ard arda basmıyorlar,sorun bu aslında.Biraz keyfî yani...

PERSEISS

Banlı Kullanıcı
İş
ebe
Anladım şimdi onlarin keyfini beklemek zorundayım sanırım uzuldum

denizelis

Kayıtlı Üye

Merhaba bende sizin gibi desteyi deli gibi arıyordum , sadece bir sitede buldum şuan destemle gayet uyumlu ilerliyoruz . Aldığım yayın evinin linkini aşağıda paylaşıcam buradan rahatlıkla temin edebilirsiniz.

http://www.melekyayinlari.com/mara-meimaridi-deste-katinanin-ask-fali

PERSEISS

Banlı Kullanıcı
İş
ebe
Çok teskkur ederim siparişimi görür görmez verdim en kısa zamanda elimde ;)

Jagged

Kayıtlı Üye
satışa sunulan bir yer bulursanız bizede haber verin hiç bi yerde yok

Karivv

Kayıtlı Üye
Arkadaslar merhaba. Araniza yeni katildim. Ben hayatimda ilk kez katina baktirdim ve (cok guvendigim enerjisi kuvvetli birine) bana ayriligimin suresinin 6 ay olduğunu soyledi. Yani katina da boyle cikti. O sirada yapmam gereken tavsiyeleri vs anlatti o donene kadar. Bu sureyi bi atlatalim dedi. Simdi benim kafama su takildi. Nasil anlatsam yani o sirada tekrar tekrar bi daha baktirmama gerek var mi yoksa katina 6 ay diosa o 6 ay midir ? Durum o sirada degisir mi yani. Bekleywyim mi once bi katinanin dedikleri şeyleri ve zamani.
Ikinci sorum ? Katinanin bozulmasi diye bisey var mi yani insaniz sonucta acaba olacak mi vs diye beklerken herkesin aklina suphe gelebilir bakalim olcak mi diye vs oyle deyince bozuluyor mu boyle garip seyler duydum. Yani ilk cikan kartlar dogrudur diye biliyorum.
Üçüncüsü bu internet uzerinde ucretsiz kart ac diye seyler var ya ben arada sıkılıp onlara bakiyorum kart aciyorum bakalim ne oluyor mus falan diye ama sadece acilan kartlara bakiyorum neymis diye yorumlamayi falan bilmiyorum. Bunu yapınca onceki katina bozuluyor mu sure uzun olunca beklerken o sureci insan merak ediyor sonucta. Ama ben anlamadigim icin bana ilk bakan kisinin bana ne dediyse onn tavsiyelrini yapip bekliyorum su an o zamn diliminin dolmasini. Simdien tesekkurler :)

Karivv

Kayıtlı Üye
Birsey sormak istiyorum bu basligin en sonuna yorum yzdim fakat goren olmadi... Ben ilk defa katina baktirdim ve su an gerceklesmesini bekliyorum fakat 2 ay kadar bi sure var bunun icin. Ben bu sirada insanlik halidir ya hani internetten su ucretsiz katina acilimina falan tiklayip kart seciyrom kendime sonra anlamlarina falan bakiyorum iste ne cikmis anlami neymis falan diye. Yani beli bir kisiye acilim yaptirmadim hic şimdiye kadar. Sonra ertesi gun tekrar 10 kart seciyorim sonra kartlara bakiyorum acilan. Hic bi sekilde yorumlamayi falan bilmiyorum yani sadece meraktan. Sizce bunun bi etkisi olur mu ilk kendime acilim yaptirdigim katinaya? Yani etkisinin kalkmasi gibi bisey soz konusu mu?? Ben sahsen sadece o baktirdigim acilima kilitlendim ve onun sonucunu bekliyorim gerçekleştiğinde tekrar gidicem.. Simdiden tesekkurler

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Birsey sormak istiyorum bu basligin en sonuna yorum yzdim fakat goren olmadi... Ben ilk defa katina baktirdim ve su an gerceklesmesini bekliyorum fakat 2 ay kadar bi sure var bunun icin. Ben bu sirada insanlik halidir ya hani internetten su ucretsiz katina acilimina falan tiklayip kart seciyrom kendime sonra anlamlarina falan bakiyorum iste ne cikmis anlami neymis falan diye. Yani beli bir kisiye acilim yaptirmadim hic şimdiye kadar. Sonra ertesi gun tekrar 10 kart seciyorim sonra kartlara bakiyorum acilan. Hic bi sekilde yorumlamayi falan bilmiyorum yani sadece meraktan. Sizce bunun bi etkisi olur mu ilk kendime acilim yaptirdigim katinaya? Yani etkisinin kalkmasi gibi bisey soz konusu mu?? Ben sahsen sadece o baktirdigim acilima kilitlendim ve onun sonucunu bekliyorim gerçekleştiğinde tekrar gidicem.. Simdiden tesekkurler
Kaderde varsa yaşarsınız,bir etkisi olmaz.Kendinizi huzursuz hissediyorsanızda tutun kendinizi yapmayın başka açılım.Yorum konusunda da hiç bilginiz yok madem kart çekmekte anlamsız.

Karivv

Kayıtlı Üye
Cok tesekkurler. Hani su zaman yaklastikca durumun netlesmesi olayini aklima getirdi de o yuzden sordum. Mesela katina capayi cikardiysa o vardir demekki, mesela 2 ay sonra ayni kisi icin baktirdigimda olmamasi gibi bi durum soz konisi olur mu onu merak ettim acikcasi.
Bir de evlilik ile ilgili acilim yaptirdigimda illa capa ya da alyans cikmasi sart mi sonuç kartinin olumlu cikmasi bunun olacagi anlamina gelir degil mi??
Tesekkurler simdiden

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Cok tesekkurler. Hani su zaman yaklastikca durumun netlesmesi olayini aklima getirdi de o yuzden sordum. Mesela katina capayi cikardiysa o vardir demekki, mesela 2 ay sonra ayni kisi icin baktirdigimda olmamasi gibi bi durum soz konisi olur mu onu merak ettim acikcasi.
Bir de evlilik ile ilgili acilim yaptirdigimda illa capa ya da alyans cikmasi sart mi sonuç kartinin olumlu cikmasi bunun olacagi anlamina gelir degil mi??

Tesekkurler simdiden
Rica ederim.Katina ve tarottada kart kombinasyonlarıı ile kartların ters veya düz gelmesi önemli.Alyans ve çapa olumlu kartlar ama tam açılım ve diğer kartlar çok önemli ki bu konuda modlarımız yardımcı oluyorlar yoruma..Çapa ve alyans çıkması şart değil.Örneğin çiçekler kartı var katina da ve yıldızlar var keza Attart var.Harika anlamlar taşırlar ancak dediğim gibi diğer kartlarıda yoruma katmak gerek:)

Karivv

Kayıtlı Üye
Evet bazen ayni gün arka arkaya kart secim bakiyorum.ne cikmis diye bazen birbirinden alakasiz şeyler cikiyor o zaman diyebilir miyiz ilk cikan neyse o dur diye? Dedigim.gibi ben yorumlamayi bilmedigim icin acilim yaptiridgim kisinin dediklerinin cikmasini bekliyroim sonra tekrar gidecegim. Icimde değişik tedirginlikelr var sonucta ne varsa onu gosteriyor bu kartlar yani olacaksa tutarli bi sekilde tekrar ayni seyler cikar degil mi? Kafami o kadar cok karistiyor ki anlatamam bu mesele. O yuzden cok soru sormus olabilriim??? mesela yorumlanmadigi surece (tipki benim yaptigim gibi) çıkmasi soz konusu olmaz dimi? Çünkü katinada yorumlayan kisi de cok onemli hatta en buyuk pay ona düşüyor kullandigi hislerine ve enerjisine derler. Kısacası sizi de yormayayim net olarak ifadd etmem gerekirse ben bana acilim yapan kisinin dediklerini mi bekleyeyim?? Katina 2 aylik on gorude bulunduysa bana o sirada yasanacak baska bisey olsaydi zaten onu da çıkarırdı degil mi? Biliyorum biraz fazla soru sordum ama ilk defa baktirdim da o yuzden :( ?sorularim bu kadar tsekkurelr???