Katina Destesi Hakkında Sorulanlar

Karivv

Kayıtlı Üye
Karsilikli aşkın oldugu kisiyle derken zaten ayrıldığım nisanlim icin actirmistim

jun_jandi

Kayıtlı Üye
Yok yorumunu aldim acilimin zatende cok net cikinca olasiliklarin kallkip kaderin hakim olmasindan bahsederiorlar katinada bu acilim da bunu anlayabilir miyim o zaman. Cunku onceki acilimda yakin gelecek capaydi fakat 6 aydan uzun sure gecmeisne rağmen evlilik olmadi. Sanki her acilim yaotigimda zaman dilimi ileriye atıyormus gibi hissediyorum. Bir de katina da kartlar gecte olsa mutlaja gerceklesir mi bu konuda bilgisi olan var mi yani cok buyuk hatalar yapilmadigi sürece olur mu çünkü hala olmadi ve insan ister istemez kafaya takıyor
aynen olumsuzlar hemen oluyo kendimden biliyorum

jun_jandi

Kayıtlı Üye
Yok yorumunu aldim acilimin zatende cok net cikinca olasiliklarin kallkip kaderin hakim olmasindan bahsederiorlar katinada bu acilim da bunu anlayabilir miyim o zaman. Cunku onceki acilimda yakin gelecek capaydi fakat 6 aydan uzun sure gecmeisne rağmen evlilik olmadi. Sanki her acilim yaotigimda zaman dilimi ileriye atıyormus gibi hissediyorum. Bir de katina da kartlar gecte olsa mutlaja gerceklesir mi bu konuda bilgisi olan var mi yani cok buyuk hatalar yapilmadigi sürece olur mu çünkü hala olmadi ve insan ister istemez kafaya takıyor
birde gerçek kartlarla bakmak iyi. nette orjinal sitede olsa otomatik seçiyor ben enerimle seçiyorm çok gerçekçi sonuçlar çıkıyor

Karivv

Kayıtlı Üye
?. O zaman olumlular da olur insallah. Katinada kadersel etkielrin gun yuzune dahabrahat cikmaisndan bahsetmislerdi. Sinucta olumlu da olsa olumsuz da olsa destenin parolası kaderde ne varsa kabulumdur"degil mi. Bu mantikla olumsuzlar cikiorsa olumlularda cikar diye düşünüyorum yani insallah. Ve bu cikanlari gercekelstiren şeyler bu destenin enerjisel bi yaptirimi mi yoksa zaten baktirmasak da zaten kaderde olacagi icin yasayaack miyiz of bir suru sey

jun_jandi

Kayıtlı Üye
������. O zaman olumlular da olur insallah. Katinada kadersel etkielrin gun yuzune dahabrahat cikmaisndan bahsetmislerdi. Sinucta olumlu da olsa olumsuz da olsa destenin parolası kaderde ne varsa kabulumdur"degil mi. Bu mantikla olumsuzlar cikiorsa olumlularda cikar diye düşünüyorum yani insallah. Ve bu cikanlari gercekelstiren şeyler bu destenin enerjisel bi yaptirimi mi yoksa zaten baktirmasak da zaten kaderde olacagi icin yasayaack miyiz of bir suru sey
enerji ve kader canım. hepsi çıkıyor ama katina olumsuzlar erkene çekermiş hemen yaşanırmış canım

Karivv

Kayıtlı Üye
enerji ve kader canım. hepsi çıkıyor ama katina olumsuzlar erkene çekermiş hemen yaşanırmış canım

Hadi bakalim hayirlisi. Peki hic katinadan sonra kahve fali falan baktirdiniz mi?? Sorun olur mu baska fal baktirmak. Katina fali bozar falan derler sizin bozuldu mu? Ben bi iki uygulamaua dalgasina fal gonderdim gercekten baktrimadim yani su derya abla falan var ya

jun_jandi

Kayıtlı Üye
Hadi bakalim hayirlisi. Peki hic katinadan sonra kahve fali falan baktirdiniz mi?? Sorun olur mu baska fal baktirmak. Katina fali bozar falan derler sizin bozuldu mu? Ben bi iki uygulamaua dalgasina fal gonderdim gercekten baktrimadim yani su derya abla falan var ya
ben kendim millete bakıyorm ama tarot bakmaman gerekiyor o da deste ya zıtlaşıyolar ama başka birine tarot baktr. katina bakıyorsan başkalarına tarot bakınca sana küser değişik kartlar canım.

jun_jandi

Kayıtlı Üye
kahve bakabilrsn ve baktrabilirsn tarotu sadece baktırabilirsin

Karivv

Kayıtlı Üye
ben kendim millete bakıyorm ama tarot bakmaman gerekiyor o da deste ya zıtlaşıyolar ama başka birine tarot baktr. katina bakıyorsan başkalarına tarot bakınca sana küser değişik kartlar canım.

Ha yok ben hic bisekilde fal bakmayi bilmiyorum. Kendim bakmıyorum yani katinayi. Devamli baktiridgim biri var ona baktiriyorum da iste en son baktirdiktan sonra bi uygulmaya keyifli oldugum bi an fal gonderdim bi sorun olur mu acaba diye sonra kafama takilmisti canim

jun_jandi

Kayıtlı Üye
Ha yok ben hic bisekilde fal bakmayi bilmiyorum. Kendim bakmıyorum yani katinayi. Devamli baktiridgim biri var ona baktiriyorum da iste en son baktirdiktan sonra bi uygulmaya keyifli oldugum bi an fal gonderdim bi sorun olur mu acaba diye sonra kafama takilmisti canim
yok canım ama sürekli katina da aynı soru ve benzerlerini kullanma yalan cevaplar veriyor ondan sonra

Karivv

Kayıtlı Üye
kahve bakabilrsn ve baktrabilirsn tarotu sadece baktırabilirsin

Katinadan sonra kahve baktirsaniz da katinada cikan oluyor yani degil mi bi etksii olmuyor ay emin olayim da tekrar. Hani çıkan gerceklesir tmm bu kez de kahve baktirayim dersin ama katinada cikan gerceklesmeden arkasina kahve baktirincada bi etkisi olmaz dimi yine gerckelsir yani?? Ay ben cok ince dusunuyorim bazen :D

Karivv

Kayıtlı Üye
Lütfen biri cevap verebilri mi katinada isminizi farkli kullanirsaniz farkli birininki mi çıkar. Neticede kartlari siz seciyorsunuz. Son baktiridgim falda kayıtlı ismimi farkli unutmusum kendi ismimi yazmayi ve fal oyle gitti. Ama karsi tarafin ismi burcu benim burcum her sey dogru sadece benim ismim yanlışti sorun olur mu??

Jagged

Kayıtlı Üye
Şuanlık hiçbiryerden bulamazsın.
2015 Baskısı durduldu.
Yeni baskı ne zaman çıkar bilemiyorum. İstersen Peri tarotunu deneyebilrsin şahsen ben kullanıyorum ve çok memnunum.
Zamanla alışır öğrenir ve araştırsan onlardan başka tarot destesini istemezsin.

jun_jandi

Kayıtlı Üye
Şuanlık hiçbiryerden bulamazsın.
2015 Baskısı durduldu.
Yeni baskı ne zaman çıkar bilemiyorum. İstersen Peri tarotunu deneyebilrsin şahsen ben kullanıyorum ve çok memnunum.
Zamanla alışır öğrenir ve araştırsan onlardan başka tarot destesini istemezsin.

dün iki kişiye baktım geçmiş ve şuan ve kişilik özellikleri birebir çıktı