Katina Destesi Hakkında Sorulanlar

Keira

Moderator
Tandrina açılımını gerçekten yorumlayabilirseniz mükemmel cevaplar veriyor. Ben genelde bu açılımı genel konularda kullanıyorum. Kişinin genel aşk hayatı, iş hayatı gibi. Bir kez baktığım kişiye de o konu hakkında uzun süre bakmıyorum. 3'lü, 5'li, 7'li ve 11'li açılımları ve piramit açılımını kullanabilirsiniz. Sorduğunuz soruya göre açılım belirleyebilirsiniz. Detaya girdikçe açacağınız kart sayısı artmalı. Aynı soruyu da mevcut durum değişmedikçe sormamalısınız.

ahi

Kayıtlı Üye
Desteyi tüm aramalarıma rağmen hiçbir yerde bulamadım :( acaba kendim yapsam herhangi bir sorun olur mu ?

Keira

Moderator
Eğer içinize sineceğini düşünüyorsanız neden olmasın. Orjinal deste de zaten el yapımıydı. Önemli olan Deste'nin enerjisini yapacağınız desteye verebilmek.

ahi

Kayıtlı Üye
Eğer içinize sineceğini düşünüyorsanız neden olmasın. Orjinal deste de zaten el yapımıydı. Önemli olan Deste'nin enerjisini yapacağınız desteye verebilmek.

takıldığım konu da o zaten :S aramadığım kitapçı şehir kalmadı herkes yoktan gidiyor tekrar basımı da olmayacak dendi geriye kendim yapmaktan başka alternatif göremiyorum :) umarım enerji verebilirim ...

lviv angeles

Kayıtlı Üye
takıldığım konu da o zaten :S aramadığım kitapçı şehir kalmadı herkes yoktan gidiyor tekrar basımı da olmayacak dendi geriye kendim yapmaktan başka alternatif göremiyorum :) umarım enerji verebilirim ...
Piyasada tükenen kartların yeni basımı niye olmuyor anlamıyorum.Laro,peri tarotu,rune taşları vb...
Yani aklınızda bir kart varsa şimdiden alın derim,sonrası malûm.:)

ahi

Kayıtlı Üye
Mümkünse kartların boyutunu öğrenebilir miyim ?

ahi

Kayıtlı Üye
Tekrar bir sorum olacak destede yedek verilen 3 kart hangileri acaba ?

Keira

Moderator
Yedek kartlardan iki tanesinde yarım yamalak belli olan insan silüeti var, bir tanesinde de 4 elementin sembolü. Destede verilen bu 3 kartın iki sebebi var. İnsan silüeti olanlar; eğer destedeki kişi kartları size eksik geliyorsa, kendinize özel karakterler yaratabilmeniz için, diğeri ise desteden eğer bir kartınız kaybolursa yerine koyabilmeniz için. Böylece destenizden bir kart kaybolsa bile eski destenizle devam edebileceksiniz.

ahi

Kayıtlı Üye
Yedek kartlardan iki tanesinde yarım yamalak belli olan insan silüeti var, bir tanesinde de 4 elementin sembolü. Destede verilen bu 3 kartın iki sebebi var. İnsan silüeti olanlar; eğer destedeki kişi kartları size eksik geliyorsa, kendinize özel karakterler yaratabilmeniz için, diğeri ise desteden eğer bir kartınız kaybolursa yerine koyabilmeniz için. Böylece destenizden bir kart kaybolsa bile eski destenizle devam edebileceksiniz.

İnsan sülüeti kadın erkek olarak farkediyor mu ? 4 element tek kartta değil mi ? Sorma sebebim kartları matbaada yaptırıyorum.

ahi

Kayıtlı Üye
Artık bulamazsınız, ne yazık ki piyasada satışı yok.

Basımı maalesef yok tekrar bakım olmayacak ( en azından şimdilik ) birçok yerle görüşüp araştırdım..

bundan önce baktığımda da kartları hatırlamıyorum ama soru farklı açılan kartlar yine aşkla ilgili idi... neden böyle oluyor bilginiz var mı ?

bundan önce baktığımda da kartları hatırlamıyorum ama soru farklı açılan kartlar yine aşkla ilgili idi... neden böyle oluyor bilginiz var mı ?

çok pardon yanlış yere yazdım :(

tr3434

Kayıtlı Üye
Merhaba,
katina falı iel ilgili bir sorum olacak. doğru bölümmü bilemedim. açılan bir falım var yorumlayabilecek bir arkadaş varmı acaba

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Merhaba,
katina falı iel ilgili bir sorum olacak. doğru bölümmü bilemedim. açılan bir falım var yorumlayabilecek bir arkadaş varmı acaba
Deste'de 3'lü kombinasyonlar topiğine yazın isterseniz.Açılımlara orda yardımcı olunuyor.Yalnız sizin yorumunuz gerekli açılımınız için.Siz kendi yorumunuzu yazın,eksikler ya da yanlışlıklarda yardımcı olunacaktır.Sitede kart aç yorum al şeklinde uygulama yok.:)

Aral

Banlı Kullanıcı
İnsan sülüeti kadın erkek olarak farkediyor mu ? 4 element tek kartta değil mi ? Sorma sebebim kartları matbaada yaptırıyorum.

Matbaada nasıl yaptırıyorsunuz???

Boş kartlar yedek kartlardır..Açılıma katılmaz..kaybolan bir kartın yerine kullanılır.Boş kartlardaki sülüet katinanın sülüetidir:) Yani sıradan bir insan değil..

[XTR] Similar Threads

Ü
Cevaplar
5
Görüntüleme
561
Ü
Cevaplar
0
Görüntüleme
127
Üye silindi 77822