Katina Destesi Hakkında Sorulanlar

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bakıma varlıklar dahil olduğunda neden uğursuzluk getirmesin ki? Yani bakıma etki vs. için demiyorum o ayrı bir konu, kişinin enerjisini düşürme, parazitlenme vs. bunlar aslında uğursuzluk.

AJA

Elit Üye
Tamda bu dediğiniz etkiyi ben kartlarda yaşadım.Enerjim sürekli düşüyordu ve bıraktım.Bu kişiye görede değişebilir bilmiyorum.

HeLga

Kayıtlı Üye
Bir sorum daha var :)
Destenin iki ana ruhu Attart ve Valide bu iki ruhdan birini seçip bir çalışma yapmamız lazımmış bu ne oluyor ?
Birini seçtik diyelim napıcaz ?
Fal bakarken desteye katmalımıyız çıkartmalımıyız ?

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Yeni kartlarınızın enerjisine henüz alışmadığınız için Valide veya Attart ile yapacağınız çalışmayı sonraya bırakmanızı tavsiye ederim, ne zaman alışırım derseniz süresi sizin kartlar ile uyumunuza ve ayrıca onlarla geçirdiğiniz vakit ile çalışmalarınıza bağlı olarak artacak veya kısalacaktır (aslında çalışma yapıp yapmamak tamamen size kalmış, herhangi bir zorunluluğu yoktur, bu çalışmayı sınırlamak yerine destedeki tüm kartlar ile meditatif çalışmalar yapılabilir). Valide ve Attart için (eğer ayrı bir çalışma gerektirdiğini düşünüyor/hissediyorsanız ) zamanı geldiğinde (bunu nasıl anlarım diye sorabileceğinizi düşünüyorum; bunun için kendi deneyimlerime göre cevap vermem yanlış olacaktır. Bu kısım yine sizin hissiyatınıza kalmış) seçtiğiniz kişi kartını önünüze alarak meditasyon çalışmaları yapabilirsiniz, ayrıca alengirli bir şey yapmanıza gerek yoktur. Bakım esnasında bu iki kartı kendi isteğinize göre desteye katabilir veya çıkartabilirsiniz. Size önerim birkaç ay başlangıç çalışmalarınızı yaptıktan sonra karar vermeniz olacak.

HeLga

Kayıtlı Üye
Yeni kartlarınızın enerjisine henüz alışmadığınız için Valide veya Attart ile yapacağınız çalışmayı sonraya bırakmanızı tavsiye ederim, ne zaman alışırım derseniz süresi sizin kartlar ile uyumunuza ve ayrıca onlarla geçirdiğiniz vakit ile çalışmalarınıza bağlı olarak artacak veya kısalacaktır (aslında çalışma yapıp yapmamak tamamen size kalmış, herhangi bir zorunluluğu yoktur, bu çalışmayı sınırlamak yerine destedeki tüm kartlar ile meditatif çalışmalar yapılabilir). Valide ve Attart için (eğer ayrı bir çalışma gerektirdiğini düşünüyor/hissediyorsanız ) zamanı geldiğinde (bunu nasıl anlarım diye sorabileceğinizi düşünüyorum; bunun için kendi deneyimlerime göre cevap vermem yanlış olacaktır. Bu kısım yine sizin hissiyatınıza kalmış) seçtiğiniz kişi kartını önünüze alarak meditasyon çalışmaları yapabilirsiniz, ayrıca alengirli bir şey yapmanıza gerek yoktur. Bakım esnasında bu iki kartı kendi isteğinize göre desteye katabilir veya çıkartabilirsiniz. Size önerim birkaç ay başlangıç çalışmalarınızı yaptıktan sonra karar vermeniz olacak.
Tamamdır şimdi anladım olayı :) Peri tarotundan sonra katina bana çok farklı geldi o yüzden sürekli soru sorma ihtiyacı duyuyorum.
Beni aydınlattığınız için teşekkürler..

Merhaba,
Uzaktaki bir kimseye fal bakmak için ne yapmamız gerekiyor.?

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Bakım yapacağınız kişiyi uzun süredir tanıyorsanız eğer resim kullanmanıza gerek yok, kişinin isteğine odaklanarak kart seçimi yapabilirsiniz. Ikinci seçenek de kişi resmi ve yine niyete odaklanmaniz gerekir. Diğer tavsiyem bakım esnasında mümkünse eğer telefon veya görüntülü arama-skype kullanarak birebir aktarım yapmanız olacak.

HeLga

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Malum bir yıl daha bitiyor..Yeni yılımız için katina destesi ile yıl açılımı yapabilirmiyiz.?

snowberries

Kayıtlı Üye
Merhabalar yaklasik bir haftadir katina fali bakiyorum yalniz bir kac sorum var forumda arastirdim bulamadim yardimci olursaniz sevinirim
1- bazi yerlerde element ruhlarinin bazi yerlerdede element kartlarinin desteden cikarilip bakilmasi gerekir diyor. Bu iki cesit kartida cikarip mi fal bakmamiz lazim? Kelt acilimi ve uclu kart acilimi yapiyorum daha dogrusu calisiyorum:) bu acilimlarda hangi kartlarin desteden cikarilip yardimci olarak kullanilmasi gerekir?
2 - kartlari saat yonunde cevirip secilmesi gerektgi tarzi bir sey yaziyor. Ben bu sekilde kart karistirmayi acikcasi pek iyi bulmadim. Klasik tarotta olan kart karistirma v secme seklini uygulasak bir sey olurmu?
3 - ve son olarakta onerbilceginiz cok karisik olmayan yeni baslayanlara uygun bir iliski aciliminiz varsa paylasirsanz cok sevinirim.
henuz cok yeniyim. Bu deste icin klasik tarot destemi yaktim ve bunu aldim. Yaklasik bir aydir kart destesi ve konusu onume geliyor. Kartlar beni cagiriyor gibi hissettim. Sorduklarim cok sacma olabilir :) dedigim gibi klasik tarota gore cok degisik bi deste alismam biraz zaman alicak gibi.

Keira

Moderator
1. Ruh kartlarını çıkarıp çıkarmamak sizin insiyatifinizde. İçinizden nasıl geliyorsa öyle yapın.
2. Karma olayı da size kalmış. Sol elinizle çekin kartlarınızı önemli olan o.
3. Bir tane ilişki açılımı paylaşılmıştı. Konuların arasında bulabilirsiniz. Ancak size tavsiyem yeni oldugunuz için 3 lü açılımlarla bir süre pratik yapıp sonra diğer açılımlara geçmeniz.

snowberries

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 6361
Söylediğiniz gibi üçlü açılıma devam ediyorum . Şuanki ilişkim için yaptım bunu. Sol geçmiş orta şimdi sağ gelicek. Element ve ruh kartlarınıda desteden ayırıp yardımcı olması için bana ayrı ayrı seçtim. Burda sadece kişi kartları çıktı ve yorumlayamadm açıkcası. Yardımcı olurmusunuz. Benim bu açılımdan tek anladığım sorduğum sorunun çözümü ve cevabı için tutumumu değiştirip sakin olmam gerektiği. Şimdiden sağolun.

atladigim bir soru daha. Asagidaki kisi kartlarinin hepsi baska kisilerin iliskimize olan etkisini gosteriyor olabilirmi? Pozitif enerji vermesi icin attart kartini desten alip bir koseye koydum ayrica. Olumlu olabilcek gelismeler icin attart i olumsuz gelisme ihtimalleri icinse valide kartini bir koseye koyup o sekilde yogunlasiyorum.

Keira

Moderator
İlişki ile ilgili bakımlarda önce aşk anlamını yorumlayın. Eğer aşk anlamları size yeterli bir cevap veriyorsa kartın açılımına göre düz ya da ters anlamını yorumlayın.

snowberries

Kayıtlı Üye
Sagolun bir sorum olacak iliski acilimi yaptim 12.kartta bahceler ters cikiyor anlami nedir acaba cevresindeki kartlar olumlu da degil olumsuz da degil. Saah tagral benzeri kartlar acildi. Ve birinci kartta kalp ters cikti. Bu iliskide suan ayriligi ve sorunlari temsil ediyor degilmi?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
bu deste ne oluyorki anlayan varsa acıklayabılırmı
Katina destesi ;kökeni İzmir,li büyücülerden gelen aşk ve sevgi temalı destedir.Aslında aşk dışında sorularada yanıt verir ama esas konusu aşktır.Bu yüzden ter ve düz anlamları dışında sadece aşk anlamını içeren yorumda bulunur kitapçığında.Birde elementlerin ruhları vardır bu destede.On yıl önce aldığım ve şahsi fikrim tarottan çok daha zor olduğunu gördüğüm destedir.

snowberries

Kayıtlı Üye
Kapi duz agac duz elmas ters. Soru: erkegin kiza olan sevgisi gercekmi yada ne durumda

Takildigim acilimlardan bir digeri. Biraz garip kartlar cikti.
Benim yorumum agac kartindan oturu evet kiza karsi sevgisi gercekten var ancak suan para skntisi cekiyir ve basarili olma arzusu icinde
Dogrumu sizce
Insallah forumda hala bi iki kisi vardir beni takicak cunku kimseden yardim alamiyorum forumdaki admine sesleniyorum..

Keira

Moderator
Aşkla alakalı bir açılımda paradan bahsedemezsiniz. Kızı seviyor ama bu sevgi tahmin edilenden daha az. Bu ancak bu şekilde yorumlanabilir.

Not: Açılımla ilgili yorumlarımızı 3 lü kombinasyonlar bölümünde yapıyoruz.

ahi

Kayıtlı Üye
Merhaba iyi bayramlar..

öncelikle desteyi sipariş verdim buna istinaden bazı sorularım olacak :)

kartları pvc ile kaplatsam sorun olur mu ?

dün kristal kuvars taşımı aldım eve gelip baktığımda taş biraz çatlamıştı ( alırken hiçbirşeyi yoktu çantamın içerisinde de çatlamasını sağlayacak bişey yoktu ) herhangi bir sorun olur mu yoksa yeni mi alsam ?

desteyi kendim sipariş verdim kimse hediye etmedi :( kartları gördüğümde etkileniyorum

şimdiden teşekkürler

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Hayır kaplanılmasında bir sorun olmaz. Kapatmak yerine kendiniz kaplayın. Kristal kuvars set görünmede narin bir taştır. Çok çabuk etkilenebilir. Nazarda çabuk etkiler. Sizi rahatsız etmiyorsa kalsın. İçiniz rahat değilse yeniden alabilirsiniz

ahi

Kayıtlı Üye
:boat::boat: kötü haber baskısı olmadığı için desteyi alamıyorum para iadem yapıldı :boat: