Katina Destesi Hakkında Sorulanlar

lviv angeles

Kayıtlı Üye
:)Bakın şöyle anlatayım size..Yıllarca fal baktırdım,tarot,katina,kahve,su..Bazen birçoğu aynı yorumu yaptı.Sizin düşündüğünüz gibi”böyle olamayacaksa bu yorumlar hep aynı olmaz”diye düşündüm.Yanlış düşünmüşüm.:)10 yıl sonra anladım.Haklısınız yorumcu çok önemli.Yalnız lütfen bu kadar Katina’ya da bel bağlamayın.İnşallah olsun ama aksi olursa bu kadar umuttan ve kritiğini yapıp “Katina bunu olacak olsa gösterirdi”dedikten sonra olmazsa(ihtimaller hep vardır %1 de olsa) hüsrana uğrarsınız.
Katina herşeyi gösterir ama doğru yorumcuda tarotta gösterir.Marifet kartı yorumlayanda..Siz nötr olun çıkarsa ne alâ çıkmazsa sağlık olsun modunda kalın.

Karivv

Kayıtlı Üye
Aynen katılıyorum marifet yorumlayanda gerçekten de evet bir de akisina bırakmak sureci hizlandirir :) tesekkurler

nilot

Kayıtlı Üye
Offf yanlış kitabı almışım deste hiçbir yerde yok bilen duyan varsa satın alabilecegim bir link atabilir misiniz?

Keira

Moderator
Deste size olacak en yüksek ihtimalleri gösterir ancak yaptığımız bazı seçimler ve davranışlar bunları değiştirebilir diğer potansiyellerin oluşmasını sağlayabilir. Katina güçlü bir destesir ancak herkes okuyamaz. Bakımcısını seçen tek destedir. O yüzden marifet çıkan kartlarda değil onu okuyabilendedir. Usta bir okuyucu size o potansiyelin değişme durumu varsa önlem olarak yapmanız gerekenleri söyler. Sürekli kart seçmek bakımı etkiler. Siz madem bu bakımı yaptırdınız bilmediğiniz işe bulaşmayın ve kart seçmeyi bırakın. Tavsiyelere uyun. Umarım gönlünüzden geçen olur. Sevgilerle..

Karivv

Kayıtlı Üye
Bisey soracagim hani katinada acilim bittikten sonra sonuc kartina gore yorum yapılıyor ya hatta ayrilan element kartlarindan birinin en son cekilmesi gerekiyor bi tane ve ona gore bakim tamamlaniyor degil mi? Yani o olmadan olmaz ? Ve onun verdiği cevaba gore de sonuc karti olumsuz olsa da durum degisir mi ? Benim bi acilimim muthis cikti sadece sonuc karti olumsuzdu ve element krti da cekmedim internetten kart sectigim icin, nettekilerde element karti secmek diye bisey olmadigi icin. Ben de ustune tekrar 3lu bi acilim yaptim yani 3 kart sectim onun da 3u muthisti

Karivv

Kayıtlı Üye
Arkadaslar lutfen cevap verinn✋✋✋ katinadan sonra ki günlerde keyfi olarak kahve fali baktirmanin katinaya bi etkisi olur mu? Bana kalsa baktirmazdim ama bi an unuttum bi uygulamaya oylesine keyiflendigim bi anda fal yolladim bir kez sadece. Bisey olmaz degil mi? Normalde katinanin arkaisna katina bakilmaz diye biliyorim çünkü ve hic oyle bisey yapmam gerceklesene kadar

Wulfyy

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar,

Ben de yaklaşık 1-2 senedir desteyle birlikteyim.

Bana oldukça önemli gelen bir sorum olacak, hala kitaba bakmayı bırakabilmiş değilim.
Evet, baktıklarım neredeyse hep doğru çıkıyor. Yalnızca bazen ya kartlar çok alakasız oluyor ya da ben yorumlamayı beceremiyorum ancak hala kitaba bakmadan yorumlamakta zorluk çekiyorum.

Bunun bir sebebi de elimin direkt kitaba gitmesi olabilir.
Siz bunu nasıl aştınız veya bana ne tavsiye edersiniz?

Bir de tabii ki kendimi geliştirebilmem için de tavsiyeleriniz varsa can kuşağıyla dinliyorum.

jun_jandi

Kayıtlı Üye
Pazar'dan beri Katina alıp bakıyorum ama bu falda zaman nasıl belli oluyor??? @mmelodic

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Katina zaman anlamında çok detay verecek yapıda değildir.Hatta bazı yorumcular Katina’da hiç zaman vermezler.Yalnız Kelt açılımında yakın gelecek kartı ortalama 6 aylık zamanı verir.Sonuç kartı daha uzak geleceği..Burda zaman tayini Katina’da bu şekilde genel olarak yapılabilir.Bununda Katina ile değil açılım ile ilgisi vardır.

jun_jandi

Kayıtlı Üye
Katina zaman anlamında çok detay verecek yapıda değildir.Hatta bazı yorumcular Katina’da hiç zaman vermezler.Yalnız Kelt açılımında yakın gelecek kartı ortalama 6 aylık zamanı verir.Sonuç kartı daha uzak geleceği..Burda zaman tayini Katina’da bu şekilde genel olarak yapılabilir.Bununda Katina ile değil açılım ile ilgisi vardır.
teşekkür ederim

Keira

Moderator
Zaman aralığı sorabilirsiniz? 3 ay içerisinde gibi zaman aralıklarını soruyla birleştirebilirsiniz ancak daha hakim olmanız gerekiyor bunu yapabilmek için

bambina1

Kayıtlı Üye
merhaba katina kartları arıyorum ama hic bi yerde bulamıyorum yardımcı olabilecek olan varsa cok sevinirim

jun_jandi

Kayıtlı Üye
Zaman aralığı sorabilirsiniz? 3 ay içerisinde gibi zaman aralıklarını soruyla birleştirebilirsiniz ancak daha hakim olmanız gerekiyor bunu yapabilmek için
anladım teşekkr ederim git gide desteme çok alıştım ilk aldığım günden beri çoğu soruma uygun ve verilmesi gereken cevapları verdi. bazı olan olayları bildi destem

Karivv

Kayıtlı Üye
Selam. Benim ilk baktirdigim acilimda capa karti cikti yakin gelecekte. 3 ay sonra tekrar baktrdim bu kez de sonuc kartimda alyans capa ev ucu birden yan yana cikti. Bundan ne anlamaliyim sonuc netlesti mi yani zamanin az kaldigini mi gosteriyor bu olasiliklarin kalktigini düşünebilir miyim bu durumda? Yardimci olursanız cok sevinirim

jun_jandi

Kayıtlı Üye
Selam. Benim ilk baktirdigim acilimda capa karti cikti yakin gelecekte. 3 ay sonra tekrar baktrdim bu kez de sonuc kartimda alyans capa ev ucu birden yan yana cikti. Bundan ne anlamaliyim sonuc netlesti mi yani zamanin az kaldigini mi gosteriyor bu olasiliklarin kalktigini düşünebilir miyim bu durumda? Yardimci olursanız cok sevinirim
biriyle nişanlancan karşılıklı aşkın olduğu kişiyle bir evi paylaşacaksın. nişan evlilik yakın tarihlerde sanki ard arda

Karivv

Kayıtlı Üye
Yok yorumunu aldim acilimin zatende cok net cikinca olasiliklarin kallkip kaderin hakim olmasindan bahsederiorlar katinada bu acilim da bunu anlayabilir miyim o zaman. Cunku onceki acilimda yakin gelecek capaydi fakat 6 aydan uzun sure gecmeisne rağmen evlilik olmadi. Sanki her acilim yaotigimda zaman dilimi ileriye atıyormus gibi hissediyorum. Bir de katina da kartlar gecte olsa mutlaja gerceklesir mi bu konuda bilgisi olan var mi yani cok buyuk hatalar yapilmadigi sürece olur mu çünkü hala olmadi ve insan ister istemez kafaya takıyor