Katina Destesi Hakkında Sorulanlar

xesim

Kayıtlı Üye
selamlar bende destemi yeni aldım ancak soru işaretlerim var.

1. deste ile zaman sorularına cevap verebiliyor muyuz? dün bir arkadaşım işyeri hakkındaki sorun ne zaman çözülecek diye bir soru sordu ve cevap veremedim.
2. sağ sol elle kart seçimi ayrımı var mıdır?
3. 3'lü açılımda 4 ana ruh kartlarını ayırmalı mıyım yoksa bana mı kalmış ayırmak?

Keira

Moderator
1. Deste size bir yıllık zaman dilimini gösterir. Tam olarak bir tarih alamazsınız. Bazı kartların yanyana gelmesiyle yakın zaman olup olmadığı anlaşılabilir sadece.
2. Sol elle kart çekilir.
3. Ruh kartlarını ayıran da var ayırmayan da. Tercih sizin.

Ecominko

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. Bugün deste katina siparişimi verdim çok ama çok mutluyum 😊 bundan yıllar önce daha orta okuldayken hep tarot kartlarim olsun isterdim icimde hep kalmıştı yıllar sonra büyüdüm çalıştım alacak param olduğunda ise uzaklaştım sonra yine istedim yine uzaklastim. Ama katinada öyle bişey olmadi tesadüfen internette falini buldum çok istedim. Tabi ilk gördüğüm zamanda alamadım ama bi süredir kartlar beni kendine çok çekiyor bunu bi işaret olarak algiladim ve çalışmadığım halde birden onu alacak paramı buldum hemen siparis verdim ürünüm hazırlanmış bekliyor gelmek için. Sanki uzun bi süredir görmediğim uzak kaldığım bi eşyama değerli bişeyime kavuşuyormusum gibi bi his var. Sizlere şunu sormak istiyorum desteyi ilk aldıgimda neler yapmalıyım, örtüsü kesesi tutsulemesi arindirmasi nasıl olmali. Birde desteyle uyum sağlamak icin neler yapmaliyim 😊

Ecominko

Kayıtlı Üye
Keira, bugün elimden geldiğince hep tavsiyelerine baktım ama tekrardan sana danışmak istiyorum :)

peanut

Kayıtlı Üye
Merhaba, benim sorum da zaman konusuyla ilgili. Kesin zaman gösteren kartlar yok anladığım kadarıyla ama bazı kombinasyonlar zaman için fikir verebilir denilmiş. Hangi kart ne ile yanyana gelirse zaman göstergesi olarak yorumlanmalı ve ne kadarlık bir süreyi gösterir? Bilgisi olanlar cevap verirse çok sevinirim.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Zaman öyle birşey ki, bazen olay kişinin iradesinde ise zamanı tamamen kişi kendisi belirleyebilir.Sadece kehanet bağbında ise,ben yakın gelecek ve sonuç kartını baz alırım.Ancak yinede Katina'da tarih takribendir.Net şu ay demek yanlış olur.Kartların mevsimleri olduğunu duymuştum.Bu yaklaşık zamanı gösterebilir.
Ben zamanı soruyla belirliyorum.Örneğin;nisan-mayıs aylarında .......... gerçekleşecek mi?Sorunuzda zaman belirtirseniz cevabın olumlu yada olumsuz olmasına göre,o zaman diliminde olup olmayacağını bilirsiniz.

Keira

Moderator
Merhaba, benim sorum da zaman konusuyla ilgili. Kesin zaman gösteren kartlar yok anladığım kadarıyla ama bazı kombinasyonlar zaman için fikir verebilir denilmiş. Hangi kart ne ile yanyana gelirse zaman göstergesi olarak yorumlanmalı ve ne kadarlık bir süreyi gösterir? Bilgisi olanlar cevap verirse çok sevinirim.

Zaman konusunda Katina'nın tüm başlıklarında konuştuk. Okuyabilirsiniz. İki üst mesaj da bile zaman konusu var.

mmelodic

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba katina destemi elimden çıkarmak istiyorum çevremde verebileceğim kimsede yok ne yapmam gerekiyor ?

leposian

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
CADIRELLA bu konu hakkındaki bilgilerinizi okudum ve size bir sorum olacak müsadeniz olursa.

Ben uzun zamandır deste almak istiyordum bugün fırsatım oldu bir mağazaya gittim ve önümdeki bütün destelere baktım belki inanmayabilirsiniz ama ben katina destesinin beni çektiğini hissettim ve ilk bakmamda dahi çok güzel sonuçlar çıktı yani müthiş bir şekilde enerjimizin uyuşduğunu hissettim.
Benim size sorum şu arındırmak ,yeniden enerji yüklemek ve deste ile ilgilenmek hakkında bilgi istiyorum bununla ilgili bana yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Keira

Moderator
Enerjinizle uyumlandıysa neden yeniden yüklemek istiyorsunuz? Desteyle ilgilenmekten kastınız nedir? Bakım yapmak mı?

canmert196

Kayıtlı Üye
CADIRELLA bu konu hakkındaki bilgilerinizi okudum ve size bir sorum olacak müsadeniz olursa.

Ben uzun zamandır deste almak istiyordum bugün fırsatım oldu bir mağazaya gittim ve önümdeki bütün destelere baktım belki inanmayabilirsiniz ama ben katina destesinin beni çektiğini hissettim ve ilk bakmamda dahi çok güzel sonuçlar çıktı yani müthiş bir şekilde enerjimizin uyuşduğunu hissettim.
Benim size sorum şu arındırmak ,yeniden enerji yüklemek ve deste ile ilgilenmek hakkında bilgi istiyorum bununla ilgili bana yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler
sayın yule nin bu konu hakkında detaylı bir anlatımı var neler yapılması gerektiği onu okumanızı tavsiye ederim

leposian

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Cevaplarınız için teşekkür ederim bu konuda çok yeni olduğum için bazı kavramları karıştırmıştım.

Yaklaşık 1 aydır hiç bakım yapmadım ama dedteyi yanımdan hiç ayırmıyorum ama dün gece garip bir rüya gördüm tüyam şu;

Büyük bir evin koridorundayım ve yanımda orta yaşlı kıvırcık bir medyum var ve bana bir tarih verdi (tarihi unuttum) bu tarihte katinanın mezarını açıcam dedi ve koridorda bir tablo gibi birşeyi gösterdi ve gitti ardın ben büyük bir salonda kilitli kaldığımı ve abla diye bağırdığımı hatırlıyorum sonrasında uyandım

Bilinçaltımla ilgili bir rüyamıydı yoksa bir anlamımı var çok garip bir rüyaydı ve uyandığımda cidden o korkuyu yaşadım

Mobilden yazdığım için bazı yazım hatalarım olmuş özür diliyorum

Keira

Moderator
Bilinçaltınızın bir oyunu olmuştur size. Bir aydır bakmıyorsunuz bu yüzden ihmal ettiğinizi düşünüyorsunuz bunun verdiği rahatsızlıkla benzer rüyalar çok normaldir.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Merhaba.Geçenlerde başka bir kişinin yaşayacakları ile ilgili yaptığım açılımdan kafamda bir soru oluştu.Kendimiz dışında sorduğumuz soruda katina ne kadar doğru yanıt verir?Örneğin;bir insanın birlikteliğini sorduğumuzda cevabı gizleyebilir mi?Nihayetinde bu bir başkasının mahremiyetidir ve biz onun bihaber olduğu bir konuda bilgi almak istiyoruz.Cevap ne kadar sağlıklı olur?

Keira

Moderator
Bir başkası mı baktırdı size yoksa kendiniz mi merak ettiğiniz için baktınız? Katina tabiki başkaları için bakılana da gerçek cevabı verir. Ancak buradaki sorun yetileriniz ne durumda? O kadar hakim misiniz Katinaya? Eğer hakimseniz cevap vermeyeceği soru yoktur.

Milkyway83

Kayıtlı Üye
Merhaba
10. Kartta Tattaret ters var. Sorunlu bir ilişki için bir bayana açılmış kart. Ben bu ilişkide erkeği kötü etkileyen bir kadın olarak yorumladım. Belki de erkeğin bu bayanı aldattığı. Doğru mudur?

[XTR] Similar Threads

Ü
Cevaplar
5
Görüntüleme
561
Ü
Cevaplar
0
Görüntüleme
127
Üye silindi 77822