Katina Destesi Hakkında Sorulanlar

jun_jandi

Kayıtlı Üye
Tarot destesi almak hiç aklımda yokken kayina bakarken D&R mağazasında çok çeşitli tarot destesi vardı bu klasik rider wite destesini elime aldım bırakamadım sanırım onlarda beni seçti diye düşünüyorum şimdide destemi çok seviyorum?
letgo da sıfır gibi katina var çok ucuz 20 tl

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Bakalım kısmet canm deste beni istemiyor galiba bulsamda alamadığıma göre?

bambina1

Kayıtlı Üye
turan karakter olarak nasıl birini ifade eder?
genel bilgiler dısında biraz ayrıntı verebilecek olan ya da kendine gore yorumları olanlar paylasırsanız cok sevinirim.

Duskielle

Kayıtlı Üye
Biraz saçma olacak gibi ama, element ruhları ile ilgili garip bir durum yasadim. Desteyi aldığımdan beri Ariman kartına ayrı bir yakinlik duyuyorum. Bugun açılım denedim pratik yapıyorum bir süredir. Sonda ruh kartlarını karistirip seçtim, Ariman çıktı. Genellikle ariman çıkıyor zaten. İstemsiz bir şekilde Ariman'a birkac saniye yoğunlaşıp içimden bana yol göster diye geçirdim. Gözlerimi kapatınca kısa süreli bir vizyon gördüm gibi sanki. Çok garipti içinde ateş olan bir kafatasi silueti gibiydi. Deli gözüyle bakıyorum kendime ama benzer bir şey yaşayan var mi

Damla198

Kayıtlı Üye
evet deste bakacağı kişiyi seçiyor ve neredeyse söylediği çoğu yorum çıkıyor deste çok özel kartlardır hatta izmir lileri daha çok çektiği söylenir önemli olan enerjilerin uyum sağlaması gerisini zaten katina söyletiyor :))
İzmirliyim ve evet baya merakım var ve hemen denemem gerek :)
:D

nurumm

Kayıtlı Üye
Katina da zaman hesapla yönteminde bi durum çok zor olur ancak sorularınızı sorarken yakın gelecek diye nitelendirme yaparsanız ona göre bi sonuç verecektir.ki bu durum benim şahsen tanık olduğum bazen bir gün sonraya bile isabet ederken bazen bir ay içinde gerçekleşen bi durum olabiliyor.çok çok ileriye yönelik olayları da verebilir evet ama onu okuyacak kişi lazım...

jun_jandi

Kayıtlı Üye
Katina da zaman hesapla yönteminde bi durum çok zor olur ancak sorularınızı sorarken yakın gelecek diye nitelendirme yaparsanız ona göre bi sonuç verecektir.ki bu durum benim şahsen tanık olduğum bazen bir gün sonraya bile isabet ederken bazen bir ay içinde gerçekleşen bi durum olabiliyor.çok çok ileriye yönelik olayları da verebilir evet ama onu okuyacak kişi lazım...
sağ ol

geçenlerde sevgilmle buluştm babam duydu çocuğu korkuttu ayırdı bizi bende evlilik var mı diye baktım kartlar Turan, Alyans ve Çapa çıktı...

Yorumum
Geçmişte buluşma olmuş ayrıca bu erkek dengesiz korkak ve gizli hayatı olan biri...
Şimdi ise bazı şeylerden ötürü bir nişan olacak...
Yakın zamanda ise erkeğin gözdesiyim ve evlilik var...

ben böyle yorumladım biri yardım edebilir mi??

bir arkadaşım sevgilisinden nşanlısından ayrı onlara açılım yaptım elmas selçukrassa dastar kartı geldi

benim yorumum geçmişte parlayan ilişkileri varmış ama araya bir kadın girmiş oğlan yasak aşk yaşamış ve nişanlısından ayrılıp o kızla sevgili olmuş yardımınıza ihtiyacım var arkadaşım imkansz diyor ama deste asla yalan söylemez

@nurumm bir bakar mısın

nurumm

Kayıtlı Üye
Ben şahsen kesinlikle başka bir kadınla ilişkisi var derim özellikle cinselliğe dayalı da bir ilişki bazında gibi görünüyor...

Seuta

Kayıtlı Üye
Kahve fali anlayan birine ama daha once tarot deneyimi olmayan birine ilk hangi turden deste almali fikrinizi alabilirmiyim konu disi oldu ama k bakmayin?

D

DAİMON

Konu güncellenince merakımı celbetti bugün buradaki yorumları bayagı okudum . Doğal olarak desteyi merak ettim resimlere bakmak için nette arattım. Karşıma kartların isimsiz resimleri çıktı. İçimi ülpertti doğrusu...
Şu siteden bakmıştım.
http://falozof.com/fal-dunyasi/katina-fali/katina-destesi-a-b/
Sırayla bakarken en etkileyici gelen buydu, etkilendim resimden diğerlerinden daha çok bakakaldım.

attart-kom.png

Sizin bahsettiğiniz Attart mış.
Sonra şu siteden https://www.falderyasi.com/falbaktir/katina-uclu-acilim-fali eğlencesine bir niyet üzere üç kart seçtim.
1.si Ters Saah
2.si Attarh
3.sü Kale çıktı.
Burada da karşıma çıkınca beni biraz şaşırttı.

Bu resimlerde insanı büyüleyen bir taraf var. Ne oldugu hakkında bilgim yok ama ülpertici soguk ve büyülü bir yönünün oldugunu kabul ediyorm. Aynı zamanda uzak durulması gerektiğini de düşünüyorum.
Sevgiler...?

Keira

Moderator
O sitelerdeki resimler çoğu destenin orijinal çizimleri değil. Kendileri farklı çizimler koymuş.

Son düzenleme: