Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 26/27 İlkİlk ... 1624252627 SonSon
269 sonuçtan 251 ile 260 arası

Konu: Katina Destesi Hakkında Sorulanlar

Yer
    HAYALLERİN GERÇEK OLDUĞU ÂLEM
    Rep Puanı : 8665
    Ettiği Teşekkür
    3.796
    2.208 mesaja 4.257 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    76

Alıntı Meri0625 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anladım şimdi onlarin keyfini beklemek zorundayım sanırım uzuldum
    Bir dönem peri tarotuda bulunmuyordu sonra onuda gördüm.Üzülmeyin çıkar elbet.

¡Gracías a Dios por todo!

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    2
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

Alıntı Meri0625 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba katına destesini ve kitabını almak için baya uğraştım fakat bulamadım basımı yokmuş kitapçılarda yok bulamadım internet sitelerini gezdim durdum almak istiyorum ama bulamıyorum arkadaşlar

Merhaba bende sizin gibi desteyi deli gibi arıyordum , sadece bir sitede buldum şuan destemle gayet uyumlu ilerliyoruz . Aldığım yayın evinin linkini aşağıda paylaşıcam buradan rahatlıkla temin edebilirsiniz.

http://www.melekyayinlari.com/mara-m...nanin-ask-fali

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    3

Çok teskkur ederim siparişimi görür görmez verdim en kısa zamanda elimde

Ettiği Teşekkür
    2
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

Alıntı meri0625 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok teskkur ederim siparişimi görür görmez verdim en kısa zamanda elimde
    rica ederim

Rep Puanı : 3
    Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    5

satışa sunulan bir yer bulursanız bizede haber verin hiç bi yerde yok

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Arkadaslar merhaba. Araniza yeni katildim. Ben hayatimda ilk kez katina baktirdim ve (cok guvendigim enerjisi kuvvetli birine) bana ayriligimin suresinin 6 ay olduğunu soyledi. Yani katina da boyle cikti. O sirada yapmam gereken tavsiyeleri vs anlatti o donene kadar. Bu sureyi bi atlatalim dedi. Simdi benim kafama su takildi. Nasil anlatsam yani o sirada tekrar tekrar bi daha baktirmama gerek var mi yoksa katina 6 ay diosa o 6 ay midir ? Durum o sirada degisir mi yani. Bekleywyim mi once bi katinanin dedikleri şeyleri ve zamani.
    Ikinci sorum ? Katinanin bozulmasi diye bisey var mi yani insaniz sonucta acaba olacak mi vs diye beklerken herkesin aklina suphe gelebilir bakalim olcak mi diye vs oyle deyince bozuluyor mu boyle garip seyler duydum. Yani ilk cikan kartlar dogrudur diye biliyorum.
    Üçüncüsü bu internet uzerinde ucretsiz kart ac diye seyler var ya ben arada sıkılıp onlara bakiyorum kart aciyorum bakalim ne oluyor mus falan diye ama sadece acilan kartlara bakiyorum neymis diye yorumlamayi falan bilmiyorum. Bunu yapınca onceki katina bozuluyor mu sure uzun olunca beklerken o sureci insan merak ediyor sonucta. Ama ben anlamadigim icin bana ilk bakan kisinin bana ne dediyse onn tavsiyelrini yapip bekliyorum su an o zamn diliminin dolmasini. Simdien tesekkurler

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Birsey sormak istiyorum bu basligin en sonuna yorum yzdim fakat goren olmadi... Ben ilk defa katina baktirdim ve su an gerceklesmesini bekliyorum fakat 2 ay kadar bi sure var bunun icin. Ben bu sirada insanlik halidir ya hani internetten su ucretsiz katina acilimina falan tiklayip kart seciyrom kendime sonra anlamlarina falan bakiyorum iste ne cikmis anlami neymis falan diye. Yani beli bir kisiye acilim yaptirmadim hic şimdiye kadar. Sonra ertesi gun tekrar 10 kart seciyorim sonra kartlara bakiyorum acilan. Hic bi sekilde yorumlamayi falan bilmiyorum yani sadece meraktan. Sizce bunun bi etkisi olur mu ilk kendime acilim yaptirdigim katinaya? Yani etkisinin kalkmasi gibi bisey soz konusu mu?? Ben sahsen sadece o baktirdigim acilima kilitlendim ve onun sonucunu bekliyorim gerçekleştiğinde tekrar gidicem.. Simdiden tesekkurler

Yer
    Ettiği Teşekkür
    3.796
    Tecrübe Puanı
    76

Alıntı Karivv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birsey sormak istiyorum bu basligin en sonuna yorum yzdim fakat goren olmadi... Ben ilk defa katina baktirdim ve su an gerceklesmesini bekliyorum fakat 2 ay kadar bi sure var bunun icin. Ben bu sirada insanlik halidir ya hani internetten su ucretsiz katina acilimina falan tiklayip kart seciyrom kendime sonra anlamlarina falan bakiyorum iste ne cikmis anlami neymis falan diye. Yani beli bir kisiye acilim yaptirmadim hic şimdiye kadar. Sonra ertesi gun tekrar 10 kart seciyorim sonra kartlara bakiyorum acilan. Hic bi sekilde yorumlamayi falan bilmiyorum yani sadece meraktan. Sizce bunun bi etkisi olur mu ilk kendime acilim yaptirdigim katinaya? Yani etkisinin kalkmasi gibi bisey soz konusu mu?? Ben sahsen sadece o baktirdigim acilima kilitlendim ve onun sonucunu bekliyorim gerçekleştiğinde tekrar gidicem.. Simdiden tesekkurler
    Kaderde varsa yaşarsınız,bir etkisi olmaz.Kendinizi huzursuz hissediyorsanızda tutun kendinizi yapmayın başka açılım.Yorum konusunda da hiç bilginiz yok madem kart çekmekte anlamsız.

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Cok tesekkurler. Hani su zaman yaklastikca durumun netlesmesi olayini aklima getirdi de o yuzden sordum. Mesela katina capayi cikardiysa o vardir demekki, mesela 2 ay sonra ayni kisi icin baktirdigimda olmamasi gibi bi durum soz konisi olur mu onu merak ettim acikcasi.
    Bir de evlilik ile ilgili acilim yaptirdigimda illa capa ya da alyans cikmasi sart mi sonuç kartinin olumlu cikmasi bunun olacagi anlamina gelir degil mi??
    Tesekkurler simdiden

Yer
    Ettiği Teşekkür
    3.796
    Tecrübe Puanı
    76

Alıntı Karivv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cok tesekkurler. Hani su zaman yaklastikca durumun netlesmesi olayini aklima getirdi de o yuzden sordum. Mesela katina capayi cikardiysa o vardir demekki, mesela 2 ay sonra ayni kisi icin baktirdigimda olmamasi gibi bi durum soz konisi olur mu onu merak ettim acikcasi.
    Bir de evlilik ile ilgili acilim yaptirdigimda illa capa ya da alyans cikmasi sart mi sonuç kartinin olumlu cikmasi bunun olacagi anlamina gelir degil mi??

Tesekkurler simdiden
    Rica ederim.Katina ve tarottada kart kombinasyonlarıı ile kartların ters veya düz gelmesi önemli.Alyans ve çapa olumlu kartlar ama tam açılım ve diğer kartlar çok önemli ki bu konuda modlarımız yardımcı oluyorlar yoruma..Çapa ve alyans çıkması şart değil.Örneğin çiçekler kartı var katina da ve yıldızlar var keza Attart var.Harika anlamlar taşırlar ancak dediğim gibi diğer kartlarıda yoruma katmak gerek

Sayfa 26/27 İlkİlk ... 1624252627 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 3 kullanıcı var. (1 üye ve 2 konuk)

1. Karivv