Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 21/31 İlkİlk ... 111920212223 ... SonSon
306 sonuçtan 201 ile 210 arası

Konu: Katina Destesi Hakkında Sorulanlar

Rep Puanı : 3
    Ettiği Teşekkür
    2
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı ahi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnsan sülüeti kadın erkek olarak farkediyor mu ? 4 element tek kartta değil mi ? Sorma sebebim kartları matbaada yaptırıyorum.
    Matbaada nasıl yaptırıyorsunuz???

Boş kartlar yedek kartlardır..Açılıma katılmaz..kaybolan bir kartın yerine kullanılır.Boş kartlardaki sülüet katinanın sülüetidir Yani sıradan bir insan değil..

Ettiği Teşekkür
    12
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    13

Yaptırdım bile Yedek kartları açılıma almıyorum...2 kartı 2 gün üst üste kaybettim ama tekrar buldum.

Konu *nefertiti* tarafından (03.09.2015 Saat 14:54 ) değiştirilmiştir. Sebep: Yazı rengi

Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    11

merhabalar.

benim sizlere deste hakkında sormak istediğim bazı seyler var.

1. öncelikle ben bir erkeğim. ilk sorum erkekler deste ile bakım yapabilir mi?
    2. deste ile bakım yapacagim zaman önce 4 ruh kartını ayırıp kapalı şekilde sol üst köşeye koyuyorum. daha sonra kartları karıştırıp karıştırmam bittikten sonra sol elimi kartların üzerine koyup soruma odaklanıp 3 parçaya bölüp tekrar birleştiriyorum. sonra sağdan sola doğru kartları serip 10 kart seçiyorum ve imparatorluk haçı yapıyorum. kartları yorumladıktan sonra sorduğum her soru için 3 kart çekip devam ediyorum. sorularım bitikten sonra en son ruh kartlarından birini seçiyorum. bu yaptıklarımda yanlış yada eksik olan bir sey var mı?
    3. sitede yorumlarınızı okuduğumda kartların ters anlamlarından ve kartların ters gelmesinden bahsedilmiş. ben desteyi ilk aldığımda içinde bazı kartlar tersti. ama ben hepsini düz hale getirdim ve kartların hepsi düz şekilde. yani ben soru sorup kartları açarken kartın ters gelme gibi bir olasılığı yok. ama bazen kartları açarken istem dışı olarak kartı ters açıyorum. daha doğrusu o şekilde açtırılıyor gibi geliyor bana. ancak öyle durumlarda kartı ters anlamına göre değerlendiriyorum.
    4. birine deste ile bakacak olursam eğer ki herkese bakmıyorum. kişiye sadece 10 kart çektiriyorum. kartların dizilimini ve açılımını ben yapıyorum. karşımda ki soru sorduğunda yine 3 kartı ben çekip ben açıyorum. soru soran kişiler soruları bazen sesli bazen de içlerinden soruyor. ve ben nedense içlerinden sordukları soruyu "kartlara bu nu mu sordun?" dediğimde "evet" diyorlar. hissediyorum. soruları sesli mi yoksa içlerinden mi sordurmalıyım.

şimdilik aklıma gelenler bunlar. cevaplarsanız sevinirim. sevgi ve saygıyla kalın.

Yer
    HAYALLERİN GERÇEK OLDUĞU ÂLEM
    Rep Puanı : 8871
    Ettiği Teşekkür
    3.848
    2.248 mesaja 4.360 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    79

1-Bir erkek olarak bakabilirsiniz.Katina bakan bir sürü erkek falcı var.
    2-4 element ,ruh kartlarını desteye karıştırabilir yada sizin yaptığınız gibi ayırabilirsinizde..
    Benim bildiğim Katina'da sol elle çekme şartı yok ,Tarot gibi değil,sağ elimi kullanıyorum ben Katina'da.
    3-Tabi kartların ters ve düz anlamı çok önemli.Bazen yorumu tamamen değiştirebilir.Siz kartları karıştırdığınızda mutlaka içlerinden terse dönen oluyordur.Yani hep böyle olur.Sizde nasıl hepsi düz kalıyor anlayamadım?Kartları iyice karıştırın.Ben hep düz kalan kart destesine hiç rastlamadım.
    4-Ben de çok nadir birine baktığımda ya kelt haçı yada üç kart seçtiriyorum.Soruyu ister içinden ister yüksek sesle sorsun.Kartları o niyetin enerjisiyle çekeceği için her şekilde yorum yapabilirsiniz.Katina ile bütünlük sağlamışsanız yorumda isabetli olur zaten.Kartları ben baktığım kisiye çektirmeyi tercih ederim.Sizinkide yanlış değil.Nasıl içinizden geliyorsa...

¡Gracías a Dios por todo!

5. lviv angeles Üyemize teşekkür edenler:
    overdose (13.12.2015)

Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    11

siz kartları karıştırırken nasıl ters getiriyorsunuz bende onu anlayamadım

Yer
    Ettiği Teşekkür
    3.848
    Tecrübe Puanı
    79

Alıntı overdose Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    siz kartları karıştırırken nasıl ters getiriyorsunuz bende onu anlayamadım
    Kartlar zaten kendi içinde mutlaka ters yüz oluyor.Şöyle düşünelim.Diyelim ki bakım yapıp kartları topladınız.Hepsini özellikle düzeltip sıralamadığınız sürece ,mutlaka ters dönen kartlar olucaktır destede.Ya da kartlar hep düz geliyorsa ısrarla,özellikle terslerini çevirin,ondan sonra karıştırın.Başkada yolu yok herhalde...

Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    11

Alıntı lviv angeles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kartlar zaten kendi içinde mutlaka ters yüz oluyor.Şöyle düşünelim.Diyelim ki bakım yapıp kartları topladınız.Hepsini özellikle düzeltip sıralamadığınız sürece ,mutlaka ters dönen kartlar olucaktır destede.Ya da kartlar hep düz geliyorsa ısrarla,özellikle terslerini çevirin,ondan sonra karıştırın.Başkada yolu yok herhalde...
    kartlar düz olduğu için bakim yaptıktan sonra kartlari topladigimda da düz toplanıyor. yani şöyle düşünelim. desteyi toplarken bazı kartlar ters geldi diyelim. bir sonra ki bakımda ve ondan sonraki bakımlarda o kartlar hep ters gelmeyecek mi? yani rasgele gelişi güzel mi toplamalıyım kartları?

Yer
    Ettiği Teşekkür
    3.848
    Tecrübe Puanı
    79

Sizin kartların kalıp gibi kalması tuhaf.Ben de mesela kartlar düşüyor , masada başka uçta oluyor gelişigüzel alırken terse dönüyor,bakım sonrası yerleri karışıyor falan filan..
    Yukarıda dediğim gibi özellikle kartları ters çevirin iyice karıştırın. Ya kartlar zaman içinde mutlaka terste oluyor düzde, karışıyor kaçınılmaz bu,ilk defa kartlarda bu sıkıntıyı sizde duydum.

Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    11

bakım yapmadan önce kartları karıştırırken kartlar bendede düşüyor yere. ben onları mesaj olarak değerlendiriyorum. ama toplarken ters gelcek gibi oluyor ben kendim düzeltiyorum. yanlis yapıyorum herhalde. dediğiniz gibi gelişi güzel topliyayim

11. overdose Üyemize teşekkür edenler:
    lviv angeles (13.12.2015)

Rep Puanı : 530
    Ettiği Teşekkür
    662
    139 mesaja 235 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    26

Kartları düzeltmenize gerek yok aslında. Hatta ben işi biraz abartıp kartları bir zemine yayarak öyle karıştırıyorum. Böylece daha önce sorduğum soruların ve bunun üzerine açtığım kartların enerjisinden kurtulduğumu da düşünüyorum. Destede öğrenme aşamasındayken düz ve ters anlamlarına dikkat etmek çok yardımcı oluyor. Ama daha da ilerledikçe yavaş yavaş kendinize göre yorum geliştirebiliyorsunuz.
    Ancak aldığım deste çok ince. Yaklaşık iki yıldır kullanıyorum ne kadar dikkat etsem de deforme oluyor. Desteyle aramda bir bağ olduğu için yeni bir Katina destesi almaya da karşıyım. O yüzden kendim malzemeleri alarak kartları kaplayacağım. Ama arındırma konusunda sorumsuzum sanırım bu tür şeylerde.

Sayfa 21/31 İlkİlk ... 111920212223 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)