Katina Destesi Hakkında Sorulanlar

maiela

Banlı Kullanıcı
Ryh kartları yol gösterir. Bir olay karşısında nasıl davranmanız gerektiği hakkında bilgi verir.

bu ryh kartları katina destesi nden farklımı? bu kartlara bakmayı bilmiyorum ama öğrenicem o yüzden fyh kartı ayrı bir kartmı anlamadım

Keira

Moderator
Ruh kartları yazacaktım yanlış yazmışım. Deste'nin içinde 4 adet ruh kartı vardır, bunlar yol göstericidir. Eğer deste sizi kendisine çekiyorsa vardır bir sebebi, sizi çağırıyor demektir. Karar verir alırsanız buradan elimizden geldiğince yardımcı oluruz :))

maiela

Banlı Kullanıcı
Alıcam tabikiiii :) ama 2 ay sonra. şimdi onu alırsam elimden düşürmem. Kpss ye çalışcam öylece kalır... :D

Keira

Moderator
Sizde :) Söz konusu Deste olunca yardım konusunda bende akan sular duruyor :)

pgn_pony

Kayıtlı Üye
'negatif ağır uğursuz ne dersen de bir seneden fazladır bendeydi.çözdüm de ama dedim ya hayatına oluk oluk kötülük akıtıyor.yırtıp attım kendime geldim.' gibi bir çok sitede yorumlara rastladım. bu kartlar cidden uğursuzluk verirmi almayım öyleyse

desteyi uzun süredir kullanıyorum.baktıklarım %99 doğru çıkıyor.fakat hayatıma bir takım uğursuzluklar getirdiğine inanıyorum.ondan sonra bir takım hastalıklar çıktı bende.en basitinden açılım yaptığım gün yolda yürür iken kafama yukarıdan bir şey indi.bunun gibi daha birçok şey yaşadım.ama illa da alacağım diyorsanız buyrun alın :oops:

H€RA

Kayıtlı Üye
Peki neden katina destesinde böyle bir uğursuzluktan ve lanetten söz ediliyor? Tarotta yada başka destelerde neden lanet yokta katina destesinde var?

pgn_pony

Kayıtlı Üye
benim aldığım duyumlara göre desteyi oluşturan katina isimli kişi büyüyle uğraşırmış.kartların üzerindeki şekilleri büyülediği bu yüzden her ne kadar fabrika yapımı da olsa evimize giren her destenin bir şekilde büyülenmiş olduğunu duydum.

H€RA

Kayıtlı Üye
Katina destemi bu akşam aldım hayırlı uğurlu olsun. :D
Umarım çok güzel bir uyum gösterir benle kart zira o kadar para saydım indirimdede değilmiş, dayanamadım aldım öğrenci halimle, katina bana uyum göstermek zorundasın :)

Osiris

Kayıtlı Üye
Katina da uğursuzluk yok,sadece saygı duymazsan oyun oynar.Ruhlarla bakılan bir sistem olduğu için etkileyicidir.Tarotta kesin yanıtlar yoktur,sen kartları yorabilirsin,ama Katina kesin ve net cevaplar verir,Valide,ters bedes çıktığında onu kim iyiye yorabilir? :)

Foras

Kayıtlı Üye
Katina destesi ile ilgili sormak istediğim bir kaç sorum var, ilgilenirseniz sevinirim;

1-Kartları bakımı yapan mı açıyor yoksa soruları soran mı?
2-Kartlar ne şekilde açılıyor?(Yana dogru, yukaridan asagiya vs vs)
3-İmparatorluk artısı açılımında ikinci kartın(yan duran) ters veya düz açılımı var mıdır, her zaman düz olarak mı bakılmalıdır?
4-Bir oturuşta ortalama kaç metod ile bakılmalıdır tek bakım yeterli midir?
5-Soruyu soracak olan kişi her karta ayrı soru mu sormalıdır, ortalama bir soru sayisi var midir?

Şimdilik sorularım bu kadar kitapçıkta maalesef pek bilgi verilmemiş.

Keira

Moderator
Katina destemi bu akşam aldım hayırlı uğurlu olsun. :D
Umarım çok güzel bir uyum gösterir benle kart zira o kadar para saydım indirimdede değilmiş, dayanamadım aldım öğrenci halimle, katina bana uyum göstermek zorundasın :)

Umarım kartlar sizi ve enerjinizi sever.. Hayırlı olsun..

canmert196

Kayıtlı Üye
katina destesi akrep erkekleriyle kadinlarla ve trans larla anlasabilen bir destedir.Genellikle istisnalari vardir.

canmert196

Kayıtlı Üye
Direk baslamayin bence suan bakmiyosunuz onlarla oynayin yaninizda tasiyin birlikte uyuyun vb seyler yapin.:)

Keira

Moderator
1. Bütün fallarda kartları bakımı yapan açar.
2. Yana doğru, çünkü kartların ters anlamları da olduğu için anlamlar değişiyor. Ben genelde karşımdaki kişiye soruyorum ne yöne açtırmak istediğini..
3. Düz olarak bakınız, Eğer sorunuz aşkla alakalı ise aşk anlamına bakınız.
4. Hiç bir tarot kartında aynı soru üst üste sorulmaz.
5. Tek bir soru sorulmalı ve 3 kart çekilmelidir.