Muhabbet sevgi için (Yasin suresi-Ya vedud esmasi)

vildann

Banlı Kullanıcı
Bunu ben kendim denedim hiç bir yerden alıntı değil.sadece içimden geldiği gibi dua ettim.Sonuç çok şaşırtıcı mucize gibi.Neyse duaya geçelim.inşallah uygulayanlar faydasını görür banada dua eder.Önce abdest alıp yatsıdan sonra bir köşeye çekilip yasin suresi okumaya başlıyoruz.her mübin ayeti okununca 100 kere Ya vedud çekiyoruz.yasini bu şekilde okuyup bitiriyoruz. Bir ara eşimle kavgalıydık neredeyse ayrılacaktık.bu uygulamayı yaptım işe yaradı.eşim beni deli gibi sevmeye başladı.

Yazmayı unutmuşum bu işlem sadece aşk için değil bütün istekleriniz için yapılabilir.okuduktan sonra bir anda değişiyorsunuz.doğrusunu allah bilir.

thales

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Odanın köşeleri dolu , ortada biryerde okusak olur mu.?

vildann

Banlı Kullanıcı
Her mübinde 100 adet okunacak .ben öyle okuyorum belkide sayılarda bir sır vardır.istediğiniz herhangi bir yerde okuyabilirsiniz.herşeyşn başı inanç inançsız olmaz

aysequlh

Kayıtlı Üye
Allah kimseyi eşinin kendisini sevmesi için dua edecek durumda bırakmasın.

aysequlh

Kayıtlı Üye
Kibirli olmak değil niye kötü algıladın ki? İyi dilek benimki tekrar oku istersen. Duaya her zaman ihtiyacımız olduğunu biliyorum. Gecen sefer de onu yazmıştım zaten.

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Konuyu açan üye yasaklı olduğu için sorunuza cevap veremez. Yazılan bilgiler genel geçer bir uygulamadır, belirli bir gün/sayı/saat belirlenmemiştir. Sevgi/muhabbet ile ilgili olduğu için Venüs günü olan cuma yapmanızı tavsiye edebilirim. İyi forumlar...

selamm

Banlı Kullanıcı
Sayın vildann vedud esması genellikle sevgi kazanmak için okunuyor.yasin suresi ile beraber okumak gerçekten güzel bir tertib olmuş teşekkürler paylaşımınız için.

Ü

Üye silindi 15237

Sayın üyeler yorum yazarken biraz düşünerek yazsanız olmazmı ?

Acaba yazacağım yorum '' BOŞ '' mu '' DOLU '' mu diye biraz düşünüp yazsanız ?

kimyaci

Kayıtlı Üye
Sayın vildann vedud esması genellikle sevgi kazanmak için okunuyor.yasin suresi ile beraber okumak gerçekten güzel bir tertib olmuş teşekkürler paylaşımınız için.

Mesajınızın beğenilmeyecek tarafı yoktur. Yanlışlık söz konusudur.

selamm

Banlı Kullanıcı
sayın kimyacı mesajımda yanlış olan neymiş söylermisin

ruhname

Kayıtlı Üye
Mesajınız espri de olsa yersizdir. Yanlışımı düzeltmiş oluyorum.
benim mesajım espiri falan değildi biri yazmış Allah kimseyi eşinin kendisini sevmesi için dua edecek durumda bırakmasın. Diğeri oradan illa köşedemi okuyacağız biri de cevaben yok dama çık oku yazmış komik olanlar bunlar yani benim yorumum boş değil bu tür yorumlar beni güldürüyor :)))