esmalara bürünmek

Şaman

Kayıtlı Üye
Esmalara bürünmek pek de bilinmeyen bir havas çalışmasıdır.[color=red:306ju7j3]Amacı esmaların güçlerini kişinin kendi içinde bulup onlardaki enerjiyi kullanabilmesidir.[/color:306ju7j3]bununla aynı orijinde olan eski mısırdaki tanrı formlarına bürünme ve kabaladaki tanrının 72 ismi ile yapılan çalışmalarıdır
Çalışmaya başlamadan önce belirtmek isterim ki bu sırada hayatınızı değiştirmeniz gerekebilir.Yani ya vadud esmasına bürünmeye başladıysanız ahlaksal olarak da bu ismin gereklerine uymanız gerekir.Örneğin ya vadud esmasına büründüyseniz öfkenizi kontrol etmeli kalbinizi herkesi sevebilecek kadar geniş tutmalı ve sevgiyi kullanmalısınız.Ayrıca hergün belirlediğiniz esmayla ilgili meditasyon çalışmaları yapın,esmanın tecellisini bulun kendi içinizde.Eski üstadlar bunu rabıta olarak yapar ve kendi içlerinde esmanın duygusunu keşfederlerdi mürşidin önderliğinde.
çalışmaya şu şekilde başlıyoruz.öncelikle 3 gün oruç tutup kendinizi arındırın bu süre içinde.ve hayvansal gıda yemeyip bekleyin.bu üçüncü günden sonraki gece sessiz ve karanlık bir yerde oturun (esmanın ebced değeri)+(sizin ebced değeriniz) kadar esmayı okuyun.yalnız bu titreşimsel olsun esmayı her söyleyişinide sesi ve enerjiyi hissedin.
bu çalışma bittiğinde bir işaret alırsınız bir haber,bir varlık ya da bir enerji olur bu.Bu daha işin başlangıcı ve bundan sonra asıl iş başlıyor.
-Bu günden sonra mümkün olan her gece yaptığınız okumayı tekrarlamalısınız(bu sefer zikir şeklinde olabilir)
-esmaya uygun davranmalısınız.
-kendinizi ruhen güçlendirmeli ve arındırmalısınız.
DENEYENLERİN DENEYİMLERİNİİ YAZMAISNI RİCA EDİYORUM

sirius

Kayıtlı Üye
eline sağlık gerçekten esmalar her kültürde mevcut. ve çok güçlüler Smile aynı şekilde marduk'un da elli ismi var ve birçok değişik sıfat ve sigili var. bu tür çalışmalar hem güçlü hemde etkisini çabuk gösteren cinste. Birde tüm esmaları belli şekilde beraber zikretmek var bu da ledün ilmine giden yolda yapılan çalışmalardan biri.

Bu bilgi için sağol denemeye değer Smile Riyazata girip bizden düşük varlık davetleri yapacağımıza bu şekilde esmalarla iç potansiyelimizle evrensel gücü birleştirmek daha mantıklı.

Şaman

Kayıtlı Üye
paganlarda tanrı formlarına bürünmek olarak da geçiyor.ayrıca altın şafak öğretilerinde de bu vardır yani tanrı formlarına bürünmek.zaten esmalar Allah'ın değişik yön ve yüzlerini anlatır.

crucifixion

Kayıtlı Üye
Riyazata girmedim ama esmalarla çalışma yaptım. Hatta ikili üçlü kombinasyonlar şeklinde. kendim için yapacaksam ismimin ebced değeriyle, ilgili esmanın ebced değerini toplayarak, başkaları için yapacaksam niyete göre esma seçip ilgili esmanın ve onların isimlerinin ebced değerini toplayarak yaptım. Bu sadece kendini ruhen güçlü hissetmesini sağlamıyor aynı zamanda amaca yönelik çalışmalar da olabiliyor. Ayrıca çok haklısın şaman, vedud ismini nefretle zikretmek yada kahhar ismini sevgiyle söylemek hiçbir işe yaramayacaktır. Senin de söylediğin gibi "amacı esmaların güçlerini kişinin kendi içinde bulup onlardaki enerjiyi kullanabilmesidir." bilgiler için sağol.

Şaman

Kayıtlı Üye
önemli değil ama sana önerim kendi üzerinde gücü toplayacaksan tek esma ile çalışman

crucifixion

Kayıtlı Üye
gücü kendi üzerinde toplamaktan ziyade başkalarının üzerinde herhangi bir etki oluşturmak için denedim ikili ve üçlü kombinasyonları.

Şaman

Kayıtlı Üye
ha o zaten islam öncesi arap büyülerinde olan birşey yani o esmalar tanrısal bir güç taşıyor ve bu gücü evrenden alıp o kişiye naklediyorsun.
burda benim kastettiğim sürekli bir güçtü.hani bunu başardığında kullandığın esma ile ilgili büyüleri hiç bir malzeme kullanmadan tek bir düşüncenle yapabilirsin.

crucifixion

Kayıtlı Üye
o zaman bunun üzerinde çalışayım ben. yani sürekli bir güç için.

samir_22

Kayıtlı Üye
önemli değil ama sana önerim kendi üzerinde gücü toplayacaksan tek esma ile çalışman

Seçtiğimiz her hangi bir esma ile yapacağız değil mi?.Yani istediğimiz esma ile.

Yalnız seninde bildiğin bazı sebeplerden dolayı ben namaz kılmıyorum.Acaba namaza falan başlamam gerek mi?.

melos

Banlı Kullanıcı
İş
saglik uzmani
sabahlari gün dogduktan sonra abdestli bi sekilde su zikri cekebilirsiniz Ya Huuu ya men huu la ilahe illa huu..bakin göreceksiniz enerjiyiy ve titresimi. önceleri bi kac dakika, sonradan süreyi uzatabilirsiniz.

sdbr

Banlı Kullanıcı
evt bende denicem üşeniyorum isminin ebcedi çok fazla nasıl okuyacağım bilmiyoru:(

melos

Banlı Kullanıcı
İş
saglik uzmani
Bence önce bir kac dakikalik yap. sonra alistinda uzatirsin. Inan acaip enerji doluo insan. Yorulmak nedir bilinmio. Bide titresimleri hissediosun
Bogazdan kulaga kadar

gözde

Kayıtlı Üye
yardm edin lütfen ismimn ebcedini nası bulcm ben yha !!!yha ben nekadr cahilmşim şaman yardmlarnı esirgeme bu cahil kuldannnnn

peril

Kayıtlı Üye
(esmanın ebced değeri)+(sizin ebced değeriniz) derken?

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
çalışma için seçtiğn bir esmanın ebced değeri ile kendi isminin ebced değerini topla ve bu kadar zikir yap demek istemiş galiba...

kermit

Kayıtlı Üye
yardm edin lütfen ismimn ebcedini nası bulcm ben yha !!!yha ben nekadr cahilmşim şaman yardmlarnı esirgeme bu cahil kuldannnnn
Gözde isminin arapçasını yazıp her harfin için ebced tablosunda ki rakamları al ve topla işte bu kadar.

Şaman ben bir kaç şeyi merak ettim,
  • esmamızı seçtik, ebced değerini aldık ama ebced-i kebir mi ebced-i sağir mi olacak?
  • Hergün bu zikre devam edeceksek diğer esmalar içinde yapmak istiyorsak ne yapmalıyız?
  • kombine yapmak neden tehlikeli?