İ-doser astral seyahat yardımcı olursanız sevinirim

ardagedik

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ben astral seyahati bayadır araştırıyorum yapmakta istiyorum inanıyorum.yaklaşık 1 aydır i-doser out of body mp3ü telefonumun kulaklığına takıp gece yatarken sese odaklanarak dinliyorum hiçbirşey düşünmüyorum gözlerimi kapatıp karanlığa odaklanıyorum kendimi sese veriyorum kıpırdamıyorum bile,doz nerdeyse 4 5 kez tekrar ediyor ama birşey olmuyor en fazla yüzüm falan kaşınıyor kaşımıyorum,bacaklarım karıncalanıyor falan ama daha ötesi olmuyor bi türlü çıkamıyorum,kulaklıkta bi sorun var diye düşünmüştüm onuda araştırıp test ettim bi sorun yok,piskoloji desek olduğuna inanıyorum 1 aydır dinliyorum ama bir etki göremiyorum acaba yanlış yaptığım birşey mi var yoksa eksik yaptığım birşey mi var bana yardımcı olurmusunuz.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
idoser de başlangıç bölümünü yapmadan diğer aşamaları yapmak çok çok zordur bu 1 tl ni sonraki günde 1 milyar lira yapmak gibi birşeydir sen 1 yıl dinlesen de başlangıç dozlarından etki almadığın sürece diğerlerini yapsan da bir fayda göremezsin..Tüm aşamaları anlatırdım ama alıntı yada çalıntı olucak türkiye de i doserin formu reklam vermek gibi olmasın i-doserturkiye dir burada genellikle diğer paylaşımlar yer alıyor orada soru sorduğunda mutlaka bu işle uzun yıllarıdr uğraşan adminler ve deneyenler sana cevap vericeklerdir umarım gizlimabet yönetimi anlayışlı karşılarlar bu yazımı..

ardagedik

Kayıtlı Üye
çok sağol kardeşim teşekkür ederim ilgilendiğin için

kadirrrr

Kayıtlı Üye
Ben -Başka siteye yönlendiren isim ve link vermek yasaktır.- sitesinde genel moderatörüm. cenk_sago arkadaşımızın da dediği gibi başlangıç dozlarından başlamalısın,doz takvimine uymalısın ve her dozdan sonra reset dinlemelisin.Reset,beynini doza hazırlar.Ve tercihen bir iki damla limon ( beyne şok dalgaları göndererek dozdan aldığın etkiyi ikiye katlar).

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
........sitesinde genel moderatörüm. cenk_sago arkadaşımızın da dediği gibi başlangıç dozlarından başlamalısın,doz takvimine uymalısın ve her dozdan sonra reset dinlemelisin.Reset,beynini doza hazırlar.Ve tercihen bir iki damla limon ( beyne şok dalgaları göndererek dozdan aldığın etkiyi ikiye katlar).

Site ismi vermek yasak forumda. :) Dikkat ederseniz iyi olur.Yeni kaydolmuşsunuz o yüzden kuralları okumadınız galiba.
http://www.gizlimabet.com/threads/15154-Gizlimabet-Kurallar%C4%B1-(Herkes-okumal%C4%B1-) :)
Buradan kuralları okuyabilirsiniz. :

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
Siteye baktım fakat takvim gibi bir şey yok..İlk hangisinden başlanmalı :/

kadirrrr

Kayıtlı Üye
Not : 1. Kuralımız kesinlikle ve kesinlikle azimdir. Eğer azim olmazsa inanın yüksek seviye dozlarını dinleyemezsiniz. Çünkü ilk 2 hafta dinleyeceğiniz dozlar daha basite indirgenmiş , beynin alışmadan alabileceği "maksimum" etkilere göre hazırlanmıştır.

İlk hafta : Başlangıç

İlk hafta tamamıyla başlangıç dozlarını dinleyeceğiz. Çünkü başlangıç dozlarının etkileri küçük fakat beynin i-Doser ' a alışması ve moderasyon için mükemmellikle ve saf yaratıcılıkla hazırlanmıştır.

Not 2 : İlk hafta her gün doz dinlemeyeceğiz. Çünkü beynin frekansları ve sesleri sindirmesi , anlayıp kavraması gerekir. Bu yüzden ilk başta yüklenmiyoruz. Her gün dinlememiz inanın başarıdan çok zaruret getirecektir.

İlk Aşk , İlk Heyecan : Quick Happy can
s24.gif

Arkadaşlar Quick Happy candır. Baldır. İlk heyecanımızdır.
Günlerden Pazartesi , ve karanlık bir oda ayarlayıp kulaklığımızı takıyoruz.Yüzümüze yumuşak bir havlu veya bir bez koyuyoruz. ( Bunun nedeni hassasiyet değil , doz ilk uyuşturmaya başladığında vücudu dozu dahada iyi hissetmek içindir. ) Ve ilk kahkamızı atıyoruz

Çarşamba : Dinleyeceğimiz doz , tekrar Quick Happy . Unutmayın bir dozu 2. ve 3. denemede net hissedersiniz. İlk denemede reaksiyon alamamak çok normaldir.

Cuma : Beynimiz i-Doser yoluyla kahkaha atmayı öğrendi
s24.gif
Ve şimdi asıl önemli olan hisse geldi . Düşünce hızlandırma , farklı hissetme ve olduğundan farklı düşünme. Dinleyeceğimiz doz Tranquil . Mutlaka denemeniz gerekiyor arkadaşlar. Mutlaka ...

Pazar : Ve ilk sevindirici haber. Hızlı uyuşturucu Nitrous. Bu doz size eğer daha önce THC içeren ( esrar , bally , crystal meth , rivotril , salvia , intellent ) madde kullandıysanız etkileri daha net olacaktır. Fakat eğer hiç kullanmadıysanız. Sizi yinede kendinizden geçirecek kadar etkilidir.

İyisiyle kötüsüyle ilk haftamızı atlattık.
2. Hafta ise tamamiyle 1. haftada dinlediğimiz dozlarla geçecek. Fakat tek değişiklik artık her gün dinleyebilirsiniz. İlave olarak SADECE BU HAFTAYA özel olmakla birlikte düzensizce dinleyebilirsiniz. Yani gün gün dinleyeceğinzi doz önemli değil. Çünkü beyin modere aşamasında ve i-Doser'la yeni tanışıyor.
İlave olarak dinleyebileceğiniz dozlar : Alert+ , Brain+ , Theta , Speed , sleeping angel , anti-depresan , Alkol .

- Edit : Arkadaşlar uykum çok olduğu için buraya kadar yazıyorum. Yarın uyanır uyanmaz kaldığım yerden devam edicem. Normalde açmıycaktım konuyu fakat yeni başlayan kullanıcılar için bir yol çizmiş olalım. Yarın kaldığım yerden devam edicem .. Anlayışınız için teşekkürler

Alıntıdır.